Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIntrebare:D. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Intrebare:D.

In jos 
+6
dRuId.#
OV1D1UU
ScRe3nN
xTiGeR
Mr.Crazy
kiduu
10 participanți
AutorMesaj
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 7:01 am

Ce s-a intamplat cu depozitul ?Aveam fascicul si cateva iteme set in depozit si acum nu mai am nimic .. de ce ? astept raspuns Smile.Si cateva iteme in inventar mi-au disparut:|.
Sus In jos
Mr.Crazy
Membru Elite
Membru Elite
Mr.Crazy


Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Lè Lupeni

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 8:27 am

probabil ca ti-au expirat paginile II si III ale depozitului si aveai acolo itemele...
Sus In jos
http://www.extrem-tutorials.com/forum
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 8:45 am

Mr.Crazy a scris:
probabil ca ti-au expirat paginile II si III ale depozitului si aveai acolo itemele...
Ok ,bun .dar si itemele din inventar..?
Sus In jos
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 9:40 am

kiduu a scris:
Mr.Crazy a scris:
probabil ca ti-au expirat paginile II si III ale depozitului si aveai acolo itemele...
Ok ,bun .dar si itemele din inventar..?

Stii ce mi s'a intamplat mie ?
Mi'a disparut din depozit niste peste ...si din inventar niste licori rosi , si niste sageti No
Sus In jos
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 9:41 am

TheAng3L a scris:
kiduu a scris:
Mr.Crazy a scris:
probabil ca ti-au expirat paginile II si III ale depozitului si aveai acolo itemele...
Ok ,bun .dar si itemele din inventar..?

Stii ce mi s'a intamplat mie ?
Mi'a disparut din depozit niste peste ...si din inventar niste licori rosi , si niste sageti No
Mie aqua si fascicul.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 10:57 am

mie pe alt privat, mi-au disparut toate scuturile, zmeu,tigru,vultur si leu... si pe acel privat erau cam in valoare de 2kkk acele scuturi. in fine daca nu ti-a disparut tot, treci peste, uita tot si schimba parola si emailul. bft Wink
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 12:02 pm

si mie mi.au disparut casutele 2 si 3 din depozit si angel a spus ca,conturile mai vechi de un an au problema asta...
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 12:08 pm

Mie miau disparut rivuri +9 din imv ... dar nam zpus nimic
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 8:38 am

Si mie mi-au diparut cateva perechi de sosete,un pix cu gel negru,vreo 2 tricouri si inca ceva nu stiu exact si nu m-am plans!nu mai faceti topicurid e astea ca e un bug mai dispar itemele din inv din depozit ca se plictisesc si ele daca le lasi la putrezit si oricum itemele le faci rpd ca doar poti dona nu? Laughing
Sus In jos
kiduu
Membru
Membru
kiduu


Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 29

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeLun Feb 27, 2012 2:46 pm

Jung Hye-Mun a scris:
Si mie mi-au diparut cateva perechi de sosete,un pix cu gel negru,vreo 2 tricouri si inca ceva nu stiu exact si nu m-am plans!nu mai faceti topicurid e astea ca e un bug mai dispar itemele din inv din depozit ca se plictisesc si ele daca le lasi la putrezit si oricum itemele le faci rpd ca doar poti dona nu? Laughing
Daca nu stii despre s-a intamplat ,te rog sa nu te mai bagi ca musca-n lapte:).
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 12:48 am

Jung Hye-Mun a scris:
Si mie mi-au diparut cateva perechi de sosete,un pix cu gel negru,vreo 2 tricouri si inca ceva nu stiu exact si nu m-am plans!nu mai faceti topicurid e astea ca e un bug mai dispar itemele din inv din depozit ca se plictisesc si ele daca le lasi la putrezit si oricum itemele le faci rpd ca doar poti dona nu? Laughing
=))
Ma sosetele s-au dus mai mult ca sigur la spalatorie ca probabil nu le-ai mai spalat de mult:)).
Sus In jos
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 3:36 am

Venom a scris:
Jung Hye-Mun a scris:
Si mie mi-au diparut cateva perechi de sosete,un pix cu gel negru,vreo 2 tricouri si inca ceva nu stiu exact si nu m-am plans!nu mai faceti topicurid e astea ca e un bug mai dispar itemele din inv din depozit ca se plictisesc si ele daca le lasi la putrezit si oricum itemele le faci rpd ca doar poti dona nu? Laughing
=))
Ma sosetele s-au dus mai mult ca sigur la spalatorie ca probabil nu le-ai mai spalat de mult:)).
=))
Daca le cautzi ...poate le gasesti pe la pescar , ca acolo se spala Smile))
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 7:07 am

kiduu spune-mi te rog numele contului cu "pricina".
Pentru conturile mai vechi de un an dispar casutele 2 si 3 de la depozit. Sunt peste 50k asa ca voi face din ele la fiecare mentenanta. Pana la urma vor aparea. Va rog sa aveti rabdare.
In acest timp mentenantele pot dura mai mult datorita acestui lucru (trebuie modificat la fiecare cont in parte).
Perioada se va majora cu inca 1 an.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitimeMar Feb 28, 2012 7:13 am

Smile) mdea mie mi`au disparut demult Smile))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebare:D. Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare:D.   Intrebare:D. Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebare:D.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intrebare...
» Intrebare:)
» Am o intrebare
» O intrebare:D
» Intrebare.....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: