Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaFeriti-va de acest jucator,fura iteme EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Feriti-va de acest jucator,fura iteme

In jos 
+2
Creionel
mortisS
6 participanți
AutorMesaj
mortisS
Membru
Membru
mortisS


Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 9:38 am

Am observat ca in ultimul timp se fura din ce in ce mai multe iteme,si asta se intampla intre prieteni,deci nu poti avea incredere in nimeni aici.Mai nou sa intamplat ca xPatrick=Justy,sa fure setu modat unui prieten de-al lui.bineinteles ca a mai furat moduri inainte si la randul lui a fost furat de altcineva.Stiu ca Angel sau Ardeash nu pot face nimic in privinta asta,dar aveti grija de itemele voastre,si in special sa va feriti de xPatrick.am deschis acest topic sa nu mai pateasca si altcineva la fel cu setul modat.
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Re: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 10:43 am

mortisS a scris:
Am observat ca in ultimul timp se fura din ce in ce mai multe iteme,si asta se intampla intre prieteni,deci nu poti avea incredere in nimeni aici.Mai nou sa intamplat ca xPatrick=Justy,sa fure setu modat unui prieten de-al lui.bineinteles ca a mai furat moduri inainte si la randul lui a fost furat de altcineva.Stiu ca Angel sau Ardeash nu pot face nimic in privinta asta,dar aveti grija de itemele voastre,si in special sa va feriti de xPatrick.am deschis acest topic sa nu mai pateasca si altcineva la fel cu setul modat.

mda o gramada de tepari. smekeri pe net. in realitate niste... norbit Smile)) eu mi-am invatat lectia cu oameni din astia. Cool
Sus In jos
http://...
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Re: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 8:09 pm

DUpa cum am spus,o gramada de tepari.Inainte dimineata,la ora 6 jumate erau in medie 23 jucatori on-line.Acum ,la 7 dimineata sunt 11 jucatori on-line.SI MAI E SI VACANTA.Va dati seama ca au plecat multi...Se mai intorc unii dar se plictisesc dinnou.
Sus In jos
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Re: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 4:42 am

sa va feriti si de astia 2 :
-BBOY7UKF
-MissNoMercy
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Re: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 6:10 am

Si de OV1D1UU sa va feriti Smile) (glm)

Am vazut si fraieri care dau 5 euro pe arma gm.Ii dai pm zici ca ai tu si el vrea intai arma,dupa aceea da euro...Smile) si multi altii care incearca sa obtina iteme modate chiar pentru care altii au muncit ff mult,incearca sa le obtina prin furt nu prin munca,dar na asa e romanul prost ce sa ii faci(m'am referiti la cei care fura si inseala)si mai sunt ff multe dar nu mai spun..deci deschideti ochii la nobi

ps.imi pare rau daca am vreo greseala de ortografie..s'au m'am exprimat gresit..




Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Re: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 6:17 am

Topic inutil,si eu pot sa iti dau teapa nu numai patrick(ma rog eu nu dau:)) ) oricine te poate pacali asa ca fi atent

tc
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





Feriti-va de acest jucator,fura iteme Empty
MesajSubiect: Re: Feriti-va de acest jucator,fura iteme   Feriti-va de acest jucator,fura iteme Icon_minitime

Sus In jos
 
Feriti-va de acest jucator,fura iteme
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: