Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasatot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul

In jos 
+4
dRuId.#
*AnduStar*
╚»Dracila«╝
zxq
8 participanți
AutorMesaj
zxq
Membru
Membru



Data de inscriere : 31/10/2011

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 11:41 am

va rog ajutati-ma ce sa fac si nu am dat datele contului decat numele contului si a schimbat parola:(( cum poate sa o schimbe fara sa primesc email?????????? va rog banati-l
pe CERTANTDAN va rog faceti cva nu am muncit degeaba si am donat 15 euro pt nimik si un raspuns dat in sictrir de catre moderator
uitati conversatia:
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: ii puteti da
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: de lvl 24
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: ahha
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: este bine
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: va spun contul?
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: nu
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: acuma
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: dar dumneeavoastra sunteti jucator pe speed
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: ?
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: da
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: lv 105
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: numele contului
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: va verific
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: surasupernova
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: stati putin
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: sa verific
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: ahha
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: sunteti jucator
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: uitati cum facem
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: doriti iteme mod pe contul pe ro
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: in schimbul la cont
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: pe mt2 ro speed in schimbul contului?
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: da
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: da
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: iimi dati contul pe ro
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: si va dau pe speed
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: iteme mod
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: *******pasa
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: ******ax02
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: se poate sami dati o arma?
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: dunmeavoastra ati intrat pe contul meu de mt2rosped?
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: imi spune nume sau parola gresita
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: scz pt deranj dar ce s-a intamplat?
administratormetin2rospeed.ro Speed metin: <ding>
™️ √St®️aNgE DvL√ ™️: da


Edyt by DarkAngel !

U akm iti dai contu la toata lumea , si mai vii si zici ca esti furat Neutral :-j !
nu e contul de mt2ro speed e de ro


Ultima editare efectuata de catre zxq in Lun Oct 31, 2011 9:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 11:52 am

"Echipa Metin2RoSpeed nu-ti va cere NICIODATA datele de logare (nume, parola). Impartasind aceste date cu altcineva inseamna ca sunteti direct raspunzator in cazul pierderii contului sau a bunurilor aflate in cont." E destul de clar spus aici Smile...

Itemele nu cred ca ti le vei primi inapoi...
Sus In jos
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Jud. Cta

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 1:06 pm

Scz k ma bag, dar dak nu ma bag eu, cine sa se bage?

In primul rand ai dreptate in al doilea rand administratormetin2rospeed.ro Speed metin Nu este "oricine", ma refer la:
╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Impartasind aceste date cu altcineva inseamna ca sunteti direct raspunzator in cazul pierderii contului sau a bunurilor aflate in cont.
Ai dreptate, dar din moment ce ID FAKE (administratormetin2rospeed.ro Speed metin) arata 98% cu cel a adminului, aici deja nu mai e vb de "sharing accounts". E vb de " impersonating admin"

Tu ca moderator ar trebuii sa ii arati direct adminului. Pt k ala este un FAKE ID care trebuie intr'un fel sau altul aflat si banat.

Este vina in intregime a lui zxq, dar din moment ce a donat ar trebuii sa se ia in considerare acest lucru.

Regulile zic clar, ca pe ori ce serv online, membri stafului nu se vor interesa NICIODATA de datele contului dvs, dar nu toti cunosc asta.

Itemele nu stiu daca le va primi inapoi, dar cine a incercat sa il scameze o sa ia ban 100%, sau cel putin asa ar trebuii sa se intample.

Sus In jos
zxq
Membru
Membru



Data de inscriere : 31/10/2011

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 9:11 pm

*AnduStar* a scris:
Scz k ma bag, dar dak nu ma bag eu, cine sa se bage?

In primul rand ai dreptate in al doilea rand administratormetin2rospeed.ro Speed metin Nu este "oricine", ma refer la:
╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
Impartasind aceste date cu altcineva inseamna ca sunteti direct raspunzator in cazul pierderii contului sau a bunurilor aflate in cont.
Ai dreptate, dar din moment ce ID FAKE (administratormetin2rospeed.ro Speed metin) arata 98% cu cel a adminului, aici deja nu mai e vb de "sharing accounts". E vb de " impersonating admin"

Tu ca moderator ar trebuii sa ii arati direct adminului. Pt k ala este un FAKE ID care trebuie intr'un fel sau altul aflat si banat.

Este vina in intregime a lui zxq, dar din moment ce a donat ar trebuii sa se ia in considerare acest lucru.

Regulile zic clar, ca pe ori ce serv online, membri stafului nu se vor interesa NICIODATA de datele contului dvs, dar nu toti cunosc asta.

Itemele nu stiu daca le va primi inapoi, dar cine a incercat sa il scameze o sa ia ban 100%, sau cel putin asa ar trebuii sa se intample.



ms pt intelegere si ar trebui banat id de la yahoo adika owner_angell si contul lui CERTANTDAN sa se invete minte faceti cva sau nu??
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeMier Noi 02, 2011 2:26 am

Cne sai dea ban ??? nu stim cine e ..ANONIM ..
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 9:02 am

╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
"Echipa Metin2RoSpeed nu-ti va cere NICIODATA datele de logare (nume, parola). Impartasind aceste date cu altcineva inseamna ca sunteti direct raspunzator in cazul pierderii contului sau a bunurilor aflate in cont." E destul de clar spus aici Smile...

Itemele nu cred ca ti le vei primi inapoi...




nu te stresa sa-i spui k degeaba o faci,[Owner]Angel shi cred k shi ceilaltzi membrii din echipa STAFF au spus asta de multe ori,dar vad k degeaba...k unii tot spun contul shi parola la oricine...
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
*AnduStar*
Membru
Membru
*AnduStar*


Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 30
Localizare : Jud. Cta

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:56 am

SagomeDrakushorMik a scris:
╚»DarkAngel♥Lavi«╝ a scris:
"Echipa Metin2RoSpeed nu-ti va cere NICIODATA datele de logare (nume, parola). Impartasind aceste date cu altcineva inseamna ca sunteti direct raspunzator in cazul pierderii contului sau a bunurilor aflate in cont." E destul de clar spus aici Smile...

Itemele nu cred ca ti le vei primi inapoi...




nu te stresa sa-i spui k degeaba o faci,[Owner]Angel shi cred k shi ceilaltzi membrii din echipa STAFF au spus asta de multe ori,dar vad k degeaba...k unii tot spun contul shi parola la oricine...

Crede"ma k stiu cum e sa fi dintr'un STAFF si sa ai parte de lucruri ca astea.

Adminul o spune pt cei care se uita in forum. iti GARANTEZ k mai mult de 80% din toti jucatorii metinuluiro Speed nu au cont in forum si mai grav, nici nu stiu ce e ala un forum.

Stiu cum e sa stai cu 300 persoane de vorba si cand ii intrebi daca au cont in forum, vreo 250 m"a intreaba cei ala, sau cum isi fac cont....

Crede"ma e ft inervant...

Oricum am vazut ca Adminul poate raspunde la topicuri, asa ca il rog sa se uite si
aici.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeVin Noi 11, 2011 12:39 am

Sfatu` meu: Lasati`va de Metin2,nu va ajuta cu nimic,va pierdeti viata!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeVin Noi 11, 2011 9:24 am

ρsGøđ a scris:
Sfatu` meu: Lasati`va de Metin2,nu va ajuta cu nimic,va pierdeti viata!

Da frate apucati-va de tanoth Smile)))))
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeVin Noi 11, 2011 9:27 am

♫JυѕтOνєя™♫ a scris:
ρsGøđ a scris:
Sfatu` meu: Lasati`va de Metin2,nu va ajuta cu nimic,va pierdeti viata!

Da frate apucati-va de tanoth Smile)))))

Ce tanoth ma? grepolis ca sa ai soldatei:))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
.:SkilltesterStabbone:.
Membru Elite
Membru Elite
.:SkilltesterStabbone:.


Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Constangeles b-)

tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitimeVin Noi 11, 2011 9:34 am

ρsGøđ a scris:
Sfatu` meu: Lasati`va de Metin2,nu va ajuta cu nimic,va pierdeti viata!

Idem
Sus In jos
Continut sponsorizat





tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Empty
MesajSubiect: Re: tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul   tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul Icon_minitime

Sus In jos
 
tot imi schimba parola cel ce mi-a furat contul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  O propunere pentru Angel care poate schimba drastic serverul
» mi s-a furat contul de mt2ro speed
» Am uitat parola-un mijloc nesigur de a-ti afla parola
» Parola Depozit
» Help4You Schimba semnatura

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: