Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaparola depozitului EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 parola depozitului

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Blacktea01
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/12/2013

parola depozitului Empty
MesajSubiect: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 6:37 am

Buna ziua. Am trimis mail la adresa dvs.dar nu mi s-a raspuns... problema mai mare este ca am si donat si nu pot accesa itemshop... va rog sa ma ajutati.
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:39 am

Blacktea01  , stai linistit ca vei primi un raspuns de la Angel Smile.. pana una alta mai verifica odata daca adresa la care ai trimis este aceasta : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
Blacktea01
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/12/2013

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:50 am

Acolo am dat si am primit un mail cu ceva de genul sa ma uit pe pagina asta daca voi urmarii in continuare aceasta problema... insa nu am primit nimic concret...
Sus In jos
Blacktea01
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/12/2013

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 10:59 am

Problema este ca am luat un cod de reincarcare cu val de 20 euro si nu am ce sa fac cu ei... dar dupa incisentul asta nu cred ca voi mai dona... va rog angel daca puteti sa imi rsp mai curand pana nu expira valabilitatea creditului (18 02 2014)
Sus In jos
Blacktea01
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/12/2013

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 11:00 am

Incidentul*
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 4:09 pm

Eu v-am raspuns sa mi trimiteti mail. In nici un caz nu v-am trimis de pe mail inapoi pe forum. Adresa de mail este prioritara in rezolvarea problemelor, nelamuririlor, cat si a comenzilor. Cu alte cuvinte, pe adresa de mail intru cel mai des.
Daca totusi "nu ne intelegem" lasati-mi un mesaj privat (PM) pe forum cu urmatoarele date pentru a afla parola de la depozit:

Nume cont
Email cont
Ip-ul dvs.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Blacktea01
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/12/2013

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMar Dec 10, 2013 9:22 pm

Va voi da iar un e-mail. Multumesc
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitimeMier Dec 11, 2013 12:10 am

Poti lasa si PM pe forum daca nu te descurci. Mailul sa fie trimis la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





parola depozitului Empty
MesajSubiect: Re: parola depozitului   parola depozitului Icon_minitime

Sus In jos
 
parola depozitului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola
» Parola de la depozit
» Parola Depozit
» Parola Depozit
» cum sa ii restitui parola de ladepozit??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: