Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere server 1 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere server 1

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 29
Localizare : Jud. Cta

Propunere server 1 Empty
MesajSubiect: Propunere server 1   Propunere server 1 Icon_minitimeDum Aug 11, 2013 1:15 pm

Salut,

Am o propunere pentru serverul 1 ce va, cred eu, imbunatatii jocul fiecaruia.

Toti stim ca dupa lvl 110 harta ideala de crescut este iad. Ce ar fi daca s'ar adauga o harta noua cu mai putin monstrii dar mai puternici? In iad, la monstrii cu coasa, este un lag infernal.. Ori mori din cauza lagului (iti iei un stun care "dureaza" de doua ori mai mult) ori primesti disconnect la fiecare 5 min.. Asta intamplandu'se cand esti singur, cand sunte'ti mai multi, nu poti creste de ceilalti..

Sau, daca cineva dintre voi stie vreo solutie alternativa de a creste, l'as ruga sa se faca auzit. Am fost inactiv destula vreme si ar putea exista alte solutii necunoscute de mine.

Acum, ca sa nu fac un topic nou, as vrea sa intreb ceva legat de experienta. Duminica trecuta, in cursul zilei cand ratele erau de 1000x, luam 0,33 % experienta pe mob (la cei cu coasa) ( se petrecea cand aveam lvl 113). Dupa ora 0:00 (era vreo 1 dimineata - luni - pesupunand ca ratele au devenit "normale", luasem 0,05 % experienta pe acelasi mob.. In fine, duminica asta, cand ratele au revenit la 1000x am luat doar 0,07% pe acelasi mob.... Cea ce inseamnta de aproape 5 ori mai mutin.. (se petrecea cand aveam lvl 114)

As vrea sa intreb, a fost vreo problema cu ratele? Sau este din cauza faptului ca acum o sapt aveam lvl 113 si acum am 114?

E ciudat.., este ca si cum duminica asta nu as fi avut rate deloc..

Multumesc!
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere server 1 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere server 1   Propunere server 1 Icon_minitimeDum Aug 11, 2013 11:36 pm

Am observat ca ratele nu sunt pastrate prea mult. Cred ca un reboot va rezolva aceasta problema.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 29
Localizare : Jud. Cta

Propunere server 1 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere server 1   Propunere server 1 Icon_minitimeMar Aug 13, 2013 3:51 am

Multumesc, dar inca nu este rezolvata "problema".

Nici ieri si se pare ca inca nici azi nu sunt rate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere server 1 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere server 1   Propunere server 1 Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere server 1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» propunere server 2
» O mica propunere pt server
» Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.
» Propunere;x
» PROPUNERE!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: