Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPrima zi de Metin2... - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Prima zi de Metin2...

In jos 
+22
OV1D1UU
dRuId.#
❼Days
Polish
Matze™
SpeeDutzu
BlackArrow
ionutzz3z
ReMyX13
Fraude^_^
----->>Viruss<<-----
pită_cu_gem
◎FrienD★
unnammed
GodFather♥
PrototypE
ǩhƪLL
HardStyle
xXxNightAnGeLxXx
.Úniqúe
pepsyl3mon
ByDark
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 7:38 am


Cam aceeasi poveste am avut si io ca tine ovodiule =)))))) Numai ca primul caracter la mine a fost ninja l-am facut 33 si mi-a fost spart.Apoi am jucat putin pe privat apoi m-am apucat iar pe ro...in prezent am 56...pe un war cam tot +9 imun toate alea.
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21, 2012 12:26 pm

Prima mea zii de metin ... stiu ca mi-a spus un prieten foarte bun de jocul acesta " metin2 " si mi-a sugerat sa ma apuc . Era ora 20 , si cand s-a luat am facut cont si am crescut . Bine inteles , pe oficial . Asta a fost acum 5 ani cam asa . Era totul ciudat mi se parea fascinant , deoarece nu stiam mapele . Si tot timpul ma incurcam in mape , bineinteles cam in 3 saptamani stiam mult mai bine metin , dar pana am stapanit mi-a cam luat 1 an . Aveam un fel de dependenta cand eram mica , dar cu timpul s-au dus toate aceste sentimente .
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21, 2012 12:35 pm

Prima mea zii de metin.. Fratele meu tot îmi spunea de un joc foarte mişto , iar eu il ascultam cum îmi detalia ce vedea . La momentul respectiv , eram pedepsită şi nu puteam vedea aşa că am aşteptat şi în sfârşit când am avut voie am decis să îl instalez cu emoţiile de rigoare desigur. La început eram fermecată de cum arată în sine jocul adică eram destul de mică şi nu m-am mai jucat jocuri de acest gen , şi am ales să fiu warror , am stat şi am crescut împreună cu fratemiu bombardându-l cu întrebari despre joc.
Sus In jos
ReePuLeTz
Helper
Helper
ReePuLeTz


Data de inscriere : 30/06/2011
Varsta : 30
Localizare : Undeva in lumea larga!!!

Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:16 am

Aмa.‹з a scris:
Prima mea zii de metin.. Fratele meu tot îmi spunea de un joc foarte mişto , iar eu il ascultam cum îmi detalia ce vedea . La momentul respectiv , eram pedepsită şi nu puteam vedea aşa că am aşteptat şi în sfârşit când am avut voie am decis să îl instalez cu emoţiile de rigoare desigur. La început eram fermecată de cum arată în sine jocul adică eram destul de mică şi nu m-am mai jucat jocuri de acest gen , şi am ales să fiu warror , am stat şi am crescut împreună cu fratemiu bombardându-l cu întrebari despre joc.
Cum delira a ? :rocket:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prima zi de Metin2...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Prima mea img in ps
» Prima creaatie in PS
» prima mea poza in ps
» prima mea creatie
» Prima mea img in photoshop :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: