Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.

In jos 
+4
ReDTz
NaNe
[Owner]Angel
GodFather♥
8 participanți
AutorMesaj
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMar Noi 13, 2012 12:00 pm

Salut! Am o propunere. Scriu aici pentru ca am nevoie de ceilalti jucatori. Dupa cum bine...nu stie nimeni:)) m-am apucat de ceva vreme de editare video.
Ma gandesc sa fac un Trailer-Metin2RoSpeed(Unul de calitate nu un rahat filmat editat in movie maker:)) ). Mai exact:Claritate full HD,continut de divertisment,efecte video si alte briz briz`uri.
Sper ca video`u asta sa fie portita spre faima a Speed`ului.
Pentru acest Trailer am nevoie de secvente filmate de jucatori.(Full HD,sa nu fie deschisa soapta,trade,sau alte injuraturi(chat off),suprinzand diverse skilluri)
Exemplu: Un war se filmeaza in desert cum face aura sabiei,etc. Am nevoie de skilluri. Damage`uri record,dansuri mai putin ca sunt plictisitoare. Faze de actiune.
Vreau sa fac un trailer de razboi. Ma ajuta cine poate,si cine vrea sa faca ceva util.
Nu uitati,scene FULL HD,fara soapta,injuraturi,trade sau alte tampenii deschise in fereastra principala. De asemenea mai puteti filma scene de razboi la war.(HD TOTU)

Premii: Premiul 1)Premiul 1+Premiul 2
Premiul 2)Nimic
Premiul 3)Nimic

Daca Angel vrea sa aprope propunerea asta,propun ca celor care au filmat cele mai frumoase si interesante faze sa li se ofere ceva.(100 kk,o arma amarata,orice). Nu sume exorbitante,doar ceva in semn de apreciere.

Si premiile se vor acorda(daca se vor acorda),dupa finalizarea videoclipului.

Sper eu ca prin "talentul meu" cu editarea video profesionista sa atrag mai multi jucatori pe speed. De ce? Pentru ca lumea e atrasa de lucruri Full HD,clipuri cu multe efecte(efecte scumpe nu rahaturi)/(specialitatea mea) si in final scene de lupta. Lucrul asta sigur o sa aduca jucatori. Plus ca pentru mine e o noua ocazie sa fac un clip d-ala cum se zice...AWESOME! :]]

Daca nu cititi tot nu se leaga:)),asa ca spor la citit ce am scris. Astept aprobarea sau dezaprobarea.


Ultima editare efectuata de catre GodFather♥ in Mier Noi 14, 2012 12:07 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMar Noi 13, 2012 12:28 pm

Topic mutat la discutii libere Smile
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMar Noi 13, 2012 11:17 pm

[Owner]Angel a scris:
Topic mutat la discutii libere Smile

Si esti pro sau contra?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMier Noi 14, 2012 12:21 am

Premii nu se vor acorda. In rest, video este binevenit daca prezinta serverul mai bine ca al lui ardeash.
In orice caz acel video se va mai schimba pe parcurs cu alte updateuri mai importante.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
NaNe
Membru
Membru
NaNe


Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMier Noi 14, 2012 1:08 am

buna ideea videoul ala ii de **** sincer
ai un cont de youtube sa-ti vad creatiile ?
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/TheMetin2RO
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMier Noi 14, 2012 1:29 am

Ai grija la limbaj Mr. NaNe. Acest topic nu a fost deschis cu scopul de a critica filmarea lui ardeash. Aceea se vede clar ca este facuta pentru a prezenta serverul direct filmat din client, nu cu poze alese etc.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMier Noi 14, 2012 8:43 am

Sincer god mi se pare o idee buna.
Dar se va vedea urat ca e din scene in scene ,eu asi avea ceva de adaugat daca te-ar interesa si stiu ca cine se uita pe forum o sa se simta.
Mai bine ne strangem toti astia care stim ca suntem buni si care am ramas pe speed si care sau intors dau cateva exemple
alle dzkmg7 andra ama alex dragos eu bobo win dream mazare etc intelegi u.
Idea mea ar fi urmatoarea:
-angel sa fie on
-sa ne strangme toti intr-un loc cum ar fi harta uitata este un loc foarte bun
-sa filmeze angel pt ca el se poate face invizibil sau un gm
-si noi sa facem un cerc in jurul celor mai buni4 se vor face 10 runde de duel 1vs1 si vor ramane decat 2 la final si aia 2 sa fie in video si noi restu sa facem un cerc in jurul lor.Evident cel mai important sa nu vedem unu care sa apucat acum 1 zi cu fms si armura de lvl1 pe acolo ca ne facem de ras sau vrunu care sa vorbeasca:) ca sa iasa ceva bun,daca am face cu pauze se va vedea urat ma rog eu am dat decat o parere:) daca vrea angel si tu ar fi ft bine;).
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeMier Noi 14, 2012 10:18 am

Eu nu vreau sa fac clipuri d-astea banale gen o lupta... scenele nu se schimba asa ,exista tranzitii...

Casa ma intelegeti mai bine vreau sa fac ceva genul:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] combinat cu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Scene de razboi,melodie epica,efecte HD.

Cine vrea sa ma ajute sa lase aici opinii sau clipuri. Daca nu se strange nimic pana saptamana viitoare la final,pa-pa proiect. Am si eu scoala nu pot sa stau o viata pentru niste amarate de scene de 2 minute..Daca totusi se anuleaza proiectu` ma gandesc sa il redeschid in vacanta de iarna.
Pana atunci astept opinii/clipuri.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeJoi Noi 15, 2012 2:31 am

Hai ma chiar crezi ca astia o sa-ti dea tie clipuri =)) ei sunt obsedati de modate si vor numai sa distruga tot in metin..nu ii intereseaza si de promovarea serverului,.
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeJoi Noi 15, 2012 5:39 am

♫JυѕтOνєя™♫ a scris:
Hai ma chiar crezi ca astia o sa-ti dea tie clipuri =)) ei sunt obsedati de modate si vor numai sa distruga tot in metin..nu ii intereseaza si de promovarea serverului,.


Da întradevăr , nu pe mulţi îi interesează , maxim 2-3 dacă se vor implica . Posibil ca şi ideea lui TheBestKing să fie bună , dar God uite în seara asta sau mâine am să te contactez ca să îţi trimit secvenţe .
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeJoi Noi 15, 2012 12:35 pm

Mda si eu propusesem sa creeze alti playeri alt video de prezentare:)) in fine...

PRO dar nu o sa`ti trimita mai nimeni...Mai bine filmezi tu. affraid
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeVin Noi 16, 2012 12:04 am

Nu am timp sa filmez.Mai astept secvente.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeDum Noi 18, 2012 11:42 pm

Vad ca nu vrea nimeni. Subiect inchis!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitimeLun Noi 19, 2012 5:42 am

GodFather♥ a scris:
Vad ca nu vrea nimeni. Subiect inchis!
:closed
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.   Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc. Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere promovare Remix
» propunere event
» Propunere de Event
» propunere event de paste !
» propunere server 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: