Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola

In jos 
5 participanți

Credeti ca optiunea cu numele mamei din "Am uitat parola" ar trebui scoasa?
Da
Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Vote_lcap60%Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Nu
Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Vote_lcap40%Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Total voturi : 5
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
xAdrianx
Membru Elite
Membru Elite
xAdrianx


Data de inscriere : 27/06/2010
Varsta : 27
Localizare : nu se stie...se cerceteaza:))

Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Empty
MesajSubiect: Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola   Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Icon_minitimeLun Iun 04, 2012 2:03 am

Prin optiunea in care introduci numele mamei si contul foarte usor un hacker sau altcineva iti poate sparge parola.Eu astazi m-am trezit cu parola schimbata de fiacare data cand intram pe metin,si mereu o schimbam!Daca hackerul te cunoaste sau pur si simplu ti-a aflat contul si nimereste intrebarea de siguranta ai ramas fara iteme in cont..Sunt unii care doneaza la greu pentru iteme..ei ce fac?Baga iar o suma uriasa in joc sa isi repuna contul pe picioare si sa piarda iar tot?
Alegeti cum credeti ca e mai bine..
App cei care vor da NU inseamna ca au nevoie de aceasta metoda pentru a fura conturi si ar merita un BAN mare pe ip... :help
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Empty
MesajSubiect: Re: Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola   Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Icon_minitimeLun Iun 04, 2012 2:55 am

contra. poti pune orice la numele mamei. eu unul am la numele mamei ceva de genul : adsfasdfsadfsafwe42342134!@#$!@
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Empty
MesajSubiect: Re: Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola   Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 7:15 am

Na ca dau NU. Asa sa mori tu de ciuda.
Sus In jos
Horica(Jump)
Membru Elite
Membru Elite
Horica(Jump)


Data de inscriere : 02/02/2012
Varsta : 59
Localizare : Verona,Italia

Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Empty
MesajSubiect: Re: Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola   Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 8:30 am

Cum a spus Screen..La numele Mamei poti sa pui ce vrei:))eu am pus CNP-ul meu,numarul de telefon scris normal si numaru de tel.scris cu shift=]]
[mrg nush dak a incaput tot dar asta e=]] ]
Sus In jos
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Empty
MesajSubiect: Re: Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola   Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Icon_minitimeJoi Iun 07, 2012 8:50 am

Nu , exista oameni care se lasa de metin si apoi vor sa se intoarca ....dar isi uita parola ..
Si atunci ce sa faca ?

Si oricum , eo am intrebarea cu numele mamei ...si am un raspuns la alta intrebare ... ( nu de la intrebare pe care o da acl Smile )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Empty
MesajSubiect: Re: Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola   Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola Icon_minitime

Sus In jos
 
Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parola de la depozit
» parola depozitului
» Parola Depozit
» Parola Depozit
» cum sa ii restitui parola de ladepozit??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: