Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?

In jos 
+18
december
ϟ Dιαмy .
ReDTz
HardStyle
PVP
GodFather♥
Neymar.:*
alexPvP
Tavi
Coca-Cola;x
.Úniqúe
,,;;[TheBoy];;,,
ǩhƪLL
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Ing3rash
dRuId.#
X3Kill
Dumii
22 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
december
Membru
Membru
december


Data de inscriere : 29/08/2012

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:15 am

Deme a scris:
În momentu de față mi-aș dori .. O Nutella 8-> .
Femeie tot off topic faci , la jocul cu da sau nu tu raspunzi : da , la acest joc trebuie sa zici ce ai vrea sa visezi nu ce iti dorest , lasa post-huntu , si nu o lua in nume de rau . Pace :]

As vrea sa visez ca sunt intr-un vis din alt vis cu un alt vis :]]
Sus In jos
StreetArt
Membru
Membru
StreetArt


Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 25
Localizare : Constanta,RO

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:30 am

Ada. «з a scris:
HardStyle a scris:
ǩhƪLL a scris:
As vrea sa visez ca sunt in cadere libera,fara ceva pe care sa cad,doar in cadere libera.

mda visul asta lam avut eu acum 14 ani
visam ca cadeam in gol si totu era negru in jur si timp de o luna am avut acelas vis si dupaia nam mai visat nici o data:)
Ce ciudat...visul asta l-am avut si eu la varsta de 3 ani . Tot asa , cadeam in gol si era fundalul negru si nu ma puteam oprii ...
Infine , acum mi-as dori sa visez ... acea zii fericita care mi-am dorit sa fie perfecta...
Lasati... Asta nu-i nimic cu caderea in gol Smile sa vedeti ce nasol e sa cazi 500m in intuneric si sa te izbesti de-odata de pamant si sa te trezesti in acelasi timp tresarind Very Happy de la astfel de vise poti chiar muri din cauza faptului ca te sperii si poti face infarct Smile apropo, misto visul cu nutella Wink

As vrea sa visez ca ma parasutez din avion... Smile
Sus In jos
ϟ Dιαмy .
Membru Elite
Membru Elite
ϟ Dιαмy .


Data de inscriere : 29/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Middletown .

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:34 am

Self a scris:
Deme a scris:
În momentu de față mi-aș dori .. O Nutella 8-> .
Femeie tot off topic faci , la jocul cu da sau nu tu raspunzi : da , la acest joc trebuie sa zici ce ai vrea sa visezi nu ce iti dorest , lasa post-huntu , si nu o lua in nume de rau . Pace :]

As vrea sa visez ca sunt intr-un vis din alt vis cu un alt vis :]]

Dacă visez Nutella , care mă rog e problema ta ? . Eu nu am comentat .
Fiecare cu visele lui , chiar dacă este o dorinţă . Idem , Pace Wink .
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 11:38 pm

Sa vina jocurile olimpice bounce
Sus In jos
december
Membru
Membru
december


Data de inscriere : 29/08/2012

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 2:23 pm

Visez sa se inchida serverul oficial de metin , adica metin2Ro , de finitiv.
Sus In jos
ϟ Dιαмy .
Membru Elite
Membru Elite
ϟ Dιαмy .


Data de inscriere : 29/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Middletown .

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 06, 2012 10:16 pm

Visez că pot zbura .
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 08, 2012 12:13 pm

Să visez cum va fii 2083 .
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 08, 2012 1:59 pm

Flyyyy
Sus In jos
ϟ Dιαмy .
Membru Elite
Membru Elite
ϟ Dιαмy .


Data de inscriere : 29/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Middletown .

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 08, 2012 8:23 pm

Să visez un robot care să-mi facă temele .
Sus In jos
Đεsτiηy дηgεℓ
Membru Elite
Membru Elite
Đεsτiηy дηgεℓ


Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 27

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Oct 19, 2012 12:54 pm

Niste bere! As vrea niste bere!
Sus In jos
ϟ Dιαмy .
Membru Elite
Membru Elite
ϟ Dιαмy .


Data de inscriere : 29/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Middletown .

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 10:44 am

Să visez ziua de mâine ;d .
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 12:03 pm

Să visez ziua de mâine cum se termină mai repede . :head:
Sus In jos
Đεsτiηy дηgεℓ
Membru Elite
Membru Elite
Đεsτiηy дηgεℓ


Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 27

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 12:04 pm

Mi-as dori sa visez ca inteleg fizica -.-' =)))
Sus In jos
AllXandra
Membru
Membru
AllXandra


Data de inscriere : 17/04/2012
Localizare : In Inima Ta!!!

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Noi 07, 2012 11:14 pm

Mi-as dori sa fiu independenta (sa am un salariu bun , o casa doar a mea, o masina doar a mea)
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Noi 30, 2012 11:26 am

Mi-aș dori să dau timpul înapoi. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?    [Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
[Game] Daca ai putea sa`ti comanzi visele , ce ai vis ti`ai dorii ?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Joc Nou New Game
» game game o zi de a ta ma intreb ce o zice pepsy(e joc)
» (Game)Rime Amuzante(Game)
» the game:D:D
» new Game >:)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: