Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPrima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 10:02 am

Cum spune si titlul,am facut prima mea lucrare in photo shop!


Astept pareri! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
TheSuperK0er
Membru
Membru
TheSuperK0er


Data de inscriere : 26/02/2011
Localizare : Unde te astepti tu mai putin :)))

Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 10:06 am

Frumos pentru inceput :bravo:
Sus In jos
CLaÜü`
Membru Elite
Membru Elite
CLaÜü`


Data de inscriere : 29/01/2011
Varsta : 28
Localizare : Forum-->Server-->Chat

Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 10:21 am

Pt un incepator e bne ... ar trebui sa ma apuc si eo d facut poze scratch
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 11:28 am

Alta imagine facuta intre timp!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: sh   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 1:12 am

probabil poate nus in masura sa comentez img dar dupa cum ay zsh shy tu esty la inceput primele lucracri.... Incerc sa dau cateva sfaturi.. nush daca ma sty.. in ps sunt printe cei buni depe aici

1: Prma poza over Death E foarte bun render ai ales foarte bn imaginea Dar scrisul ... si aici nu ma refer la Modelul de scris cii la culoare... nu scoate frumos in evidenta poza... mai de preferat era o culoare inchisa neagra... cu un accent pus pe transparenta se vedea foarte bn;) folosesti cumva sh photoEscape? daca nu til recomand intot deauna dupa ce faci o img photo shop vey gasi ceva sa o faci si prn Escape:P


2: Aici spun dc tiam recomandat escape:P dupa ce salvai render etc.. il treceai pe Escape.. apoi puneai poza cu naruto cat mai transparent... iesea ffrum in evidenta:P daca observi la poza.. se vad cele 2 colturi ... sh asta.. dezavantajeaza din start lucrarea:P oricum pt inceput esti de 8+ mia plct mult prm lucrare:P

Ps: Dai un rait pe aici prn discuti parca era un tutorial despre alfabetul PhotoShop Te invata foarte multe

Off: UItete pe youtube tutoriale ps.. vor fy de ajutor Mad bafta sper ca team ajutat
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 3:35 am

over ti'am zis ca mai trb sa te uiti la tutoriale....

iote ce mi'a mai iesit si mie:)) Razz

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Empty
MesajSubiect: Re: Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!   Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa! Icon_minitime

Sus In jos
 
Prima lucrare in photo shop!Sper sa va placa!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: