Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel

In jos 
+8
[Owner]Angel
Dr0per
pumax
Piranha
ReLeSs
kiduletzz
ardeash
Ale3X
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 8:12 am

Scriu aici la actualizari deoarece nu mi se raspunde la PM.
Dupa cum bine stiti am primit ban pe contul Ale3X,pe nedrept.
Sa va explic cum sta treaba :
-Mie nu mi`a mers calculatorul de aproximativ 2/3 saptamani si mai m-am jucat din cand in cand la un prieten.
-El a primit ban pentru ca folosea hack la crescut intr`o seara ,si din pacate am primit si eu BAN , desi nu am folosit hack.
-Deci mi se pare o nedreptate foarte mare , mi-a luat ceva sa ma prind dc mi-a fost contul banat ...Si sper sa mi se debaneze contul pentru ca eu nu am folosit hack sau alte prostii...
-Pot sa si dovedesc asta , pentru ca mai am un cont de lv 98 cu care nu m-am jucat la prietenul meu ...si nu am luat ban pe el.Deci cred ca asta e o dovada ca spun adevarul
-Puteti verifica ca acest cont este facut pe acelasi ip si acelasi calculator , pe care este facut si Ale3X.
-De aici rezulta ca cele spuse mai sus , sus sunt adevarate.Sper din tot sufletul meu ca contul sa fie DEBANAT.
-Deoarece mi s-a facut o nedreptate fara voia voastra.
-Ar fi pacat sa nu se mai debaneze contul , pentru aceasta greseala .
-Am muncit foarte mult pentru acest cont , am si donat si sper sa nu fi muncit degeaba.
Eu zic ca am fost destul de explicit in ceea ce vam spus , Daca aveti o nelamurire lasati-mi PM aici cu Decizia voastra .

Sper sa fie o decizie dreapta !




Respect Staff ! ! !

Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 8:45 am

Sa nu mai joci de la prietenul tau .. ii greseala ta...

Contul ramane banat!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 10:12 am

de unde sa stiu ca ala joka si cu hack dar daca asa zici tu nu mi se pare corect de lok astept si parerea lui angel am gresit fara sa vreau,nu m-am gandit ce se poate intampla TOTUSI MI'SE FACE O NEDREPTATE MARE AM MAI SI DONAT DEGEABA.


ASTEPT SI DECIZIA TA ANGEL Sper sa fie DREAPTA!!!!!!!!!
PS:ardeash na-i obraz sa stii ca m-am chinuit ceva sa il fac 103 pana sa se dea drumul la "iad" eram pe primul lok si cresteam foarte greu dar efortul a fost in zadar se pare Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 11:44 am

Nu poti demonstra ca nu ai folosit Hack .. poate chiar tu ai folost hack de la vecinu.. Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel 1216986394 ..
Si ai dreptate chiar nu am obraz fata de cei care folosesc hack Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel 3229213238
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
kiduletzz
Membru
Membru
kiduletzz


Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 30
Localizare : in your eyes...:P:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 1:42 pm

Smile))
Sus In jos
ReLeSs
Membru
Membru
ReLeSs


Data de inscriere : 26/11/2010
Varsta : 30

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 11:37 pm

[GA]ardeash Imi pare rau sa te contrazick , Dar Ale3X a fost cel mai corect plaier dupa server.
Daca ar fi folosit hack cum spui tu nu ar fi avut doar lv 103...Si peste 110.
Tu nu ai cum sa stii daca Ale3X a folosit hack sau nu...deci ai dat ban la nimereala...
Nici Ale3X nu a stiut ca prietenul sau ar folosi hack !
Atat am avut de zis.Poate ca Angel va lua o decizie mai buna.
Sus In jos
Piranha
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/02/2011

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 1:01 am

Mda asa mia facut si mie GA asta:D doar ca eu am folosit hack si au loat ban 5 prieteni din cauza mea....nu e normal sa dai ban la toti care au jucat pe acel PC:))) Sa stricat SV de tot....mult

mai bn era inainte...

""Nu poti demonstra ca nu ai folosit Hack .. poate chiar tu ai folost hack de la vecinu.. ..
Si ai dreptate chiar nu am obraz fata de cei care folosesc hack""

Nu alex ar trebuii sa demonstreze ca a avut hack...ci tu sa ii areti ca a avut...da deunde dovezi...

si ink ceva...ardeiash...cand ai tu la sts pe chat "cumpar iteme pe nush ce sv de pe RO" aia nu e "reclama"...

Sus In jos
pumax
Membru
Membru
pumax


Data de inscriere : 29/01/2011
Localizare : Pe scaun la P.C.

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Scz ca trec la alt subiect!!!   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 2:13 am

Man Metin2Ro e metinul originalnimeni care joaca pe Metin2RoSpeed nu ar renunta pentru Ro asa ca asta nu are nimic.
Ma scuzati ca am schimbat subiectul si am intervenit!!!




R3 Staff
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 2:27 am

Deci vreau sa stiti un lucru .. cand un jucator este prins cu hack i se baneaza absolut toate conturile de pe acel IP (nu se da ban la nimereala)
Prin urmare nu este vina mea ca vine un prieten la tine si joaca cu hack sau mergi tu la cineva care joaca cu hack... Dar nui nimic de acuma care este prins cu hack i se da direct ban IP ca sa nu mai poata juca niciodata.. aseara iara o flodat unu serveru cu nus ce hack de o umplut map 1 la albastrii de yang de nu o mai putut nimeni intra pe server ...
Pe voi nu va intereseaza ca hack`u face sa apara tot felu de erori la server..da stiti sa urlati LAAAG LAAAG sau ca nu merge ..
LASA.. stati voi cu hack`u vostru afara si sa ramana sa joace cei care joaca corect !!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 4:16 am

tie daca nu iti mergea calculatorul 2-3saptamani stateai fara metin??????????fara sa intri delok, nu prea cred am gresit din dorinta de a ma juca pe acest servar
Si App. vezi ca dupa condul meu nu sa folosit hack pt ca am intrat doar eu pe el de la prietenul meu de 3-4 ori si el a primit ban IP asta e inca o dovada ca nam folosit hack ca eu ma jok si acuma dupa altcont pe care nu am intrat de la el de 98.Daca foloseam hack eu aveam ban IP.

Si cred ca aveti undeva notat fiecare cont care a luat bani si dc.Si vezi acolo cum sta treaba ca nu sa folosit hack pe Ale3X si din cauza cui am luat ban
Va rog sa nu mutati topikul lasati sa isi dea si Angel cu parerea
Sus In jos
Dr0per
Membru
Membru
Dr0per


Data de inscriere : 22/05/2010
Localizare : Salaj , Zalau.

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 4:53 am

nu ma bag dar.. cred ca Ale3X are dreptate si ardeash:|.. nici tie nu ti'ar placea sa iei ban p degeaba..
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 6:48 am

Hai gata cu minciuna ..voi credeti ca noi suntem prosti ...

IP-ul acestui mesaj
78.96.225.110
acesta este ip tau de pe forum de unde ai trimis mesajele

al3xmanyaa1234 Ale3X 78.96.225.110 [ban]
acesta este ip pe care ai luat ban pe conturi




Nu vad io bine sau sunt la fel Suspect sau zici acuma ca toate mesajele ce leai postat pe forum is de la vecinu lol!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 7:14 am

Care ar fi numele contului banat si numele contului "facut pe acelasi ip" dar nebanat ?
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 8:11 am

contul banat este Ale3X
iar contul nebanat este pepsyl3m0n (cel de la blue)
Si poteti sa verificati ca sunt pe acelas ip facute si daca foloseam hack trebuia sa am ban pe ambele asta tot explic de mult timp
Asa ca va rog sa verificati cu atentie!!!!!!!!
SI ms Angel ca ai raspuns. astept in continuare raspunsul tau . Crying or Very sad Sper sa fie pozitiv ca deoarece am muncit foarte mult pt acest cont si sa fie bant pt asta.Si chiar ca nu mai jok metin de la nimeni dupa intamplare asta Rolling Eyes
Si app. pe ip-urile pe care l-ai pus acolo tu sunt facute conturile nu am primit ban pe acela scratch


Respect Staff
Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 8:30 am

Ale3X a scris:
contul banat este Ale3X
iar contul nebanat este pepsyl3m0n (cel de la blue)
Si poteti sa verificati ca sunt pe acelas ip facute si daca foloseam hack trebuia sa am ban pe ambele asta tot explic de mult timp
Asa ca va rog sa verificati cu atentie!!!!!!!!
SI ms Angel ca ai raspuns. astept in continuare raspunsul tau . Crying or Very sad Sper sa fie pozitiv ca deoarece am muncit foarte mult pt acest cont si sa fie bant pt asta.Si chiar ca nu mai jok metin de la nimeni dupa intamplare asta Rolling Eyes
Si app. pe ip-urile pe care l-ai pus acolo tu sunt facute conturile nu am primit ban pe acela scratch


Respect Staff

Pai ai intrat si cu p3psy de la vecin sau numa cu Ale3x ? Daca ai intrat numa cu Ale3x e evident de ce are numa Ale3x daca ai intrat si cu p3psy at a uitat sa-l baneze deci banul oricum ramane lol! Daca taceai cu un cont ramaneai Razz
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 9:22 am

Mai omule uitate la adrese...

pepsyl3m0n 100 92.82.174.184
DauLaPeste 34 78.96.225.110
Acestea sunt caracterele de pe contul care nu are ban si adresele de Ip

Si astea sunt Ip`urile de unde ai intrat pe forum:

IP-ul acestui mesaj
92.82.174.184 [ 1 Mesaj ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
Ale3X [ 1 Mesaj ]
Alte adrese IP de la care acest utilizator a trimis mesaje
78.96.225.110 [ 97 Mesaje ]
92.83.89.241 [ 1 Mesaj ]
92.83.84.104 [ 1 Mesaj ]
92.83.75.160 [ 1 Mesaj ]

Cum iti explici ca ai trimis 97 de mesaje din 127 cate ai total de pe ip`u 78.96.225.110 ...numa de la vecinu ai intrat pe forum?????!?!?!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeMier Apr 06, 2011 11:08 pm

Acesta este ip de la pc meu : 78.96.225.110
Iar celalat este de la prietenul meu.Deoarece si in acest moment pc meu se misca foarte prost si se blocheaza !
pepsyl3m0n are lv 100 dar nu-i facut pe ip ala este pe acesta
78.96.225.110 !
Am mai intrat de la prietenul meu sa vad ce se mai intampla pe metin ... ca la mine se blocheaza mai mereu!
Calculatorul urmeaza sa il fac saptamana viitoare.
Si poti verifica dupa ce ip sunt facute conturiile si vezi ca este asta (
78.96.225.110)
Daca e vreo problema ca intru de la pc unui prieten NU VOI MAI INTRA . Dar nu va pot garanta cu un raspuns la afirmatiile voastre, ca am probleme cu calculatorul , dar sigur voi rezolva saptamana viitoare cel tarziu.Sper ca ma veti intelege !
SI NICI ACEST MESAJ NU ESTE SCRIS DE LA PC MEU!






ReSpeCt Staf !






Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 10:03 am

mai bnc a ai primit ban ca ejti un plagiator...
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeJoi Apr 07, 2011 1:34 pm

Pai io ce am zis mai sus conturile sunt banate de pe Ip`u 78.96.225.110 cea ce este foarte clar ca tu esti cel care o folosit hack nu vecinu... poate vecinu o luat ban din cauza ta Suspect
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 4:28 am

mah frate tu ma inebunesti de cap si nu intelegi nimik sa iti explik foarte clar:

ip 78.96.225.110 asta este dupa care am facut conturile Ale3X si pepsyl3m0n daca luam ban pe ip ASTA 78.96.225.110 nu mai aveam cum sa intru pe forum si sa postez in continuare si sa intru in jok (o dovada zic eu)
Si a doua dovada este ca eu intru pe pepsyl3m0n de pe ip 78.96.225.110 deci cum se poate sa fi luat ban si sa intru in continuare???
Daca foloseam eu "hack" aveam ban pe ip si nu ma mai putem sa ma mai jok Speed eu asa stiu
Deci inca odata dupa ip 78.96.225.110 asta sunt facute conturile nu am luat ban pe el
Si inca ceva nu sa folosit hack pe contul Ale3X pe contul prietenului meu sa folosit eu si sa primit ban pe ambele conturi( eu am fost in acea zi la el m-am jucat vro ora si ceva si am plecat pe la 6:30 si el seara a fost prins cu hack pe la 11 si ceva din cate spune el) daca stiam ce are de gand sa faca nu il lasam Crying or Very sad dar i la dat unul din jok pe mess si el sa dus sa creasca cu el Crying or Very sad si cand ia dat ban am primit si pe contul meu Sad
Sper ca mai inteles astept raspunsul tau ardeash si a lui Angel Rolling Eyes


Ultima editare efectuata de catre Ale3X in Vin Apr 08, 2011 6:45 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ALEX.STF
Membru
Membru
ALEX.STF


Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 25

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 4:47 am

man inainte de restart am venit cu o shamanca cu numele ingerPazitor (caracterul meu vechi ca cel nou sa furat de dupa restart)
si aveai hack dmg fara vrajeala acuma recunoaste deci daka artunci ai avut gandeste ca precis ai folosit si acum si nu mai ..minti ca deja teai incurcat in proprile minciunii
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 5:03 am

Ale3X a scris:
mah frate tu ma inebunesti de cap si nu intelegi nimik sa iti explik foarte clar:

ip 34 78.96.225.110 asta este dupa care am facut conturile Ale3X si pepsyl3m0n daca luam ban pe ip ASTA 34 78.96.225.110 nu mai aveam cum sa intru pe forum si sa postez in continuare si sa intru in jok (o dovada zic eu)
Si a doua dovada este ca eu intru pe pepsyl3m0n de pe ip 34 78.96.225.110 deci cum se poate sa fi luat ban si sa intru in continuare???
Daca foloseam eu "hack" aveam ban pe ip si nu ma mai putem sa ma mai jok Speed eu asa stiu
Deci inca odata dupa ip 34 78.96.225.110 asta sunt facute conturile nu am luat ban pe el
Si inca ceva nu sa folosit hack pe contul Ale3X pe contul prietenului meu sa folosit eu si sa primit ban pe ambele conturi( eu am fost in acea zi la el m-am jucat vro ora si ceva si am plecat pe la 6:30 si el seara a fost prins cu hack pe la 11 si ceva din cate spune el) daca stiam ce are de gand sa faca nu il lasam Crying or Very sad dar i la dat unul din jok pe mess si el sa dus sa creasca cu el Crying or Very sad si cand ia dat ban am primit si pe contul meu Sad
Sper ca mai inteles astept raspunsul tau ardeash si a lui Angel Rolling Eyes

Poti intra ca nu ai luat ban ip .. doar conturile de pe ip`u respectiv au fost banate...
Daca chiar insisti iti debanez contu ala si banez ip`u 78.96.225.110 ca de pe asta sa folosit hack .. sa te vad atunci cum stai frumos afara....
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 6:58 am

Ma si tu cum iti explici ca caracterul pepsyl3m0n NU A FOST BANAT DACA AM FOLOSIT HACK DUPA IP ASTA 78.96.225.110 !
IP acesta este al MEU : 78.96.225.110
Iar celalat este al prietenului meu !
Si acum vrei sa`mi banezi si ip degaba ? Rolling Eyes
Si intelege ca dupa ip asta "78.96.225.110'' s-au facut conturiile alea doua (Ale3X si pepsyl3m0n) si nu am primit ban pe IP.
Si astept si raspunsul de la Angel poate el ma va intelege ! ! !



RESPECT STAFF ! ! !
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 11:41 pm

Din cate am inteles contul ti-a fost banat corespunzator dupa ip care trebuia.
Ce nu ai inteles tu (de ce nu s-a banat si contul celalalt) si nimeni nu ti-a explicat este faptul ca noi avem acces doar la ultimul IP care s-a folosit la conturi iar tu le-ai avut diferite probabil pentru ca, unul a fost folosit de la vecinul in ziua respectiva iar unul de la tine de acasa.
De aceea celalalt nu a fost banat. Noi nu avem acces la ip-ul cu care este creat contul ci la ultimul de pe care a fost accesat.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 3:05 am

Ce nu intelegeti voi este ca eu pe Ale3X nu am folosit hack . Si nu stiu dc ziceti ca am luat ban pe ip ala.
Eu decand am deschis topicu incerc sa va fac sa intelegeti ca eu nu am folosit hack pe ip meu si nici pe Ale3X .
Eu vreau ca contul meu sa fie debanat deoarece nu am folsoit hack ! '




Respect Staff!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel   Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel Icon_minitime

Sus In jos
 
Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» [Owner]Angel plz uitate
» Am probleme cu caracterul GA ardeash sau [Owner]Angel!
» Urgent catre owner Angel Sau ardeash.. despre gm Xara..
» New Item : Sabie Neoplyth
» Angel sau Ardeash

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: