Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNoile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!

In jos 
+4
GodFather♥
ReMiX13
TheSuperK0er
♫JυѕтOνєя™♫
8 participanți
AutorMesaj
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 11:47 am

Cum spune si titlul,am facut niste imaginii zic eu acceptabile pentru un incepator..


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -Asta am facuto repede de plictiseala!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -Avatarul meu!


Sper sa va placa....Accept si critici si aprecieri dar si sfaturi!
Sus In jos
TheSuperK0er
Membru
Membru
TheSuperK0er


Data de inscriere : 26/02/2011
Localizare : Unde te astepti tu mai putin :)))

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 8:41 pm

Ff frumoase pentru inceput :bravo:
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeMar Mar 22, 2011 2:14 am

foarte bune

Bv`o



:bravo: :LoooL:
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeMar Mar 22, 2011 3:00 am

ce ai facut la asta? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

scrisul si efectul erau intr-o poza,ai pus doar norii? nu ma prind :LoooL:

si apropo mai invata sa decupezi,bun pt inceput Smile
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: sh   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeMar Mar 22, 2011 3:23 am

Tot nu asculti de sfaturi sh ca urmare:))Razz vezy? God tia dat o critica:P:))

Invata pe viitor sa faci o lucrare mai atent Cand decupezi o poza deobicei tre sa iasa toataX_X la unele poze nu se poate... dar... puteai foarte unsor sa faci neobservata treaba asta.. daca ddadeai pur sh simplu pe aripa accea pe jumate o transparenta de 50%


Tiar fi iest bn :No1 oricum ai multe de invatat... nu te lua dupa criticile altora.... sh god sh eu am fost asa la inceput sh toti......Dar cu timpu.... eu spre ex: cand am, venit aici ii uimeam pe toti cu super img doar in paint:))Razz sh o fac sh acum... dar apoi am aflat de ps....

Sh am evoluat:P in dessign:P
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeMar Mar 22, 2011 7:55 am

vrei sa iti dau cateva pareri sincere... Fi atent :
nu inteleg de ce tu ai pus acel efect " lens flare ". Incearca sa faci textul sa se potriveasca... nu sa faci o imagine foarte deschisa si sa pui un negru foarte inchis. De obicei textul nu trebuie sa fie atat de mare...
Incearca ca renderul sa aiba o mica asemanare cu fundalul. Adik sa nu pui cv de genu : un fundal cu apa si renderul sa fie iron man....
Si app cand incerci sa faci un text incearca sa nu ii pui atatea efecte care nu se potrivesc deloc... Fa ceva asemanator cu imaginea...

Cat despre a 3-a imagine... Ce pot sa zic este perfecta Wink. pacat ca nu e facuta de tine... ( cei care nu ma cred sa cauta pe google glow effect )

Sfatul meu : urmeaza cat mai multe tutoriale... si accepta toate criticile Razz pe viitor o sa iti fie de folos....

Bafta Wink
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeMier Mar 23, 2011 1:29 am

Au au au ce baietzi raiii nu mai criticati baiatu e si el incepator!
God mereu cu gura mare =))) trebuia sa zici is frumoase dar mai trebuie lucrta da tu cum esti rau il critici
pale

Sunt foarte frumoase nu te lua tu dupa God e cu gura mare el =))))(God nu ma injura) Embarassed
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
PrototypE
Membru Elite
Membru Elite
PrototypE


Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 28
Localizare : La Locatie =)

Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeMier Mar 23, 2011 2:22 am

ff frumoase issa dak e nev de injur eu pt el =)))))))))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!   Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitime

Sus In jos
 
Noile mele imagini in photo shop!Sper sa va placa!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!
» Un Fell De AlBuM PhoTo FaCuT De Mn Sper Sa Va PlaCa :D
» Am facut niste imagini pentru Deni...Sper sa ii placa!..
» Concurs photo shop...
» Prima mea creatie in Photo Shop!:)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: