Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO mica propunere pt server EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O mica propunere pt server

In jos 
+6
tฬเรt lє๓0ภєl
GodFather♥
ReMiX13
Marius Sorin
NinjaxesRO ^_^
DaDuSH
10 participanți
AutorMesaj
DaDuSH
Membru Elite
Membru Elite
DaDuSH


Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Demacia, Valoran

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 4:09 pm

am si eu 2 propuneri pt comunitate
M-am gandit ca daca sv de Metin2 e asa de populat, sa extindem comunitatea: sa facem sv si de alte jocuri: Counter-Strike, Sa:Mp(San Amdreas MultyPlayer) sau chiar WoW(World of Warcraft) si altele (in + ele nu trebuie puse pe root ca sa fie deschise)


SI a II -a:
Sa se faca cateva sectiuni: PhotoShop,Amuzament,Muzica....
PhotoShop- sa cuprinda cateva topicuri despre: Creatii Ps, Cerere: Avatar/Signature/Logo ...., SOTW(Signature of the week) si altele care va trec prin cap
Amuzament- sa contina cateva topicuri cu amuzament: Filem, Imagini si bancuri
Muzica- sa contina topicuri despre muzica- MOTW- Muzic of the week, Favourite Muzic....

Explicatii:
la Sotw vor fii Sotw 1,2,3,.... pana se termina la care un Moderator/Designer va alege o tema in fiecare saptamana, iar Juriul v-a vota(in juriu fac parte toi moderatori/designeri/global moderatorii...)

Cerere A/S/L- aici membri forumului fac cereri de A/S/L iar ceic are vor(oricine) vor face A/S/L pt ei (nu e obligatoriu)

Creatii Ps - aici membri isi vor expune creatiile lor in PS



Amuzament:
la fiecare sectiune, membri care au Filme/Imagini/Bancuri o sa l-e posteze acolo



Muzica:
MOTW- in fiecare saptmana membri v-or posta o melodie iar juriul o va vota pe cea mai buna (fiecare cu parerea lui)
Favourite Muzic - aici cine vrea isi va pune muzica lui favorita


Astept PRO sau CONTRA

P.S. daca este vre-o propunere sa se dea TC sau sa se stearga topicul
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 10:52 pm

Prima propunere ar fii foarte buna daca Angel ar accepta ca cineva sa poata tine niste servere de Counter Strike...cat despre SAMP si WOW...e cam greu Smile mrg...cel putin eu nu am nici cea mai mica idee cum se pot face astfel de servere...cand aveam 10-11 ani am avut sv de CS Smile) nimeni nu ma intrece la facut sv de CS Cool pun orice mod, orice plugin etc Smile) ador sa muncesc in astfel de server;x
Oricum...
A 2'a propunere este chiar foarte buna si dupa cum zicea Angel / ardeash ... dupa root mi se pare ca v'or fii astfel de sectiuni...


Eu unul sunt total PRO !
Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 1:50 am

In legatura cu serveru de cs:).Am eu un host de la o firma(nu o pot spune),iar daca e de acord ...Angel il pot aduce in comunitatea MetinRoSpeed!Smile

PS:In addonuri si pluginuri ...ce sa zic sunt la nivel mediu(asta insemnand ca pot face un plugin de la 0,addonuri traduse complet...si multe altele..)
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 1:56 am

Contra!

DC?

1. Calc lu Angel se umple si noi pe sv o sa avem un lag ..


CONTRA!

Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 1:57 am

Remix daca vedeai ce am scris eu:)Intelegeai..am zis ca am server de cs hostat 24/24 si nu am ce face..asa ca,daca este deacord Angel pot veni cu el in comunitate
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 1:59 am

PRO verisorii mei au servere de cs si wow etc..

Angel daca vrei pot vorbi cu o comunitate de filme online care d'abia apar la cinema! Putem intra in parteneriat cu acea firma! daca vrei...
eu sunt de acord sa vedem ce zice angel Very Happy
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
tฬเรt lє๓0ภєl
Membru Elite
Membru Elite
tฬเรt lє๓0ภєl


Data de inscriere : 05/05/2010
Localizare : Il caut pe god si nul gasesc...il caut pe god si nul gasesc...toate legendele sa apeleze la mine:X

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 2:30 am

Remix...Cn zice ca angel trb sa faca sv? Eu de ex fac sv azi....dak vrea angel sa unim sv cu mt ...nui nik...ar fi cv....dak e facem cum a zis god sa intre verii lui...Smile parerea mea este ca ar fi de lucru la sv de cs:) ar trb own ,mod etc si alt forum..o singura sectiune nu este de ajuns..Mai multe moduri de sv ar fi cv si astA:) Haideti ca mai vb diseara si continui ca akm plec la sc:)) Bft
Sus In jos
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
Membru Elite
Membru Elite
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr


Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe Frozen Throne

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:34 am

World of warcraft? Ar fi chiar super!!!!! Si ar fi si mai super daca l-ar face la expansiunea a 3-a (cataclysm pentru cine nu stie)
Sus In jos
DaDuSH
Membru Elite
Membru Elite
DaDuSH


Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Demacia, Valoran

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 4:39 am

ma bucur ca va place propuneara
cat despre compul lui angel, daca este plin pot eu sa tin sv de Sa:Mp si †Ǥ๏๔Ŧคtђєг† poate tine serverele de cs ( adca vrea si daca vrea Angel)
Daca am extinde comunitatea cu aceste sv cred ca am ajunge in top 10 + ca pe metin sunt deje 10k de persone, pe wow ar fi tot atat, cs in jur de 1k( depinde cate sv si cate locuri v-ori fii) iar de Sa:Mp in jur de 1k-2k
Sper ca Angel sa accepte propunera mea + cele ale voastre
Sus In jos
NightDemon
Membru Elite
Membru Elite
NightDemon


Data de inscriere : 15/02/2011
Localizare : DuPa CoLt ;x

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 6:32 am

PRO frumoase propuneri Smile
Sus In jos
ToXiC
Membru
Membru
ToXiC


Data de inscriere : 04/01/2011

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 7:18 am

Un Contra foarte mare....

Nu mai spun si motivul
Sus In jos
DaDuSH
Membru Elite
Membru Elite
DaDuSH


Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Demacia, Valoran

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 7:27 am

dc contra?
zi motivul ca trebe sa ai un motiv pt care zici contra
sau faci si u un post pt +1?
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 32
Localizare : In The Graveyard

O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 7:37 am

voi ganditi ce scrieti? cs e naspa si wow la fel.......... deci RASPUNSUL FINAL IL VA DA [GA]Ardeash SI [OWNER]Angel pana atunci T.C.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O mica propunere pt server Empty
MesajSubiect: Re: O mica propunere pt server   O mica propunere pt server Icon_minitime

Sus In jos
 
O mica propunere pt server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» propunere server 2
» Propunere server 1
» Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.
» Am o mica nelamurire.
» O mica intrebare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: