Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBonusuri pe Mod EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Bonusuri pe Mod

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Zeus
Membru
Membru
Zeus


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 25
Localizare : La PC :)

Bonusuri pe Mod Empty
MesajSubiect: Bonusuri pe Mod   Bonusuri pe Mod Icon_minitimeVin Ian 04, 2013 12:46 pm

Salut!
Astazi o sa va arat ce bonusuri trebuie sa va puneti pe modurile de atac,si pe modurile de aparare.

1.Daca va luati un singur mod,si este si primul,atunci trebuie sa il faceti si de aparare si de atac.
Paguba medie;
Paguba competentei;
Rezistenta la paguba medie;
Rezistenta la paguba competentei;
Semi-om;
Int/Dex/Str-depinde de ce caracter aveti.Int este pentru sura si saman,Str pentru razboinici si Dex pentru ninja.
Patrunzatoare sau critica sau Max HP(Max HP este bonus de aparare,iar patrunzatoarea si critica sunt de atac,depinde de voi daca vreti sa jucati ofensiv sau defensiv intr-un duel).

Mod de atac perfect:
Tare impotriva Razboinicilor;
Tare impotriva Saman
Tare impotriva Sura;
Tare impotriva Ninja;
Semi-om;
Valoarea atacului magic;
Critic sau patrunzatoare.(Critic este mai bun,deoarece patrunzatoarea este pentru hit-uri,adica loviturile simple cu sabia).

Sau:

Critic;
Patrunzatoare;
Semi-om;
Paguba medie;
Paguba competentei;
Valoarea atacului magic;
Viteza farmecului sau Int/Dex/Str.

Mod de aparare:
Tare impotriva atacului razboinicilor;
Tare impotriva atacului sura;
Tare impotriva atacului ninja;
Tare impotriva atacului samanilor;
Max HP;
Rezistenta paguba medie;
Rezistena paguba competentei.
-tin sa mentionez ca daca aveti rezistenta la rase si reflex pe un mod nu va va merge reflexia.

Sper ca v-am ajutat cu acest ghid.
Bafta tuturor!!!
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Bonusuri pe Mod Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pe Mod   Bonusuri pe Mod Icon_minitimeSam Ian 05, 2013 2:24 am

Mai ai muuuuuuuuuuuult de mancat . Sa nu faci niciodata greseala sa pui rezistenta sau tarie pe un mod !!!! 100% apararare sabie te ajuta mai mult decat 160% rezistenta razboinic intr-un duel . Nu te supara , dar setul e de incepatori Mad
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Bonusuri pe Mod Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pe Mod   Bonusuri pe Mod Icon_minitimeSam Ian 05, 2013 3:30 am

ScRe3nN a scris:
Mai ai muuuuuuuuuuuult de mancat . Sa nu faci niciodata greseala sa pui rezistenta sau tarie pe un mod !!!! 100% apararare sabie te ajuta mai mult decat 160% rezistenta razboinic intr-un duel . Nu te supara , dar setul e de incepatori Mad

De acord cu tine ScRe3nN .
In + mai sunt vreo 2 tutoriale despre modate Wink .


Ultima editare efectuata de catre Bonduelle in Sam Ian 05, 2013 7:50 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Bonusuri pe Mod Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pe Mod   Bonusuri pe Mod Icon_minitimeSam Ian 05, 2013 5:13 am

Sa o luam logic setul care lai scris u este un mod execrabil in toate punctele de vedere,daca u rezisti cu un asemenea mod pe sv atuncia eu te felicit.
Cel mai bun mod postat pana acume postat de pepsy ca sa va faceti un mod unviersal mediu.
Cel mai bun mod CARE AR PUTEA FI POSTAT ar putea fi postat de Mazare sau Taylor Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bonusuri pe Mod Empty
MesajSubiect: Re: Bonusuri pe Mod   Bonusuri pe Mod Icon_minitime

Sus In jos
 
Bonusuri pe Mod
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial bonusuri war corp!(PvP)
» CERERE GHID BONUSURI MAXIME!
» Bonusuri iteme
» DAU RINATA 7 BONUSURI
» Tutorial bonusuri caractere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: