Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaLa multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )

In jos 
+16
AntiNoob
Annabelle
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
CLaÜü`
Măduu`❥
Hokage Cosmin
DidyX
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
[GM]Eclipse
Amethist
XxXAdytzaXxX
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
pepsyl3mon
IulIaN00
ReMiX13
GodFather♥
20 participanți
AutorMesaj
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 10:33 pm

La multi ani Mylar sa ai parte de tot ce iti doresti,bafta la scoala:))) sa se mai inventeze trupe rock pt tn:))) si alte dedicatii pe care nu le insir eu:))

dam party?:>Smile)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

o sa iti fac si niste imagini in photoshop,dar cand vi de la sc
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 10:34 pm

LA MULTI ANI !!!





dai de baut? :trabuc: :bautura: :bautura: :bautura:


Ultima editare efectuata de catre ReMiX13 in Joi Apr 07, 2011 11:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
IulIaN00
Membru
Membru
IulIaN00


Data de inscriere : 15/02/2011

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 10:46 pm

La Multi Any Mylar :bravo: :nebun :banana:
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 10:48 pm

La multi ani..sa ai parte de ce vrei uh:) sanatate bucurie fericire alea alea:)) (cadouri multe :>) Smile)


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
Membru
Membru
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]


Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : in anonimat :) Bacau ;x

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 10:49 pm

La multi ani...la 88 de ani te tii bine Smile) :bday: :bday:


:band:
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 1:09 am

La moltzi ani :O :bday:
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 1:25 am

La multsi ani !! cheers :bday:


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
[GM]Eclipse
Membru
Membru
[GM]Eclipse


Data de inscriere : 06/08/2010

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 1:52 am

La multi ani!! :> ... 88 de ani ? Laughing


Poate ajungi pe la 150 :> Smile
Sus In jos
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
Membru Elite
Membru Elite
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥


Data de inscriere : 29/04/2010
Varsta : 28
Localizare : PiaTra NeamT` [City of Dreams ;x ]

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 2:12 am

Fie ca din aceasta zi, toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasca fara sa mai plece si sa ai doar zile insorite si multa fericire! La Multi Ani ! ;x[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
DidyX
Membru Elite
Membru Elite
DidyX


Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 25
Localizare : In Iad ku priethenii >:)

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 2:16 am

La multii anii mylyyy cheers cheers I love you :bday:
Sus In jos
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 2:20 am

La multi ani fica batrana =)))))))))))
Sus In jos
Măduu`❥
Membru Elite
Membru Elite
Măduu`❥


Data de inscriere : 16/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Timisoara..❥

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 2:37 am

L.M.A...Moshuuuuuuuuuuu`..!=)))
:bday:
Sus In jos
CLaÜü`
Membru Elite
Membru Elite
CLaÜü`


Data de inscriere : 29/01/2011
Varsta : 28
Localizare : Forum-->Server-->Chat

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 2:38 am

La Multi Ani! :bday: trebe sa dai de baut :bautura:
Sus In jos
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr
Membru Elite
Membru Elite
Ŧhع.Ün๔عr†คkعr


Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe Frozen Throne

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 3:58 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 4:06 am

Msk all Embarassed Embarassed Embarassed

Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 8:36 am

omg..lma Smile)))
Sus In jos
Dragon™
Membru Elite
Membru Elite
Dragon™


Data de inscriere : 12/07/2010
Localizare : Unde te astepti mai putin..

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 12:11 pm

La multi ani!!la 88 de ani ejti destul de activa..intri des Smile)
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 8:57 pm

La multi ani!! Razz :bautura: :bautura: :bday: :bday:
Sus In jos
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
Membru
Membru
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]


Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : in anonimat :) Bacau ;x

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 9:41 am

sa de-a cineva T.C ca a trecut ziua..mai astept pana la nu sa faca 89 Smile)
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 10:35 am

msk all==)))))))

app [--::คภ๏ภเ๓ยร::--] Smile))lasa sa fie topicul pana la anul=))facem 100 cu el :-"
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 11:23 am

La multi ani!
Sus In jos
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
Membru
Membru
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]


Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 30
Localizare : in anonimat :) Bacau ;x

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 9:23 am

Annabelle a scris:
msk all==)))))))

app [--::คภ๏ภเ๓ยร::--] Smile))lasa sa fie topicul pana la anul=))facem 100 cu el :-"

k..cum vrei..e dedicat tie
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitimeJoi Apr 14, 2011 9:27 am

[--::คภ๏ภเ๓ยร::--] a scris:
Annabelle a scris:
msk all==)))))))

app [--::คภ๏ภเ๓ยร::--] Smile))lasa sa fie topicul pana la anul=))facem 100 cu el :-"

k..cum vrei..e dedicat tie

Iara postezi aiurea! Suspect
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )   La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) ) Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani Mylar(cel putin scria ca faci 88 de ani pe forum si m'am gandit ca e ziua ta:)) )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani celor ce isi serbeaza ziua..
» La mulţi ani celor care îşi sărbătoresc astăzi ziua onomastică !
» forum (cel putin 10 caractere.. :| )
» Cele mai importante lucruri care trebuie sa le faci cand faci o imagine in photoshop
» La mutzii ani de ziua mea!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: