Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO zi buna pt arde !!! ma las :) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O zi buna pt arde !!! ma las :)

In jos 
+9
zmR
♫JυѕтOνєя™♫
dRuId.#
GodFather♥
^_^ZCF^_^
DREY
Rosenrot.
.Úniqúe
CoolDowns
13 participanți
AutorMesaj
CoolDowns
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/05/2011

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 1:36 am

Deci prin acest topic vreau sa anunt plecarea mea definitiva de pe acest server


Sunt ReMiX13


Am avut multe placeri buna dar tot mai multe neplaceri din cauza unui singur om ( nu dau nume )


prieteni multi...
a fost frumos aceasta traire Smile

mia placut sa va cunosc,sa radem impreuna:)

arde eu iti aduc players si tu imi dai cu shutu in fund Smile MS MULT

sti cum se zice

un shut in fund in pas inainte Smile

deci PA ALL``S!!
no sa va uit ( mai ales isa. god , over , lary , cosmin, andra , enigma Mad . si multi altii !!!) ADIO!
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 1:43 am

pa
Sus In jos
Rosenrot.
Membru Elite
Membru Elite
Rosenrot.


Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Constanta

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 2:50 am

Frate , chiar daca nu am apucat sa ne cunoastem , nu pleca , nu pune la suflet , nu ai de ce . Cum zicea si DruidofHell : "Invata sa uiti si vei fi fericit".Nu ai de ce sa pleci chiar daca esti suparat, deci nu ne parasi si tu :calm:
Sus In jos
DREY
Membru
Membru
DREY


Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Romania,Caras-Severin,Fizes

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 2:59 am

sall
Sus In jos
CoolDowns
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/05/2011

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:14 am

Mam saturat


!!!! NU MAI SUPORT

sa isi bate joc arde de mne Sad

arde cu tne aici se duc pleyeri


daca ai plecat cred ca sv ar avea peste 1000 de players
Sus In jos
Rosenrot.
Membru Elite
Membru Elite
Rosenrot.


Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Constanta

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 3:20 am

Remix
stii cum se spune

NU pune la suflet

Incearca sa treci peste

Nu ne parasi si tu Sad
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: .   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 4:13 am

bft Razz
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:01 am

remix tu vorbesti ca de la arde se duc playerii? da cu kick hacku tau nu se mai duc playerii? mai esti si nesimtit si nu recunosti ca nu ai folosit hack pe contu tau,ci si pe al meu
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 7:16 am

Remix acum sincer nu trebe ....sa pui la suflet.....si nu tea pus nimeni sa aduci plaieri ...acum nu ca t trag la raspundere dar nu ar trebui sa-i scoti lu arde pe ochi .....ca ii aduci plaiery pe ..svr...Sincer Nu Pleca.... Mai ai Multe De Vazut De Traiet...printre noi.... Design....Nu Mai fi asa intepat cu el si tu ai gresit si el a gresit ....Nu trebe acum sa porti ura p el

Un Micutz Edit

Fi atent mai ....daca te ...hotarasti sa ramai ...tot la rosi o sa t ajut eu la lvl la toate......Sincer ....Te ajut cu toate....Sami spui aici ce hotarare ai luat
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
CoolDowns
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/05/2011

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 11:59 am

۰Ðєѕιgη۰ a scris:
remix tu vorbesti ca de la arde se duc playerii? da cu kick hacku tau nu se mai duc playerii? mai esti si nesimtit si nu recunosti ca nu ai folosit hack pe contu tau,ci si pe al meu



mai sti cand imi cerei mie iteme ca nu aveai?

tu si over :-s imi cereati iteme si cand vam dat eram bun candfac o greseala is mort pt toti :-s
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 12:57 pm

Bun , si ce bati atat apropo de mine ? Dak ti-am cerut iteme ai vrut sa imi dai acum nu imi scoate ochii !! Mad Rolling Eyes





On:Hotararea e a ta !!
Sus In jos
CoolDowns
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/05/2011

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 1:05 pm

eu nu scot ochi la nimeni


dar god ai grija cu vorbele Smile
Sus In jos
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeSam Mai 28, 2011 11:37 pm

Asta este alegerea ta? sa pleci dupa numai cateva zile revenit [poate gresesc 1 sapt 2 sapt 1 luna] dar deja pleci ?In fine alegerea ta ramane Surprised
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 2:50 am

CoolDowns a scris:
eu nu scot ochi la nimeni


dar god ai grija cu vorbele Smile

ti`ai luat itemele inapoi de pe contu meu inainte sa iau ban asa ca nu mai suferi,plus ca tu ai uitat cand ti`am facut iteme si te milogeai de mn?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Fraude^_^
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/05/2011
Localizare : 2 Blocuri Mai Sus La Stanga

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 1:18 pm

Aiurea topicu' ... Remix, si eu am luat ban din acelasi motiv ... dar eu macar nu ma plang atata timp cat stiu ca am fost vinovat si am riscat Razz

Oricum, RoSpeedu' nu mai e cum era inainte ... acuma orice cretin vine, baga 100/150 ron si isi ia itm modate Razz

Itemele modate fac cumva pizza, cartofi prajiti sau altcv? Razz

Voi chiar nu realizati ca bagati bani intr'un server PRIVAT ?

Asta nu inseamna nimica Razz pe privat orice prost poate fii bun Wink dar pe oficial e cu totu' altcv Smile

Nici macar nu e sigur serverul de pe o zi pe alta Razz

Voi nu v-a ganditi putin ca daca i se pune pata lui Angel, inchide srv, el castiga bani de pe urma prostiilor, si v-a lasa cu ochii-n soare? Razz

Hai sa zicem, incercati si voi privatu' sa testati niste chestii pe care pe oficial nu le puteti obtine asa usor ... bagati 5 - 10 euro ... da nimic mai mult Neutral

Dar se pare ca voi cu asta traiti Razz cu privatele ... Smile



Hai, acuma sa vina Angel / arde sa spuna cv destept si apoi sa primesc ban Smile deabea astept Very Happy pt ca si ei stiu ca asa e, cum spun eu Smile dar asta e, adevarul doare xD
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 9:20 am

Te asigur eu ca nu se va intampla asta. Nu esti in pozitia sa iti faci griji de acest lucru. Cat timp donatiile exista va exista si serverul. Toti banii facuti cu serverul acesta se vor duce la hosting (in cazul in care donatiile inceteaza). Iar daca dupa ceea nu ne dam drumul atunci se va inchide ramanand doar cu amintirile la fel ca toti.
Dar cu serverul este placut de jucatori, nu este problema ta ca ei doneaza si ajuta ca sa joci si tu, cel care faci mofturi, in continuare.

Tu de ce pleci Remix? Spune care este problema ta in legatura cu ardeash si o rezolv eu.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 9:25 am

[Owner]Angel a scris:
Te asigur eu ca nu se va intampla asta. Nu esti in pozitia sa iti faci griji de acest lucru. Cat timp donatiile exista va exista si serverul. Toti banii facuti cu serverul acesta se vor duce la hosting (in cazul in care donatiile inceteaza). Iar daca dupa ceea nu ne dam drumul atunci se va inchide ramanand doar cu amintirile la fel ca toti.
Dar cu serverul este placut de jucatori, nu este problema ta ca ei doneaza si ajuta ca sa joci si tu, cel care faci mofturi, in continuare.

Tu de ce pleci Remix? Spune care este problema ta in legatura cu ardeash si o rezolv eu.


mia transmins sa va spun

ca sunt vecinu lui

arde ia banat un cont degeaba
nume cont : remix2010
nume joc ByR3MyX13
acest cont la facut dupa reformatre si nu mia avea hack-ul
si pe forum pe Ninja4Ever iar a primit ban
si il roaga pe arde pe chat sa isi deblocheaze privat mesaj si chat privat sa poate banati vorbi cu el Smile
ATATA ! a avut sazica
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 7:07 am

serverul se va duce drq cu arde pe el...intro singura parte ai avut dreptate...e un adm. bun..dar cum am mai zis ar trb sa monteze un hack-shield ca sa dispara hackeri ar fi ma ibn nu credeti


Ultima editare efectuata de catre Assasin;x in Mier Iun 08, 2011 1:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 7:35 am

ionutzboshu a scris:
serverul se va duce drq cu arde pe el...intro singura parte ai avut dreptate...e un adm. bun..dar cum am mai zis ar trb sa monteze un hack-shield ca sa dispara hackeri ar fi ma ibn nu credeti
respect: staff

ardeash e un admin bun care isi face trb si despre hackari se va face un client in care nu poti sa bagi hacku deci Sleep
Sus In jos
Fraude^_^
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/05/2011
Localizare : 2 Blocuri Mai Sus La Stanga

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 12:38 pm

Assasin;x a scris:
serverul se va duce drq cu arde pe el...intro singura parte ai avut dreptate...e un adm. bun..dar cum am mai zis ar trb sa monteze un hack-shield ca sa dispara hackeri ar fi ma ibn nu credeti
respect: staff

Am observat cv, tu la sfarsit ai scris " respect: staff", dar la inceput ai scris ca serverul se va duce drq cu arde pe el Neutral

Arde e din staff, si isi face treaba ca lumea, daca nu isi facea treaba bine, eu acum nu aveam ban pe joc Razz

:LoooL:




Angel, sa fim seriosi, voi nu platiti la hosting cat spuneti ca platiti Smile , mai ales ca mai e si lag din cand in cand pe server Razz si pentru a remedia asta mai trebuie rebooturi...

Daca plateati in fiecare luna cat ati zis ca platiti, tu si ardeash, pai mergea ca uns Razz fara PIC de lag, sunt sigur...

Serios acuma, Angel, cine sta pana la 3 noaptea (sa zicem) pe metin, pentru a juca? NIMENI, cu cateva exeptii de cativa nebuni...

Serveru' era bun si cand era PvP mai de mult, cand il tineai tu ...

Programu' era cat se poate de acceptabil si normal, rar de tot existau probleme cu loginu', si cand existau, oricum nimeni nu murea daca astepta 2-3 min pana urmeaza alta repriza de login

:calm:
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 10:44 pm

Assasin;x a scris:
serverul se va duce drq cu arde pe el...intro singura parte ai avut dreptate...e un adm. bun..dar cum am mai zis ar trb sa monteze un hack-shield ca sa dispara hackeri ar fi ma ibn nu credeti
respect: staff


Tu nu mai comenta atat ca nu esti tu buricu` pamantului Wink Ardeash fix la asta lucreaza acum , la clientul cu hackshield , in caz ca nu stiai !! Wink Si apropo cum a zis si fraude zici ca svr se duce drq cu arde , si porma pui "respect: STAFF" Asta e culmea. Smile
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 12:00 am

[Owner]Angel a scris:
Te asigur eu ca nu se va intampla asta. Nu esti in pozitia sa iti faci griji de acest lucru. Cat timp donatiile exista va exista si serverul. Toti banii facuti cu serverul acesta se vor duce la hosting (in cazul in care donatiile inceteaza). Iar daca dupa ceea nu ne dam drumul atunci se va inchide ramanand doar cu amintirile la fel ca toti.
Dar cu serverul este placut de jucatori, nu este problema ta ca ei doneaza si ajuta ca sa joci si tu, cel care faci mofturi, in continuare.

Tu de ce pleci Remix? Spune care este problema ta in legatura cu ardeash si o rezolv eu.



daca e cv imi zici aici si iti dau pm si zic tot Smile ca aici se baga toti si nam chef Wink

app is remix mam reintors sper sa nu mai iau iar ban ca nu intru 2 zile pe cont :@
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi buna pt arde !!! ma las :) Empty
MesajSubiect: Re: O zi buna pt arde !!! ma las :)   O zi buna pt arde !!! ma las :) Icon_minitime

Sus In jos
 
O zi buna pt arde !!! ma las :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Te rog Angel sau Arde
» Arde dar tu vreau sa imi raspunzi :)
» arde lasa-ma ce ai cu mine?
» Sa se uite Angel sau arde
» dau o mirifica+9 buna pe o lunara la fel de buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: