Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaSall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
adrianignat
Membru
Membru



Data de inscriere : 07/06/2011

Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA Empty
MesajSubiect: Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA   Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 7:47 am

Dc contul meu este blokat contul este adrianignat Caracterul este xxxAdrian Si cand intru zice ca contul este blokat sa raspunda un GM GA Sad Sad Sad
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA Empty
MesajSubiect: Re: Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA   Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 10:09 am

ban nu se da degeaba ai folosit hack dmg sau kick ca asfel nu se da ban Smile fara nici un motiv Smile
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA Empty
MesajSubiect: Re: Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA   Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 11:00 pm

Toti sunteti nevinovati , toti n`ati faut nimic , nu ?? Angel/ardeash sunt rai si va dau ban degeaba nu ?? Neutral Voi credeti ca cu astfel de minciuni puteti scapa ieftin ?? Astept mesajul lui ardeash sa dea informatii despre ban !! Smile
Sus In jos
 
Sall dc mie blokat Caracteru este xxxAdrian Sa raspunda un GM GA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o simpla inrebare vreau sa raspunda angel
» Doresc ca doar Angel sau Ardeash sa raspunda
» Doar Gm sa raspunda!
» Careva sa imi raspunda si mie
» Va rog care poate sa imi raspunda

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: