Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaProblema cont EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Problema cont

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ShadyRO
Membru
Membru



Data de inscriere : 05/05/2011

Problema cont Empty
MesajSubiect: Problema cont   Problema cont Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 4:53 pm

Salut la toti, acum mai mult timp m-am lasat de metin2rospeed si acum vreau sa ma re-apuc, dar cand incerc sa ma loghez zice ca combinatia e incorecta, am primit un mail care imi zice ca contul este inactiv si il voi putea re-activa facand click pe urmatorul link, cand dau click pe acel link imi zice ca Cheia de activare furnizata nu corespunde celei din baza de date, numele contului este ShadyRO, cum pot face sa il re-activez?
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Problema cont Empty
MesajSubiect: Re: Problema cont   Problema cont Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 8:05 pm

Da-i un mail la angel cu problema ta aici: administrator@metin2rospeed.ro
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Problema cont Empty
MesajSubiect: Re: Problema cont   Problema cont Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 5:13 am

Da-i email lui angel la administrator@metin2rospeed.ro si ii explici ce problema ai.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Problema cont Empty
MesajSubiect: Re: Problema cont   Problema cont Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 7:15 am

Pentru orice problema, nelamurire puteai da un email la adresa mentionata de baieti mai sus. Pentru ca tot am citit subiectul tau, tin sa te anunt ca am verificat in baza de date si contul respectiv "ShadyRO" nu exista. Singura explicatie ar fi ca, ori vi cu un cont mai vechi de 1 an de zile (si ceva), fapt pentru care baza de date a fost stearsa mai demult, ori ai uitat numele contului, ceea ce cred eu ca este cel mai probabil.
Exista un cont cu numele "ShadyRO1". Incearca parolele pe care le sti la el, poate acesta este contul tau.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ShadyRO
Membru
Membru



Data de inscriere : 05/05/2011

Problema cont Empty
MesajSubiect: Re: Problema cont   Problema cont Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 8:10 am

Am gasit caracterul Very Happy Nu imi mai aduceam aminte numele, dar numele contului tot nu il stiu...

http://www.metin2rospeed.ro/site/index.php?s=char&char=63948

Angel daca esti amabil sa imi zici numele contului de la caracteru asta parola o stiu 100% .. ! Multumesc mult Smile
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Problema cont Empty
MesajSubiect: Re: Problema cont   Problema cont Icon_minitimeMier Oct 10, 2012 11:39 am

Iti voi trimite numele contului in PM pe forum. Subiect inchis.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Problema cont Empty
MesajSubiect: Re: Problema cont   Problema cont Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema cont
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema Cont
» Problema cont.
»  Problema ! Cont > Citeste ANGEL !!!
» Vand cont si in acelasi timp cumpar cont pe ro ;)
» Dau multe itm de gm pe Speed pe cont metin 2 ro nu cont sv...sa fie lvl 67+

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: