Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPrima zi de Metin2... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Prima zi de Metin2...

In jos 
+22
OV1D1UU
dRuId.#
❼Days
Polish
Matze™
SpeeDutzu
BlackArrow
ionutzz3z
ReMyX13
Fraude^_^
----->>Viruss<<-----
pită_cu_gem
◎FrienD★
unnammed
GodFather♥
PrototypE
ǩhƪLL
HardStyle
xXxNightAnGeLxXx
.Úniqúe
pepsyl3mon
ByDark
26 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 4:36 am

Salll all in acest topic fiecare povesteste de prima lor zi cand au inceput sa joace metin Embarassed eo 1 am nomaii amintiri placute fata de prima zi de metin atunci cand jucam pe ro facusem si eu lvl 18 cheers I love you bucuriee la maxim:$ cn mai era ca mine:)) bucurosc cu ce aveam pe mine calugar+5 si sabie lata+4,5,6.... cand am inceput prima data sa joc aduc aminte ca eram pe un war pricajit:$ si nu stiam ce sa fac luptam cu toti pe acolo chear daca aveam lvl 5:$ sh ei aveau 30/40 imi placea sai terorizez:$ ce frumos era pe atunci...:$ voi cum vati inceput prima zii de metin?:$

Atentie!
topic facut 4fun:x no aduceti in discutie vorba despre alte mtn.. decat cel oficiall.. si speed.. dc oficial? pt ca de acoloo am inceput toti... sa aflam ce inseamna metin.. chear si angel chear sh ardeashhh...Razz:$ deci com ati inceput?:> prm zi de metin?:X
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 4:58 am

Prima mea zi de metin a fost cam asa:

Niste prieteni se tot jucau metin..si vb despre el afara...pana m-am dus la 1 prieten si l-am vazut si eu cum e..mi-a placut ca se vede 3D..


Apoi mi-am dld jocu mi-am fkt cont...in 3 zile am fkt lv 20 da din 10 in 10 minute chemam 1 vecin sa-mi arate de unde iau potiuni si restu:)

Iteme aveam cred calugar +2 sabie de lv 0 Smile) dar m-am plictisit de el...ca na...p'atunci nu-m placea:) da am dat de faza cu liber si tot ma dadeam pe liber si ii atacam pe restu..apoi venea cate unu...si poc 1 skill si eram caput xD.
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 5:22 am

prima mea zi de metin Smile
A fost cand am auzit de la un prieten ca e un joc online pe net metin2.ro
L-am descarcat ,cand l-am descarcat eu era doar leonis virgo pegasus mai intai am jucat pe pegasus ca nu stiam mai mult nimik de metin Smile)
dupa ce am facut lv 20 eram foarte fericit Smile)
Dupa prietenul meu care mi-a zis de metin a zis sa intru pe virgo ca e mai bine:) m-am facut pe regatul rosu unde mi`am facut prietenii multi, la lv 39 ma plimbam prin map1 unde am cunoscut pe un prieten care avea lv 54 Smile
dupa ce au trecut zilele .... el a facut 92 care are acum si eu 65 ca nu mai am jucat pe ro de 4-5 lunii Smile
Razz
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 6:16 am

Prima mea zi de metin2....
Am un prieten care joaca metin2... si de la el stiu acest joc,... inainte sa am net mergeam la el si il vedeam cum se joaca si iam zis " Ba jocu asta ie super naspa Neutral in viata mea nu o sa ma apuc de o astfel de porcarie "
Dupa ce mi-am pus net peste 3-4 zile a venit la mine si mi la bagat.... La inceput nici el nu prea stia nik despre acest joc... Dar eu am fost si mai praf Smile)
Cand am facut prima data lv 10 mam bucurat Smile) ( am facut lv 10 cam in 1 sapt jumate Smile) ). Cand gaseam pe jos o sabie de lv 15,25 incepeam sa ma dau mare Smile) ( credeam ca armele alea sunt foarte rare ). La inceput nici nu stiam ce e ala mob,fms,rib...
Apoi mam mai perfectionat... am avut cel putin 10 conturi pe ro... Unele furate.... Cel mai mare lv care lam avut pe ro a fost 75 pe Leonis... am avut otel +6 si semi-om +8... din pacate si acel cont a fost spart Neutral...
De atunci nu mai joc metin decat 1 data pe satpamana...
Sus In jos
HardStyle
Membru Elite
Membru Elite
HardStyle


Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 29
Localizare : [BV] :X

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 8:35 am

pai am auzit dela PR de metin dar nu lam jucat si intro zi cautam ceva pe net si am dat de reclama la metin si cum tot auzisem dela pr de el am inceput sal joc prima zi am fac lv 19 dar ca eram pe U.K. si nu stiam ca e si RO:))
dupa cateva zile ii intreb pe astia cum i ceama in joc si dupaia miau zis ca e si V RO si ma apucasem de RO eram praf nu stiam nik de metin aveam un war de lv 13 parca si era prima data cand jucasem un astfel de joc imi facusem un status de tot rasu =)) imi puneam cate un pct pe toate:)) ajunzesem sa am cam 25 la toate VIT,INST STR si dex si la fel si la skiluri nici nu stiam ce inseamna M:)))
cand am vazut prima data o arma+9 mam mirat cum lui ii straluceste si mie nu=))))))
dupaia am inceput ca lumea dupa ce am stat sa invat:)))))))

revin cu partea a 2-a:))
dupa ce am inteles cu trebuie jucat miam facut un sura:X
in 2 zile facusem lv 20 aveam lata cu piatra farmecului+2 si 2 bonusuri pe ea:X +7 armura de lv9+5 cu 1500pv parca si restu de itm +6 si aveam si 1.5kk:)) imi iesise si M1 la flacara din prima adica la 17 pct:X
era super:)


Ultima editare efectuata de catre HardStyle in Joi Mai 05, 2011 9:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 10:51 am

Povestea mea....
Intr-o dimineatza am observat ca niste colegi tot vorbeau de metin2 metin2...Seara am descarcat ro si am inceput sa joc si am facut lvl 2:))).Inainte tot ziceam si eu la fel ca nightangel ca e o porcarie de joc si de-astea
....
.dupa aia am facut lvl 11 si m-am apucat de private ca ma plictisisem...
Sus In jos
PrototypE
Membru Elite
Membru Elite
PrototypE


Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 28
Localizare : La Locatie =)

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 7:59 pm

tђє๒lєรรє๔кเllєг a scris:
Povestea mea....
Intr-o dimineatza am observat ca niste colegi tot vorbeau de metin2 metin2...Seara am descarcat ro si am inceput sa joc si am facut lvl 2:))).Inainte tot ziceam si eu la fel ca nightangel ca e o porcarie de joc si de-astea
....
.dupa aia am facut lvl 11 si m-am apucat de private ca ma plictisisem...
=))))))))))))))))))))))))) de la lvl 11 teai lasat OMG


orikum prima mea zi a fost cand era vara si incepusem pe ro in 1 luna facusem 30 =))))))))))))))))) dar cu iteme +0 affraid aveam rib si lam vandut cu 20k ca eu habar aveam cei ala =)))))) si am aflat singur de rospeed am aflat asa: am vrut sa intru pe metin2ro si cand am scris mia aparut si metin2rospeed.... am intrat lam dwd ma miram dc nu primesc mail dar sa ezolvat ca am aflat de la pepsula pe chat
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeJoi Mai 05, 2011 12:59 am

prima mea zi a fost frumoasa:)) mi`a zis o colega de joc l`am downloadat nu stiam nimic,am crescut si eu lvl 10 pana sa ma duc la sc,si cand m`am intors mi`am adus aminte ca am un prieten care joaca de cv timp:)) mi`a dat iteme,la lvl 15 eram cel mai bun de lvlu meu:)) era o mandrie p atunci.. era tare ca nu existau decat leonisu si virgo,acu au aparut 100
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
unnammed
Membru
Membru
unnammed


Data de inscriere : 20/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Tg. Frumos

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeVin Mai 06, 2011 8:25 am

Prima mea zi a mers perfect :
Am facut lv mam impritenit cu multi aveam o grupa mergeam impreuna la crescut foarte frumos ne impacam extraordinar.
Facusem lv 33 aveam arc corn +4 si armura de 34 imi doream asa de mult sa fac lv 34 sa o port
Pana intr-o zi cand din dorinta mea de a fii mai bun si mai puternic am ascultat pe unu care se dadea drept gm iam dat contu aveam incredere in el aveam o impresie buna il consideram un superior de pret mia zis cami baga it+9 si altele cand mia zis ca pot intra pe cont a esit de pe mes eu bucuros intru si ma vad fara armura zic nui nimic dupa intru ma uit in inventar si nici un item ma jefuit complet am fost tare dejamagit atunci de nervii miam sters contu Sad dupa nam mai respectat un gm deloc nu ma purtam urat faze din astea sa injur etc.Sa joci metin nui intodeauna o distractie.
Cand iti pierzi contu unde ai muncit ramai fara sperante.Dupa a mai urmat sa donez pe un privat 50lei cica imi dadea multe post gm etc iam aratat dupa sia luat bani de la banca si miea zis teapa razand pe mess.P.S:Nu am mai donat nici 1ban pe nici un metin de atuncea.Am muncit si am ajuns sa ma intregrez printre cei buni
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 12:15 pm

Prima mea zii de metin!A venit un prieten la scoala si zice luativa ma metin2!De curiozitate lam downloandat mia placut si am inceput sa joc sa cresc am facut level 22 eram foarte bucuros si nu putem trece de level 22 si a venit un prieten din clasa eu ma las mia dat contul lui!Mia explicat el mie unde sa cresc si asa am inceput sa ma descurc in metin!De Metin2RoSpeed mam apucat tot din pricina unui prieten dar coincidenta era acelasi prieten(coleg) de clasa!Am inceput sa joc atunci aveau experienta 4 ani in metin2!Cand mam apucat de Metin2RoSpeed!Am inceput sa joc sa fac bonusuri sa cresc sami fac prieteni !Prima mea functie pe forum a fost un helper mam bucurat foarte mult cand lam primit!Dupa aceea chiar a 2 a zii am primit moderator atunci eram foarte foarte bucuros!Pe chat prima mea functie a fost un moderator apoi owner!Dupa aceea am renuntat la toate functiile eu crezand ca pot sa ma las dar acestui server ii se potriveste un slogan:Intra cine vrea,Iese cine poate!Asta a fost povestea mea in metin2!Razz
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 7:41 am

Eu eram cu cs-u si niste prieteni8 mia-u zis sa incerc si mt2:))) dar eu ziceam ca-i praf si na am mers la un pr sa ma faca lv nustiu ce si na vad ca face aura sabiei acolo:))figuri nu stiam sa pun magiile iam spus sa imi faca si mie aia albastra asa ii ziceam la aura sabiei:)))))))=)))))))))))))))))
Eram pfff
Dar e o dilema mare care nam priceputo si no pricep nici acum ....cand am inceput am auzit si eu de ZA si pe sv care jucam era unu ce il plagiase deja si na am pus xZa si ciudat i-am dat contul la un pr si sa llasat dupa 2 sapatamni amundoi l-am uitat (contu) si na dupaia ma uit in clasament si vad [GM]xZa ...poate nu ma credeti dar e adevarat:|NeutralNeutral
Si de atunci tot ma chinui sa aflu numele:)))si parola contului dar nici-o sansa si ultima oara cand mam uitat pe forum la mt2ro nu mai era [GM]xZa....si na
(Bine nu mai era pt ca au trecut vre-o un an jumate cine stie ce a facut si i-a scons Miaunet functia....)
Smile)AAA....la lv 30 Numele caracterului JustLife...(eram pe sagita si era JustPower eram nebunit dupa el Smile) si am plagiat putin numele)
si eram disperat dupa rib am vazundut am facut si na mia-m luat si eu un rib+0 paguba praf:))mai mare dmg dadeam cu aia de 25+4:)))=))...si na
sal dau la+1 poc dupaia mai fac eu acolo ce fac altu poc la+3 si na am mai avut eu conturi si am facut "Dar sa recunosc ceva mai frumos era la inceput cand nu stiam asa bine metin..
aaaa..apropo ..m-iau picat iteme pv si deaneaste si le puneam la 1k si preturi mici ca eram noob:))

Cam atata:))
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 8:04 am

=))))))))))))))))))))))
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : La mare

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 11:37 am

prima mea zi de mt...Smile) sa incepem:))
iam auzit pe unii pe la antrenamente ca tot vorbeau de metinu asta...si iam intrebat despre ce e vb si maiu zis sa ma aouc si io...si logic pe ro mam apucat miau zis ca e mai bn pt inceput si a fost =)) deci cand am intrat...ziceam ,,lol joc din care se merge cu mousu si ataci din space'' : ) ) si ma mandream ca am facut lvl 15 =)) si nu stiam ce tre sa fac in sat dadeam pe acolo aiurea si imi amintesc eram ninja pe lama...nu stiam sami bag magiile si nimeni numi zicea...(jucam pe lupus pe atuncea) si asa am aflat...bagam cate un plus pe fiecare logic Smile) si primul metin care lam sparg tot aruncam pe jos un corp rezistent si pietre +3 =)) si avusesem si fms si lam aruncat pe jos...shop va dati seama ca habar naveam sa fac si am invatat jocu in vreo 2 luni(singur nu ma ajutat nimen)si na ca akma stiu aproape tot despre mt si despre ce e in mt

SI NA CA ACUM AM CONTURI DE 43 si 61 pe ro =))) daca nu ma credeti verificati la clasament pe sagita LegendKler si PUSTUlik21
Sus In jos
Fraude^_^
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/05/2011
Localizare : 2 Blocuri Mai Sus La Stanga

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 12:41 pm

Prima data cand am auzit de metin, am auzit de la un prieten foarte bun ... unii dintre voi poate il mai tineti minte de pe RoSpeed ... KingOfKings1 study
Am inceput pe Metin2.US (oficial) ... KingOfKings avea lvl 26 pe atunci ... din cate tin minte What a Face
Am atins un level 21 in prima zi Razz (Warrior Arahan *Corp*) ...
Ceea ce imi placea cel mai mult ... era melodia din map1 Smile) asa dragutza I love you Laughing
In 2 luni ... am reusit sa fac level 43 ... FMS+9 ... mortala+7 cu hp 1000 (armura de lvl 34)
Dar, pe atunci nu era rezolvat trade hacku' Sad
To be continued... -.-

In fine ... RoSpeed e al 3'lea privat jucat de mine Razz
Al 2'lea a fost cel pe care, ardeash, a luat ban pt ca au aflat ca e roman, din cate tin minte affraid
Iar primul ... a fost unul destul de cunoscut ... incepe cu "F" ^^ F-- Metin2 Razz

P.S: Sper ca nu am facut reclama Razz
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta/Poarta6

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 12:45 pm

prima data a fost in clasa a II- a am auzit de metin2

acum 5 ani

am inceput sa joc metin2uk mam facut sura am facut lvl 5 eram mandru

dar habar nu aveam de metin2

am facut 30 intro luna ma crescut un prieten

eram sura aveam 5 puncte la fiecare magie nici una m1 Smile))
si eram crud Smile)
imi placea sa ma pun pe liber si sa omor fara mila Mad
dupa ce am piedut contu de sura mam apucat de ro am facut lvl 78 toate cele eram war ... mia furat unu contu Smile)

si am inceput sa ma apuc de Private:)
Sus In jos
ionutzz3z
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/07/2011

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Prima zi de Metin2   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 6:23 am

Prima mea zi?Sa vedem:

Ma jucam pe un site erau mii de jocuri,si mia aparut o reclama cu Metin 2 ,esti un razboinic adevarat si deastea.Si de curiozitate eu am dat pe reclama.Mi-am facut cont si lam downloadat.Am intrat si ma chinuiam sa intru=))nu stiam sa fac caracter=))na si dupa 2 zile am invatat=)).Am facut lvl 2 cea mai mare fericire a mea=))apoi am facut 5 si mam dus si eu la nush ce invatatori,na si am dat pe unu si am apasat nustiu unde,si...miam pus o magie fin praf nici nu stiam sa pun alte magii=)).Vorbea unu ca vrea FMS eu nici nu stiam ce e ala...siapa avea unu arme de lvl 1 +9 si mia dat mie una bounce cheers .Si am puso rpd pe mine si ma miram ca boul in calendar ce straculeste asa ca celelalte nu straculesc affraid affraid bounce cyclops .Na si am facut si eu 35 cu cal armat cine era ca mine.Si unu mia dat un FMS +4 nici atunci nu stiam ce e ala.Na si unu a zis ca imi face arma +9.Na eu astept cu ochii la gura sa vina ala la pod cu arma...stau vreo 30 de min...mai stau 5 Sleep Sleep drunken .Si culmea nu mai vine.Apoi am facut vreo 40 si unu dansa.Lam intrebat cum de face?Na si el zice ca are masca emoti(in gandu meu ce mai e si aia,o vi vreo chestie o arma ceva)na si il intreba de unde sa iau si eu.Ala zice ca din desert.Aveam 80k la mine phoai ce fericit eram.Si el zice ca si lui ii trebe ca sa se teleporteze.Na eu ma teleportez in desert,si il astept si pe el,si ala nu mai vine...ma lasa in desert pe colo nu stiu cum sa ma intorc affraid affraid clown What a Face alien .Na dupa mam lasat de el si mam reapucat.Am invatat calumea tot si eram cel mai bun la lvl 65 cheers cheers .Aveam otel +9 si ninfa +8 pietrificata.Da coiful +6 si scutu +7.Nu ma rupea nimeni.Si vine unu si zice ca e GM.Eu asa credeam dar mia zis un prieten bun ca nu e GM(fiuuuuu ca mia zis ca de nu ii dadea contul)da eu tot credeam siapa zice ca vede ceva,si lam prins pe maschariciu ala.Apoi miam zis ceva:

FURA CINE POATE,FUGE CINE POATE=))
Sus In jos
BlackArrow
Membru Elite
Membru Elite
BlackArrow


Data de inscriere : 12/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub Bradu de Craciun :P

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 9:38 am

Prima mea zi de metin:

Niste colegi deai mei tot vorbeau de un joc tare mt2ro si mi-am zis ce am de pierdut.Asa ca ,cand am venit de la scoala mi l-am descarcat si miam facut prima data un ninja lama pe taurus.A fost minunat.Dupa ce am vazut cum e cu miscatu atacatu duelu si skilss am inceput sa cresc mai repede .In prima zi am facut level 5 si spuneam dca tin tot asa in 5 zile imi luam cal:D, dar pana la urma ma ajuns realitatea .Totusi am inceput sa ma plictisesc de ro si am cautat serv priv si am dat de metin2ro speed cand am intrat pe forum prima data ,cand am intrat pe chat prima data, cand miam facut un caracter ,primul meu caracter pe speed,(tot ninja:D:D:D) la un momendat mam plictisit i de ninja si miam facut war dar in prezent nu mai joc mt2 ro sau speed dar oricand mas intoarce inapoi sa incep pe un ... ati ghicit ce?Very Happy... un ninja lame.



P.S.: Peste 12 zile e ziua mea :bday: :bautura:
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 25
Localizare : Constanta

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 11:04 am

eu am auzit de la fratioru meu adika e ca un frate e vecinu meu si am fost la el si ne luptam ca la wrestling si mi-a aratat acest metin.


Cateodata cand ma lasa mama sa vina la mine ca eram usa langa usa in sufragerie nu stiam eu cum sa mai aranjez si sa stric pe acolo ca trb sa stea leptopu vecinului intrun mod ca la mine nu mergea si ma jucam cate 10 pe el si intr-o zii mi-am luat un calaculator adika acesta modern si mi la instalat un student.


Ce bucurie ca ma jucam ma plibam ca nebunu ca eu la el acasa a pus sa se vada ceata si imi placea ceata si cand am vazut 2 baieti si o fata care se dadea la fata si mam straduit sa devin cel mai bun dar nu sa intamplat desi afaceri am dar lvl mare nu am....


Si acum ma joc speed si ma stradui sa am macar un item modat ca arma gm am rinata:P drunken
Sus In jos
Matze™
Membru Elite
Membru Elite
Matze™


Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 31
Localizare : iashinghton

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 11:53 am

prima zi m-am bagat pe uk:))Smile)
am jucat pana am facut lvl 18 si dupaia trebuia sa ma intalnesc cu tovarasii din joc...
si imi tot spuneau "wa da nu ti-ai facut pe al 4-lea server?"..si eu vedeam doar 2...
si dupaia am descifrat misterul..
Smile)
Sus In jos
Polish
Membru
Membru
Polish


Data de inscriere : 11/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Sibiu

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 2:33 pm

Prima zi....

Niste prieteni tot vorbeau de metin..m-au intrebat daca nu vreau sa ma apuc..am zis ca eu nu ma apuc in viata mea de asa o porcarie..Pana intr-o zi cand m-am dus la un pr si mi-a fct cont.. La inceput cresteam numa la caini(chiar si la lvl 15)=)) Cand m-am fct pentru prima data prietenos eram disperat.. am inceput sa sun prieteni si sa ma laud:))Prima data cand am avut un fms lam vandut cu 5k:)) nu stiam ce e aia=))Am ajuns la 36 pana intr-o zi cand m-am hotarat sa arunc itemele pe jos=))
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 7:32 am

pită_cu_gem a scris:
Eu eram cu cs-u si niste prieteni8 mia-u zis sa incerc si mt2:))) dar eu ziceam ca-i praf si na am mers la un pr sa ma faca lv nustiu ce si na vad ca face aura sabiei acolo:))figuri nu stiam sa pun magiile iam spus sa imi faca si mie aia albastra asa ii ziceam la aura sabiei:)))))))=)))))))))))))))))
Eram pfff
Dar e o dilema mare care nam priceputo si no pricep nici acum ....cand am inceput am auzit si eu de ZA si pe sv care jucam era unu ce il plagiase deja si na am pus xZa si ciudat i-am dat contul la un pr si sa llasat dupa 2 sapatamni amundoi l-am uitat (contu) si na dupaia ma uit in clasament si vad [GM]xZa ...poate nu ma credeti dar e adevarat:|NeutralNeutral
Si de atunci tot ma chinui sa aflu numele:)))si parola contului dar nici-o sansa si ultima oara cand mam uitat pe forum la mt2ro nu mai era [GM]xZa....si na
(Bine nu mai era pt ca au trecut vre-o un an jumate cine stie ce a facut si i-a scons Miaunet functia....)
Smile)AAA....la lv 30 Numele caracterului JustLife...(eram pe sagita si era JustPower eram nebunit dupa el Smile) si am plagiat putin numele)
si eram disperat dupa rib am vazundut am facut si na mia-m luat si eu un rib+0 paguba praf:))mai mare dmg dadeam cu aia de 25+4:)))=))...si na
sal dau la+1 poc dupaia mai fac eu acolo ce fac altu poc la+3 si na am mai avut eu conturi si am facut "Dar sa recunosc ceva mai frumos era la inceput cand nu stiam asa bine metin..
aaaa..apropo ..m-iau picat iteme pv si deaneaste si le puneam la 1k si preturi mici ca eram noob:))

Cam atata:))
Probabil ca multi stiti ca eu sunt pita cu gem , deci asta e povestea mea si faza cu xZa e adevarata pe forum la mt2ro si acum mai ie topicl cu cererea si aprobarea de gm alui xZa va puteti uita...
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 8:39 am

Cautam filme xxx pe .. net Smile) si a aparut o reclama si am dat click si era metin2.ro ... am inceput mam jucat primele 4 luni ... nu am iesit din casa decat 2 ore ... intro sapt .... asa ...am facut lvl 45.. am fost furat ..de unu cu hack ...mam apucat iar am avut hack si eu am facut lvl 54 cu iteme +8 de 61-61-40-42 .... asa am primit ban si cam atata Very Happy
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 9:40 am

Taci ma ca eram si eu mic Smile)
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 11:19 am

prima mea zi de metin a fost cam asa:

La antrenament am auzit un coleg a zpus ca dupa antrenament se duce la net sa joace metin eu sincer nu stiam ce e ala:
a 2 zi la fel si am zis ia sa incerc si eu sa al descarc sa vad cum e..

l.am descarcat si primul meu caracter a fost sura nu stiam de magii de nimic pus ri simplu la nimereala:))
am facut cont pe gemeni la red si am facut lv 45 si m.am apucat de private dupa ce mi.a fost spart contul ca nu prea stiam multe atunci..

si am venit aici..Smile
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 6:09 am

Baga un UP ca e prea distractiva discutia asta Smile
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Continut sponsorizat





Prima zi de Metin2... Empty
MesajSubiect: Re: Prima zi de Metin2...   Prima zi de Metin2... Icon_minitime

Sus In jos
 
Prima zi de Metin2...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Prima mea img in ps
» Prima creaatie in PS
» prima mea poza in ps
» prima mea creatie
» Prima mea img in photoshop :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: