Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
navajooo
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/12/2011

NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Empty
MesajSubiect: NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi   NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 5:01 am

Buna am lv 80 si am mers la ajutor special in map 2 si numi apare pagina 2 aia de sus oare de ce ce trebuie sa fac va rog sa ma ajutati
Aicea ii poza!!!: NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi 18942545
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Empty
MesajSubiect: Re: NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi   NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Icon_minitimeDum Dec 18, 2011 10:22 am

In map1 asa apare , cred.
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Empty
MesajSubiect: Re: NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi   NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 4:22 pm

Mi se pare ca trebuie sa dai pe 'Inchide' si se duce pe pagina a 2-a Neutral
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Empty
MesajSubiect: Re: NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi   NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 12:42 am

nu e nimic, doar o chestiune de timp. e un bug din pacate. asteapta cateva ore si se rezolva . succes
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Empty
MesajSubiect: Re: NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi   NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi Icon_minitime

Sus In jos
 
NELAMURIRE cred ca este ceva bug Am facut o poza sa vedeti si voi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: