Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUrgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..

In jos 
+5
ametzituuu
Blake.
xXSαмαηXx
Xara
Vanessa
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 4:57 am

Sa incep cu inceputu Sunt ByEnigma.. jucator pe metin 2 speed... prieten cu vanessa... depe metin2 speed... cam acum 2 zile vanessei i sa furat itml modate depe cont:) de catre mzq:) complice? Lavyy:) Caracter lavy? Gm Xara:) dovezile? vor venii imediat:) am o discutie intre mn defapt xara credea ca e mzq.. deci intre mine si xara:) de furtul de itm a lw vanessa... etc... vreau sa se observe la ce sa ajuns cu gm astia:) nu vreau sa aud ca e teapa.. ca am facut eu id etc.. am dovezi si game si mess..
prima poza :

pozele nu sunt aranjate dar il rog pe ardeash angel.. sa le puna ei cap la coada..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bun asteas pozele depe mess cele de sus... angel daca esti destept si tu ardeash.. iti vei da seama ca ceva e necurat la mijloc intre xara si mzq..Wink ca dovadaa acum bag si pozele depe game!

Game tot asa nearanjate le aranjezi tu angel ardeas..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bun asta e tot: discutia de baza? pai eu am spart id`ul lui mzq incercand sa aflu detali despre contu lui de metin sa ii recuperez itemele vanesei.. in timp? aflu depe comversatiile depe e`mail ca itemele modate sau vandut deja depe mai multe conturi cum ar fi

Xsdarf sau Ignore sunt conturile lui mzq;)) angel ardeash.. cand veti intra va dau e`mailu si parola lui mzq sa cititi tot ce vorbea cu xara.. si tot ce fura el cu xara.. si cum ia dat xara lvl si alte cele:) deci daca nici acum sara nu e o mincinoasa si daca Lavyy nu e xara eu imi tai o mana:) membri imi dati dreptate in tot ce e aici?Smile angel sper sa iei masuri:)

mai am o poza de baraj Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Angel ardeash te rog sa verifici ultimu llvll actual depe Xsdarf ce iteme a avut gradu de unde e si p uri si alte cele:) credema ca am dreptate continuarea o veti vedea dupa! ca ii dau e`mail si parola lw angel!
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Reply..   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:00 am

Scz ca fac dublu post.. tin sa mai precizez ca se vede destul de bn cum lavyy Rektee Gm Xara ii zicea lw mzq sai dea repede numele depe celalalt cont si el ia zis Ninja lame ms..Smile deci ia dat ori lvl ori p ceva ia dat.. unde`s gm`ii de treaba aici?Smile ce naiba... se da llvll si etC?Wink) nw mar fi deranjat asta:) ma deranjat faptul ca un gm Smile ajuta la furtul itemelor de la un membru:)
ii dadea sfaturi lw mzq cum sa o fure? vai de capu lor:-j
Sus In jos
Xara
Membru
Membru
Xara


Data de inscriere : 28/12/2011

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:25 am

In primul rand discutia pe metin din poze, ii explicam cum sa recupereze contul, acolo eu eram, cu ce am gresit ?Smile E o discutie privata si ii explicam cu intrebarile de securitate sau mailul lui asa zisul xMzq care era altcineva..

Pe messenger nu avem ce discuta Smile Ma abtin sa comentez acele poze


Ultima editare efectuata de catre Xara in Mar Aug 14, 2012 5:39 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro/
xXSαмαηXx
Membru Elite
Membru Elite
xXSαмαηXx


Data de inscriere : 02/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Vคlςєค,Dгคﻮครคภเ ;)

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:29 am

Stiam k Mzq a fost de la inceput. Ce pot sa zik, multi sau lasat si Speedu sa dus de kaka din cauza unor oameni de kakat, si se stiu multi ei;)
Daia si am rupt orice legatura cu persoane de genu asta...si e mai bine...
PS: Xara tu mereu ai fost o tar.fa si ai facut orice lucru pe dos sai deranjezi pe altii din jurul tau. Si Mzq de tne numai zik te cunosc destul de bine hotzomane:)

Legendele raman, incepatorii se duc;) Bafta
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:36 am

ByEnigma ♥ a scris:
Sa incep cu inceputu Sunt ByEnigma.. jucator pe metin 2 speed... prieten cu vanessa... depe metin2 speed... cam acum 2 zile vanessei i sa furat itml modate depe cont:) de catre mzq:) complice? Lavyy:) Caracter lavy? Gm Xara:) dovezile? vor venii imediat:) am o discutie intre mn defapt xara credea ca e mzq.. deci intre mine si xara:) de furtul de itm a lw vanessa... etc... vreau sa se observe la ce sa ajuns cu gm astia:) nu vreau sa aud ca e teapa.. ca am facut eu id etc.. am dovezi si game si mess..
prima poza :

pozele nu sunt aranjate dar il rog pe ardeash angel.. sa le puna ei cap la coada..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bun asteas pozele depe mess cele de sus... angel daca esti destept si tu ardeash.. iti vei da seama ca ceva e necurat la mijloc intre xara si mzq..Wink ca dovadaa acum bag si pozele depe game!

Game tot asa nearanjate le aranjezi tu angel ardeas..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bun asta e tot: discutia de baza? pai eu am spart id`ul lui mzq incercand sa aflu detali despre contu lui de metin sa ii recuperez itemele vanesei.. in timp? aflu depe comversatiile depe e`mail ca itemele modate sau vandut deja depe mai multe conturi cum ar fi

Xsdarf sau Ignore sunt conturile lui mzq;)) angel ardeash.. cand veti intra va dau e`mailu si parola lui mzq sa cititi tot ce vorbea cu xara.. si tot ce fura el cu xara.. si cum ia dat xara lvl si alte cele:) deci daca nici acum sara nu e o mincinoasa si daca Lavyy nu e xara eu imi tai o mana:) membri imi dati dreptate in tot ce e aici?Smile angel sper sa iei masuri:)

mai am o poza de baraj Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Angel ardeash te rog sa verifici ultimu llvll actual depe Xsdarf ce iteme a avut gradu de unde e si p uri si alte cele:) credema ca am dreptate continuarea o veti vedea dupa! ca ii dau e`mail si parola lw angel!


Wow....Ati adus dovezi clare impotriva Xarei...oricum se vede clar ce a facut..Aa da,Xara un GM nu are voie sa dea mute mai mult de 1h iar tu dadeai cate 12h Smile


Ultima editare efectuata de catre Taylor in Mar Aug 14, 2012 5:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: reply.   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:37 am

Sper ca asta e o dovada vie:) ca Xara e o profitoare:) o parsiva.. daca nici acum nu se ia masuri.. atunci ne dam seama ce fel de sv e..Wink angel ardeash... ma stiti destul de bine.. stiti ca sunt cum sunt.. tampit nebun etc.. dar cand zic ceva;) stiti ca am dreptate si ca nu mint;) cum a fost cu isabela? ping etc?Smile am avut dreptate?Smile verificati acm va rog toate negoturile ei.. ultimele lvl-uri de la Xsdaf ... ignore.. P-urile... mzq lvl.. etc:)! va rog:)
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: haa?:)) wtf?   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:42 am

Te abtii? sau nai replica la adevaR?:* draga mea:* nu vezi ca te minti pe tine insuti?
in poza depe metin te intrebam daca ma poti ajuta cu itm etc;)) ai zis ca vedem;)) daca numi pot recupera contu:> vezi doamne mzq;)) crezand tu ca e..
Sus In jos
Xara
Membru
Membru
Xara


Data de inscriere : 28/12/2011

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:47 am

Vedem ce facem cu contul, asta era ideea, nu te mai juca cu cuvintele:) Pe metin nu vad nimic sa fi zis de furat de abuz sau alte prostii, bagi inventii si pui prietenii sa dea reply. Cat despre messenger ce este acolo :-j
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro/
xXSαмαηXx
Membru Elite
Membru Elite
xXSαмαηXx


Data de inscriere : 02/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Vคlςєค,Dгคﻮครคภเ ;)

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:47 am

Ce amuzant esti Enigmo...Angel no sa se bage iti zik eo, o sa se bage ardeash pentru k are el cv cu Xara ceea ce voi nu stiti:)
Xara nu o sa pice la GM si asta e bine pentru Angel, si rau pentru playeri care inca joaca(sunteti cu capu in nori fratilor).
Dc bine pentru Angel? e o gluma adik rau;) O SA-TI PIERZI TOTI PLAYERI RAMASI pe sv asta terminat de oameni terminati.Am vazut k ai inceput sa disperi mai nenea Angel , faci concursuri pentru aducerea playerilor pe sv? Nu o sa reusesti credema. Am jucat un sfert din viatza mea sv-u asta si stiu ce spun, si spun k o sa va duceti drq cu tot cu sv vostru si manarelile voastre cu unii playeri . Am multe de zis si dak as putea, si de facut dar sa lasam asa mai zik inca odata: Legendele nu mor, jigodiile da;)
PS: Enigmo bafta la ce vrei sa dovedesti, dar iti pierzi timpu, dal in colo de 1 mod asta e dak nau bani si ei....Macar sa se faca de ras;)
Va pupa Samanu vostru drag Razz
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: :))asaa   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 5:49 am

Fatoo o pui in felu urmator:) angel stie pe ce e`mail sia facut mzq contu mzq nu mai are id`u ca i lam luat eu:) cand o sa vada angel ce comvorbiri e pe e`mail;)) o sa si dea seama de tot accolo nam ce sa mai mint:) cu toate ca nam mintit cu nmc;))
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Draga xaraa!   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:03 am

De asta ce zici draga mea xaRA:> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] hmmm asta zice tot!Smile) <3 gen : U imi faci mie rost de modata aia posedata buna.. eu iti dau lvl una alta;)) vreau sa se verifice lvl dat pe Xsdaf sau mzq sau Ignore:) Wink daca tu azi nu decazi din functia de gm eu sunt cel mai prost!Smile
Sus In jos
ametzituuu
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/08/2012

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:19 am

Sincer mie nu-mi pasa ce a facut si ce nu a facut Xara,chiar ma bucur foarte tare ca cnva a furato pe Vanessa. Bravo lui Mzq e baiat destept. clown
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: aww=))   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:22 am

membru 1 msg? cont facut accm?=)))))) care esti ? mzq saau xara?=))
Sus In jos
fordream1
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/08/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti ;x

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:25 am

E bne ca a furat`o nu?Mancate`ar canceru de terminat daca te fura pe tne mureai in fata la pc ma!!
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: ssssss   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:26 am

dream cika ametitu ala e un membru=)) e Mzq toata ziua=))!
Sus In jos
fordream1
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/08/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti ;x

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:27 am

Oricine ar fi n`are nicio trb cu viata:)))
Sus In jos
ametzituuu
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/08/2012

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:35 am

Nu;s nici unu nici altu in metin is FrankSinatra.Sa mor de la niste iteme ?in 2 zile le fac la loc..pe tn te-a pus vanessa sa faci scandal pe forum ?Crezi ca o sa isi recupereze itemele ?Eu nu cred.Pe vanessa as furao toata ziua.Daca ea nu stie sa aiba grija de contu iei ce sa ii fac eu ?Ala care a furato e baiat destept ce sa mai zic .
Sus In jos
ametzituuu
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/08/2012

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:38 am

Si cine vorbeste Smile) ala care si-a facut toate msg pe topicu asta :]] esti penibil si tu si aia care iti dau tie dreptate sincer.
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: lool=))   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:39 am

vanessa? ma pus pe mine? stai lin ca ce e a lw vanessa e si al meu eu am contu si parola lw vanessa.. daca a furato pe vanessa e ca si cum mar fura pe mn bai baiatule;) nu cred ca esti frankSinatra:) si daca esti dami pm pe TheJizz in game acm:) si in + nu ma pus nimeni;) destinu ma pus;) ca un gm corect nu face ce face xara;) sa dea llvll si etc e nedrept fata de ceilalti;) asa ca shhh up:* daca nu sti care e faza;)) ai dreptu la a te exprima dar si informeazate inainte;) el si xara sunt mana`n mana nu lasa reply daca nai un argument:) nu ca ti se scoala tie sa zici ca nu te intereseaza de ei:) pe alti ii intereseaaza:) ca sub ochi nostri xara da lvl la cui ii comvine si face comert de itm pe lvl si etc:) si pt playeri normali nui corect;) ca ei se chinuie prin v2 sa faca 100kk 200kk sa ia un otel+9:) si o otravita:) si ea ce face? ia iteme de gm? cu lvl si etc?Smile
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: sii in cont   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:40 am

si nui bine ce face;) regulamentu de gm daia e pus unde e pus angel ia masuri ms:*
Sus In jos
ametzituuu
Membru
Membru



Data de inscriere : 14/08/2012

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:45 am

Ti-am zis ca mie nu imi pasa daca Xara a furat 10 moduri si 10 arme.De cand joc eu mt am vorbit cu Vanessa de vreo 2 ori ..si este o fitzoasa care cauta atentie si se baga in seama singura.Asta e parerea mea despre ea.Si chiar a primit ce merita cu faza asta.O sa iti dau pm deseara cand ma intorc..bft
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: haha=))   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 6:49 am

mda pe seara cand te intorci=))))!!! bravo <3
Sus In jos
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 7:22 am

ByEnigma ♥ a scris:
vanessa? ma pus pe mine? stai lin ca ce e a lw vanessa e si al meu eu am contu si parola lw vanessa.. daca a furato pe vanessa e ca si cum mar fura pe mn bai baiatule;) nu cred ca esti frankSinatra:) si daca esti dami pm pe TheJizz in game acm:) si in + nu ma pus nimeni;) destinu ma pus;) ca un gm corect nu face ce face xara;) sa dea llvll si etc e nedrept fata de ceilalti;) asa ca shhh up:* daca nu sti care e faza;)) ai dreptu la a te exprima dar si informeazate inainte;) el si xara sunt mana`n mana nu lasa reply daca nai un argument:) nu ca ti se scoala tie sa zici ca nu te intereseaza de ei:) pe alti ii intereseaaza:) ca sub ochi nostri xara da lvl la cui ii comvine si face comert de itm pe lvl si etc:) si pt playeri normali nui corect;) ca ei se chinuie prin v2 sa faca 100kk 200kk sa ia un otel+9:) si o otravita:) si ea ce face? ia iteme de gm? cu lvl si etc?Smile
Adevarat:) JOS XARA Twisted Evil :spam
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 7:31 am

adevarat jos xara!!!!!!!!!!!!!1
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: dovadaaa!!!   Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 7:41 am

Angel:) nu zice ca nici asta nu e dovada incriminatorie..

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu sunt asa de tampit sa fac eu id etc.. e `e`mail...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Empty
MesajSubiect: Re: Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..    Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..  Icon_minitime

Sus In jos
 
Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» catre angel/ardeash
» Catre Angel/Ardeash...
» Catre angel / ardeash implementare new status!
» Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel
» O propunere pentru GA Ardeash sau [Owner]Angel!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: