Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO intrebare ptr voi.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O intrebare ptr voi..

In jos 
+3
dRuId.#
FrostBite
FeAr!!:X
7 participanți
AutorMesaj
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 8:01 am

Deci am si eu niste intrebari ptr voi..................


1. daca, imi comand un set mod in valoare de 150 roni,imi pot alege si arma de gm mod!? sau doar una epika:| ca am vazut la multi playeri,... zinuri mod ... etc... :help :help :help
2. deci cand ma duc la banca,,, sa depun bani [ 150] roni ptr setul mod,cam ce trebuie sa fac?! cei zic ka bancher?! ii zic ca donez 150 roni ptr un set mod la metin 2!? dar nu cred ca osa inteleaga dacai zic asa Smile Mad voi poate ati cumparat vreodata,,, eu nu am cumparat niciodata pana acum... si am vazut pe cineva cu set mod, dar a zis ca a platit cu cardul Neutral sunt cam zapacit, va rog lamuritima :help :help :help
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 11:59 am

1.Daca comanzi setul cu 150 de roni poti alege ce arma vrei , epica sau de gm
2.Ii zici la bancher ca vrei sa faci o alimentare de cont , nu ca vrei sa donezi ptr set mod la metin:))))
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 12:03 pm

1 Alegi orice arma vrei tu
2 . Spui ca vrei sa depui aceasta suma dai contul si numele
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Betivu;x
Membru
Membru
Betivu;x


Data de inscriere : 10/04/2012
Localizare : Petrosani

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 4:06 am

Gannicus unde imi sunt itemele care ti le-am imprumutat ??
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 5:59 am

AlexStilBeat a scris:
Gannicus unde imi sunt itemele care ti le-am imprumutat ??


se pare ca altu fraierit. frate, daca ti-l ia... ghinion, tu ai dat accept la negot Smile)
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Betivu;x
Membru
Membru
Betivu;x


Data de inscriere : 10/04/2012
Localizare : Petrosani

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 7:02 am

ScRe3nN a scris:
AlexStilBeat a scris:
Gannicus unde imi sunt itemele care ti le-am imprumutat ??


se pare ca altu fraierit. frate, daca ti-l ia... ghinion, tu ai dat accept la negot Smile)
Ma asta l-a furat pe OV1D1U si am incercat sa il ajut ca nu mi se pare corect sa dai 330 Lei cat a dat el..A muncit pt banii astai si un jeg ca asta l-a furat pt ca ov1 s-a gandit ca daca e helper nu face faze dastea dar ma rog el repeta ca ,cat timp v-a trai speed nu va muri.... e o minciune din cauza lui se va inchide...

Astept parerile voastre
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 7:41 am

AlexStilBeat a scris:
ScRe3nN a scris:
AlexStilBeat a scris:
Gannicus unde imi sunt itemele care ti le-am imprumutat ??


se pare ca altu fraierit. frate, daca ti-l ia... ghinion, tu ai dat accept la negot Smile)
Ma asta l-a furat pe OV1D1U si am incercat sa il ajut ca nu mi se pare corect sa dai 330 Lei cat a dat el..A muncit pt banii astai si un jeg ca asta l-a furat pt ca ov1 s-a gandit ca daca e helper nu face faze dastea dar ma rog el repeta ca ,cat timp v-a trai speed nu va muri.... e o minciune din cauza lui se va inchide...

Astept parerile voastre


daca e chiar asa... ma rog, eu nu stiu nimic scratch sunt tot mai multi playeri de genul asta No si daca s-ar inchide speed... tare naspa ar fi confused
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 9:04 am

Din cauza mea ??? Ba voi sunteti intregi la minte ??? Aveti dovezi frate contra mea ??? Nu va mai kk-ti pe voi atata ca eu fur ca eu fac ADU DOVADA SI EU O SA AM BAN DACA E CU ADVR !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 9:51 am

Gannicus. a scris:
Din cauza mea ??? Ba voi sunteti intregi la minte ??? Aveti dovezi frate contra mea ??? Nu va mai kk-ti pe voi atata ca eu fur ca eu fac ADU DOVADA SI EU O SA AM BAN DACA E CU ADVR !


am zis eu ca din cauza ta ? datorita astora ca tine care se sparg in moduri jucam pe server, dar din cauza unora dintre acestia sv`ul de va inchide. dar eu nu vad in postul meu nici macar nicku-l tau, deci stai lin Wink
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Betivu;x
Membru
Membru
Betivu;x


Data de inscriere : 10/04/2012
Localizare : Petrosani

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 9:55 am

Ma Alin ...desii stiam ce reputati ai am spus sa nu cred lumea ca esti de treaba... Daca ma uit la pose aia stiu ca e amea deoarece e de la Gregorius si el poate venii martot ... O spun acum si o voi spune mereu tu nu muncesti pt itm ca noi nu tu doar de furi
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:00 am

=)) Poi vezi ca incurci locurile eu nu's alin Wink asa ca mai informeazate si tu Smile))
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Betivu;x
Membru
Membru
Betivu;x


Data de inscriere : 10/04/2012
Localizare : Petrosani

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:13 am

Laso cu astea mi-a spus OV1D1U cine esti pe mess ai numele alin deci de acolo ti-am zis + ca te-ai dat singur de mod cu posedata mod sura repet imi dai itemele inapoi ma asta xCrankx sau xPheonix sau ce nume ai tu acum..... Dai itemele si ma fac ca am uitat faza asta
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:18 am

Smile)) Ce amuzanti sunteti voi ...Wink Stati linistiti ca daca era sa fiu singur si sa nu existe fratimiu ... eu ma lasam de mult de speed Wink Si de ce faza sa uiti ? Am cumparat pose mod care tie probl ???


hai luati cu un t/c ca deviem de la subiect
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Betivu;x
Membru
Membru
Betivu;x


Data de inscriere : 10/04/2012
Localizare : Petrosani

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:24 am

Fractu sau cine o fi luat armura .... Daca se crede helper adevarat sa imi de inapoi... Nu sa schimbe contu si id de mess rpd... Hai va rog eu am muncit pe pose aia
Sus In jos
Betivu;x
Membru
Membru
Betivu;x


Data de inscriere : 10/04/2012
Localizare : Petrosani

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:25 am

mi-am adus aminte + o larga normala ca cica tu sau fractu faceati pose !! CIKA
Sus In jos
dKn
Membru
Membru
dKn


Data de inscriere : 25/04/2012
Varsta : 31

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:54 am

Gannicus. a scris:
Smile)) Ce amuzanti sunteti voi ...Wink Stati linistiti ca daca era sa fiu singur si sa nu existe fratimiu ... eu ma lasam de mult de speed Wink Si de ce faza sa uiti ? Am cumparat pose mod care tie probl ???


hai luati cu un t/c ca deviem de la subiect

Sti ce te rog:)
Sa te rogi tu al d-zeu sa nu ne intalnim vreodata in viata de zi cu zi Smile
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 10:56 am

=)) Ce amuzant esti tu .... ce poti sami faci Smile)) Hai ca sunteti ff amuzanti voi ! Unde stai ca daca stai in buc ...te invit eu ...sa vedem Wink)) DIn nou tu esti ff amuzant omule
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 11:06 am

Si ce ii faci daca te intalnesti cu el il bati? Ma omule daca iti piezi itemu nu e vina lui,e vina ta. Si ce sunt amenintarile astea cu daca ne vedem pe strada nustiu ce. Vezi sa nu fie invers faza. schimba-ti semnatura!

Cat despre Druid,fa un topic sa le spui ca joaca fratitu pe cont! Nu va mai luati de staff!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
dKn
Membru
Membru
dKn


Data de inscriere : 25/04/2012
Varsta : 31

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 11:26 am

Gannicus. a scris:
=)) Ce amuzant esti tu .... ce poti sami faci Smile)) Hai ca sunteti ff amuzanti voi ! Unde stai ca daca stai in buc ...te invit eu ...sa vedem Wink)) DIn nou tu esti ff amuzant omule

Da-mi ma id'u tau in pm
Am zi eu ca te bat ?.. ce copil esti.. pe tine nici nu e nevoie sa te ating.. pt a te face sa plangi Smile
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitimeMier Mai 02, 2012 11:50 am

Sa nu ne bati! TC
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





O intrebare ptr voi.. Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare ptr voi..   O intrebare ptr voi.. Icon_minitime

Sus In jos
 
O intrebare ptr voi..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intrebare
» O intrebare pls:(
» Intrebare..:P
» Intrebare:D.
» Intrebare :-?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: