Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere promovare Remix EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere promovare Remix

In jos 
+14
Suspektu
MasterLover
Op3nN
Tavi
Neymar.:*
.Úniqúe
ScRe3nN
Nevermore
GodFather♥
Coca-Cola;x
OV1D1UU
dRuId.#
CR7
ReMyX13
18 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Merit Avansare la Moderator ?
da
Propunere promovare Remix Vote_lcap56%Propunere promovare Remix Vote_rcap
 56% [ 20 ]
NU
Propunere promovare Remix Vote_lcap44%Propunere promovare Remix Vote_rcap
 44% [ 16 ]
Total voturi : 36
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 10:38 am

Deci , am vorbit cu Angel pe email , si lam rugat sa imi dea promovare la Moderator pe forum .
El mia zis sa fac un topic si sa cer parerea voastra daca merit si nu ! Smile

Deci aveti sondajul si votati ! Smile
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 10:55 am

NU MERITI FUNCTIA DE MODERATOR. Evil or Very Mad
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 10:59 am

Eu nu stiu ce sa zic , esti putin activ sincer . Dar na PRO ..
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 11:05 am

Ðяuiđ. a scris:
Eu nu stiu ce sa zic , esti putin activ sincer . Dar na PRO ..

a fost problema cu scoala si a trb sa invat, akm am revenit in forta Smile
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 11:17 am

Sunt mai activ eu ca tine dar na,Pro:)

Si mai spuneti ca sunt rau:)):-w


Ultima editare efectuata de catre OV1D1UU in Dum Iun 24, 2012 3:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 11:28 am

Ma nu crezi ca esti cam...adica...nu stiu sa te propui singur pentru grad mai mare? Sincer, ma abtin.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 12:16 pm

Ca prieten ti-as da PRO,dar pentru ca ai zis CONTRA propunerii mele de update la forum,propunere pentru care ma chinui de mult sa obtin aprobare ti-as da CONTRA.Deoarece ca moderator ar trebui sa vrei sa fie evoluat forumul ci nu sa ramana pe loc.

Totusi iti dau PRO pentru ca DarkMeiden nu e online niciodata si de cand are functia a intrat de 2 ori pe forum. Asa ca as vrea ca tu sa fi in locul lui. Mult succes.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 12:18 pm

¡Gøđ a scris:
Ca prieten ti-as da PRO,dar pentru ca ai zis CONTRA propunerii mele de update la forum,propunere pentru care ma chinui de mult sa obtin aprobare ti-as da CONTRA.Deoarece ca moderator ar trebui sa vrei sa fie evoluat forumul ci nu sa ramana pe loc.

Totusi iti dau PRO pentru ca DarkMeiden nu e online niciodata si de cand are functia a intrat de 2 ori pe forum. Asa ca as vrea ca tu sa fi in locul lui. Mult succes.


Dar eu nu merit upgrade Sad((?
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 12:19 pm

Ðяuiđ. a scris:
¡Gøđ a scris:
Ca prieten ti-as da PRO,dar pentru ca ai zis CONTRA propunerii mele de update la forum,propunere pentru care ma chinui de mult sa obtin aprobare ti-as da CONTRA.Deoarece ca moderator ar trebui sa vrei sa fie evoluat forumul ci nu sa ramana pe loc.

Totusi iti dau PRO pentru ca DarkMeiden nu e online niciodata si de cand are functia a intrat de 2 ori pe forum. Asa ca as vrea ca tu sa fi in locul lui. Mult succes.


Dar eu nu merit upgrade Sad((?
Hai ca acuma o sa ziceti toti ca meritati upgrade. Smile) Nu merit ma si io un upgrade direct la cel mai mare grad? =))
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 12:21 pm

Coca-Cola;x a scris:
Ðяuiđ. a scris:
¡Gøđ a scris:
Ca prieten ti-as da PRO,dar pentru ca ai zis CONTRA propunerii mele de update la forum,propunere pentru care ma chinui de mult sa obtin aprobare ti-as da CONTRA.Deoarece ca moderator ar trebui sa vrei sa fie evoluat forumul ci nu sa ramana pe loc.

Totusi iti dau PRO pentru ca DarkMeiden nu e online niciodata si de cand are functia a intrat de 2 ori pe forum. Asa ca as vrea ca tu sa fi in locul lui. Mult succes.


Dar eu nu merit upgrade Sad((?
Hai ca acuma o sa ziceti toti ca meritati upgrade. Smile) Nu merit ma si io un upgrade direct la cel mai mare grad? =))
Tu meriti maxim de grad tu esti peste angel Smile))=)) . Dar totusi hai fara post hunt si sa nu evitam subiectul facut de catre remix
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 2:45 pm

nush cu ce te-ar incalzi pe tine dar na :nebun....PRO
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 12:23 am

Coca-Cola;x a scris:
Ma nu crezi ca esti cam...adica...nu stiu sa te propui singur pentru grad mai mare? Sincer, ma abtin.


Angel mia zis sa fac topic la discuti libere in care sa cer parerea voastra Wink
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 12:34 am

ReMyX13 a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Ma nu crezi ca esti cam...adica...nu stiu sa te propui singur pentru grad mai mare? Sincer, ma abtin.


Angel mia zis sa fac topic la discuti libere in care sa cer parerea voastra Wink
Ok atunci hai ca-ti dau un pro ca nu am votat.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 1:12 am

man sincer mi se pare cam L-) sa ceri functie de moderator. e adevarat, DarkMeiden daca intra de 2 ori pe luna. dreptul asta se ia pe merit, si daca ai fost ocupat cu scoala, asta este, angel se poate sa te supravegheze ce faci si cum faci iar apoi sa te ridice la mod. nu asa ca faci un sondaj, ca asa pot face si eu unul sa fiu super moderator, imi fac 50 de conturi si de pe toate iau pro. scuze, dar raspunsul meu e contra
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 2:37 am

ScRe3nN a scris:
man sincer mi se pare cam L-) sa ceri functie de moderator. e adevarat, DarkMeiden daca intra de 2 ori pe luna. dreptul asta se ia pe merit, si daca ai fost ocupat cu scoala, asta este, angel se poate sa te supravegheze ce faci si cum faci iar apoi sa te ridice la mod. nu asa ca faci un sondaj, ca asa pot face si eu unul sa fiu super moderator, imi fac 50 de conturi si de pe toate iau pro. scuze, dar raspunsul meu e contra


Nui nimk , am cerut doar pararea

Topicul ramane deschis pana maine dimineata. Maine dimineata ii dau rezultatul lui Angel

Multumesc pt cei care au dat Pro si Contra >Very Happy<

Edit: DAca asi luat Moderator pe forum , mar motiva mult sa stau pe forum cat pot de mult si sa ajut in continuare ! Smile
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 2:59 am

PRO si de la mine dar e cam devreme sa ceri functia asta adica nu te'am mai vazut activ mult timp,ai revenit ai stat putin si ai cerut functia asta dupa o perioada mare de absenta..nu stiu mi se pare aiurea da succes:P
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 3:26 am

OV1D1UU a scris:
PRO si de la mine dar e cam devreme sa ceri functia asta adica nu te'am mai vazut activ mult timp,ai revenit ai stat putin si ai cerut functia asta dupa o perioada mare de absenta..nu stiu mi se pare aiurea da succes:P


Recuperez Razz vad eu cum fac sa recuperez timpul pierdut
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 6:26 am

ai nevoie de upgrade la windows Smile) Rolling Eyes
pro ...
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: UNu de la mine!   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 6:30 am

Pro si din partea mea `esti de treaba...te cunosc din joc:).
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 9:19 am

Eu unul sunt Pro dar oricum care o sa fie diferenta daca o sa fi moderator..Accesul sa inchizi topicul pe alte sectiuni in rest nu e prea mare diferenta...In orce caz Pro cam tras de coada elephant
Sus In jos
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 12:54 pm

as fi in locul tau m-as multumi cu gradul pe care il ai Razz
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 11:22 am

Topicul ramane deschis ! Smile
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeMar Iun 26, 2012 11:23 am

ReMyX13 a scris:
Topicul ramane deschis ! Smile
De ce?Glumesc sper sa iei moderator daca eu nu iau , macar tu !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 2:02 am

Ðяuiđ. a scris:
ReMyX13 a scris:
Topicul ramane deschis ! Smile
De ce?Glumesc sper sa iei moderator daca eu nu iau , macar tu !



Iam dat lu Angel topicul , si a zis ca mai asteapta parerii
Sus In jos
Op3nN
Membru Elite
Membru Elite
Op3nN


Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 28
Localizare : Galati

Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 5:09 am

mafia_ro a scris:
Pro si din partea mea `esti de treaba...te cunosc din joc:).
de unde il cunosti ma tu din joc? mai rogere?
Pro de la mine
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere promovare Remix Empty
MesajSubiect: Re: Propunere promovare Remix   Propunere promovare Remix Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere promovare Remix
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Propunere ala GodFather!Super-promovare server,mini-event,etc.
» Promovare video.
» Remix :)))))))))
» o propunere:D
» O propunere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: