Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasapls problema posibila de furat EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 pls problema posibila de furat

In jos 
+6
Dumii
XperTsS
ReMyX13
❼Days
Mr.Crazy
scumpika
10 participanți
AutorMesaj
scumpika
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/10/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 10:07 pm

GM pls am un cont ZzScumpikaZz asa se numeste.Ieri seara ma jukm linistita si dintr-o data ma scoate si cand sa ma loghez iar imi zice Nume sau parola gresita...pls rezolvati uitati si id contului cb0gdan1.Pls nui problema de iteme doar vreau contu inapoi PLS PSL SPLS
Sus In jos
Mr.Crazy
Membru Elite
Membru Elite
Mr.Crazy


Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Lè Lupeni

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 11:24 pm

Cu asta trebuie sa vorbesti cu Angel in PM e imposibil sa iti fure contul daca persoana respectiva nu are niste date(doar presupun sa mai incerci o data si sa ai grija la majuscule pote cand te-o scos te-ai grabit )
Sus In jos
http://www.extrem-tutorials.com/forum
scumpika
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/10/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 11:25 pm

nu cred ca incerc de aseara pana azi contu Sad(
Sus In jos
scumpika
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/10/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 1:05 am

PLSSSSSSSSS faceti cv azi miam vazut caracteru intrat si a iesit cand am intrebato cn e !!! pLS cum a schimbat parola ca eu nam dat la nimeni id sua parola
fostul id : cb0gdan1 pass : smecheru CUM A PUTUT
Sus In jos
scumpika
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/10/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 1:09 am

pls va rog aflatimi contul ....apropo cum dau de angel in particular
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 1:23 am

In primul si primul rand , nu mai fa dublu post , si in al doilea rand , daca contul era pe emai-ul tau il poti recupera .
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 1:26 am

scumpika a scris:
pls va rog aflatimi contul ....apropo cum dau de angel in particular


1 la mana nu mai fa triplu post ...
2 la mana Angel sau Ardeash nu raspunde de conturi sau itemele pierdute
3.la mana angel nu raspunde de oarece poate ai dat itemele la alt cinve si zici ca ti la spart sau ai uitat tu parola Neutral

off ce copii
Sus In jos
XperTsS
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/10/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: lasa vrajelile   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 1:34 am

Mdea ai dat itemele la iubitelu tau xDeadAngelx sau cum dreq e ... ieri a luat mute pt ca ma injurat Smile ce o fi gandit el hai sa intru pe contu ei sa ma distrez nu????
Ori iai dat itemele lui si cam atat ieri tare fericita erai ai fkt si tu P =))
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 5:02 am

Daca vr contu dai la logare si dai am uitat parola
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
7Pacate
Membru Elite
Membru Elite
7Pacate


Data de inscriere : 29/06/2011
Varsta : 31
Localizare : Satu-Mare

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 12:26 am

Daca esti tu destept si iti uiti parola ce sa iti fac?Smile
Sus In jos
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Jud. Cta

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 2:23 am

CyPaKeR a scris:
scumpika a scris:
pls va rog aflatimi contul ....apropo cum dau de angel in particular


1 la mana nu mai fa triplu post ...
2 la mana Angel sau Ardeash nu raspunde de conturi sau itemele pierdute
3.la mana angel nu raspunde de oarece poate ai dat itemele la alt cinve si zici ca ti la spart sau ai uitat tu parola Neutral

off ce copii

Ba inteligentule, nu ne mai lua cu texte dinastea. Cum adik sa nu raspunde de iteme pierdute si etc? Sti ce e ala un owner ( administrator) ( admin ) ) El trebuie sa dea "check" (macar) la ori ce lucru de genu cu care se confrunta fata asta..

Tu nu ai de unde sa sti dak chiar a fost hackerita sau minte. In cazurile in care ea minte, adminul poate sa afle si sa o sanctioneze pe ea cu un ban, dar daca zice adevarul? Atunci adminul o sa ii dea ban lu ala care a hackerito.

Habar nu ai ce poate sa faca un admin. Poate sa vada cand si cum sa desfasurat un trade ( negociat ) poate sa vada dak ai injurats au etc, dar oricum nu explic entru neinteligenti.

Plz, dak nu sti, nu mai da reply o.o..


Sus In jos
batman96
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/10/2011

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeVin Oct 07, 2011 12:41 pm

1 NU MINTZI
2 NU MINTZI 3 NU MINTZI 4 NU MINTZII 5 NU MINTZI
EU Very Happy U :comphate
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 1:03 pm

Daca nu te descurci pe site (poti introduce contul cu parola gresita dupa care alegi Am uitat parola) te rog sa ma contactezi la adresa de email mentionata si in descriere, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Va rog sa intelegeti ca nu pot citi la discutii libere tot ce se vorbeste iar la PM pe forum nu raspund. Asa ca va rog pentru orice problema, sa ma contactati la adresa de email mentionata mai sus.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





pls problema posibila de furat Empty
MesajSubiect: Re: pls problema posibila de furat   pls problema posibila de furat Icon_minitime

Sus In jos
 
pls problema posibila de furat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul
» Mia Furat Arma
» Problema !
» ce dobitoc mi-a furat numele?
» mi s-a furat contul de mt2ro speed

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: