Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCe tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?

In jos 
+5
ByDark
AntiNoob
.Úniqúe
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
pită_cu_gem
9 participanți
AutorMesaj
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 4:11 am

Numele meu nu estie pizza cu gem ci paine ...dar in loc de paine am pus "pita"
Doamne fereste
Si tu ByDark din topicul cu reclamatia?
Ce ai madc sas fiu nesimtit?
Tu esti poate
Nu vam obligat sal reclamati.
Vam rugat dar tu
Na ce sa zic veziti de Paintu tau acolo si mai joacate cu barbie si masinute geek :calm:
respect:
Sus In jos
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
Membru Elite
Membru Elite
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr


Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe Frozen Throne

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 4:31 am

Eu nu prea vad ce rost are topicu acesta :S
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 4:38 am

Smile)))))))))))
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 4:45 am

Topic inutil :-j
Eu nu am vazut pe nimeni sa se lege de numele tau Smile
Dati TC :-j
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 5:15 am

IA UITATE SI IN TOPICU CU HACKERU-U ALA SA VEZI CA MA CORECTEAZA ASTIA ...ZIC CA PIZZA DAR DEFAPT NUMELE MEU VINE DE LA PAINE .."PITA"
:calm:
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: sall   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 5:17 am

1 la mana: Pita nu e paine:) pe intelesul tau e plita=cea pe care se face painea:) sh no e pita:)

2 la mana invata romana treci pe la scoala nu mai chiuli ca uite ce se-n tampla daca chiulesti no poti lega 2 cuvinte...

3 la mana;) Nu ma fa nesimtt pt ca am zis adevar:) era greu sa dai pe site sa te loghezi?Smile si sa reclami?Smile

Cat teai logat pe forum mai repede te logai pe site;) dar ce sa faci stiu ca tu ai facut topicu ala doar sa pari interesant si sa maresti nr de msg..

4 la mana;) asa prn paint pe langa mn esti 0 vno cu cea mai buna opera a ta de ps:) sh eo cu una prin paint Cool te fac dn prima
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 5:24 am

mah ca sa va dati seama mai bn....
pita----pitã
Asa se zice in unele orase din romania Smile la matusimea la brasov toti in sat spun pita Smile)
Sus In jos
unnammed
Membru
Membru
unnammed


Data de inscriere : 20/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Tg. Frumos

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 1:07 am

carei rostul topicului schimbati numele si nu unu de exemplu ce manaci
Sus In jos
Ninja4Ever
Membru
Membru
Ninja4Ever


Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 3:55 am

Topic inutil Smile


CER T.C. !!!
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 5:23 am

pita_cu_gem a scris:
IA UITATE SI IN TOPICU CU HACKERU-U ALA SA VEZI CA MA CORECTEAZA ASTIA ...ZIC CA PIZZA DAR DEFAPT NUMELE MEU VINE DE LA PAINE .."PITA"
:calm:


Bai plagiator infect , mai bine ti-ai vedea de scoala , ca vad ca nu ai nici 5 clase !! Si dupa aia ai plagia si ti-ai bate joc !! (ma refer la poza)


Topic closed !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?   Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DE unde Ma Stiti Cei Care Aveti La Semnatura Numele Meu!!
» FRATE.....FILE DOMP(nab) BAGATI MEGAUNPLOAD
» CONTU BLOCAT X( VREAU RASPUNS NUMA DE LA ANGEL SAU ARDEASH DECI NU VA BAGATI RESTU
» Mda.....stiti..
» Sal...nuseudevina ca sa stiti :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: