Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNew Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !

In jos 
+18
BlackEagle
warryor43
TheSeekeR
yoman-3947
GEORGE98
Matze™
Tavi
----->>Viruss<<-----
^_^ZCF^_^
X3Kill
Isabella
OV1D1UU
♫JυѕтOνєя™♫
dRuId.#
zmR
ǩhƪLL
.Úniqúe
[Owner]Angel
22 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
warryor43
Membru
Membru



Data de inscriere : 27/06/2011
Varsta : 25
Localizare : RominiaPrahovaPloiesti

New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:45 am


Pana in 110 faceti in portile iadului acum iar pana in 99 faceti in v4 (ambele pentru bani).



Angel dar cum ajung in v4
Sus In jos
BlackEagle
Membru
Membru
BlackEagle


Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 29
Localizare : La Charite - Franta

New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 21, 2011 11:32 am

In momentul asta ( 21.11.2011 ) de la lvl 111 se creste extraordinar de greu in iad cu tot cu 75% EXP din iteme si inel, un mob din acela cu coasa imi da 0.02.
Poate ai putea sa faci eu stiu sa`mi dea macar 0.04-0.05, ar fi super !
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 21, 2011 11:56 am

bv angel pare bun update`ul akm sa vadem shi `efectele`
Sus In jos
artist88
Membru Elite
Membru Elite
artist88


Data de inscriere : 06/11/2011
Localizare : Langa tine !!!

New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 21, 2011 11:59 am

asta e deja implementat ? ca vad ca asa a fost postat in mai ? scratch
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 22, 2011 8:18 am

Bun Smile
Sus In jos
Creionel
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/06/2011
Varsta : 25

New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:21 am

bravo
Sus In jos
http://...
Continut sponsorizat





New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !   New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) ! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
New Update : Problema yang, redistribuire exp (IMPORTANT - CITITI) !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» New Update : Yang-Shin !
» Anonymous declara ca internetul pica pe 31.03.2012! Foarte important,cititi!
» yang si xp v4
» O img facuta din Yang..Pareri? :D
» Iteme mod la schimb pentru YANG.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: