Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDaca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ஐνєяσηι¢αஐ
Membru
Membru
ஐνєяσηι¢αஐ


Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 41
Localizare : Acolo unde nu esti tu :)

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 9:15 am

Am ceva probleme cu aceasta individa in joc,de la o banala gluma sa ajuns la nenumarate jigniri,bineinteles ca nici eu nu am stat sa ii multumesc pentru acuzele si 'frumoasele' insulte,eu la randul meu ma fac vinovata de unele insulte,nu atat de 'mahala' cum le are ea insa tot insulte se numesc.Am postat acest topic pentru ca sunt nedumerita de ceea ce insinueaza in acest screenshot:),vorbind cu Gm in cauza mi-a spus k o stie pe individa doar din joc dupa nume,nu si personal sau ca fiind amice.Deci ce sa inteleg?Smile daca eu sunt paranoik poate ma pot lamurii altii.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 10:21 am

Care e problema daca cunoaste GM`ii ?
Sus In jos
ஐνєяσηι¢αஐ
Membru
Membru
ஐνєяσηι¢αஐ


Data de inscriere : 17/08/2011
Varsta : 41
Localizare : Acolo unde nu esti tu :)

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 12:07 pm

TheBoy ™ a scris:
Care e problema daca cunoaste GM`ii ?
[justify]Problema este ca la cum se vede si in poza a sunat cam a amenintare Smile,GM spune k nu o cunoaste.De cate ori mi-a adresat injurii nu a fost vazuta de Gm (de ex astazi cand dupa aceasta discutie a aparut in peisaj)[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].Ce vreau sa demonstrez este ca poate face orice si nu este pedepsita Smile.Si asta doar pentru ca ,exact cum spune [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de pe server o stiu,banuiesc k si cei din staff .
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 12:21 pm

Camelia nu cred ca face asa ceva ..de una singura ... poate iai facut tu ceva..o cun foarte bine pe cami si in primul rand oricine cunoaste stafuul si chiar ..daca ameninta ..nu ca are voie dar nu este nimik ilegal ..sau incalcare a regulilor deci dati T/C topik inutil
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 2:51 am

si ce ai vrea sa`i faca cei din staff ?
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 3:33 am

Sa-mi explice cineva ce-i cu topicul asta...
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 6:54 am

DruidofHell a scris:
Camelia nu cred ca face asa ceva ..de una singura ... poate iai facut tu ceva..o cun foarte bine pe cami si in primul rand oricine cunoaste stafuul si chiar ..daca ameninta ..nu ca are voie dar nu este nimik ilegal ..sau incalcare a regulilor deci dati T/C topik inutil


Gm`u nu iti poate face nimic, chit ca il cunoaste pe cel care te amenintsa, dak itsi face cv, va fi suspendat sau isi va pierde functia !Smile


DruidOfHell, fa`te ca itsi schimbi "Semnatura" Smile !

T.C !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Empty
MesajSubiect: Re: Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma   Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma Icon_minitime

Sus In jos
 
Daca de aici nu se intelege ca pers asta cunoaste pe GM atunci ce?lamuriti-ma
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: