Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIl Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SFX
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Pe Scaun ..

Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Empty
MesajSubiect: Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !    Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 2:29 pm

Buna, Din pacate cred ca voi credeti despre mine ca sunt un NOOB nesimtit care a mintit ca ia host si cand a fost pus in fata faptului implinit a disparut
nu este asa . Din pacate am luat banned 4ever pe chat din motivul ca am facut reclama in pm la Isabela reclama nam facuto cu intentie dar asta este ea sia
facut doar treaba dupa ce am luat banned nam mai putut sa iau legatura nici cu tine (ma refer la Angel) nici cu Ardeash am mai incercat sa intru pe chat dar nu puteam sai dau pm lu ardeash si de Angel mai greu dadea asa ca o rugam pe Isabela sai spuna lu Ardeash sami dea pm dar el imi dadea mai greu si iesieam... Si tot am incercat sa dau de voi 2 dar nam reusit sper ca nu credeti despre mine ca sunt un nesimtit dinacela care a spus ca o sa cumpere host pentru server si cand a fost pus in fata faptului sa cumpere host a disparut . NU viam explicat in randurile de mai sus cea ce sa intampla si imi pare foarte rau imi cer scuze sper sa vorbim pe chat sau in alta parte si sa vedem ce se mai poate face.
Imi cer scuze pentru ca am postat in acest loc . Va urez o noapte placuta si toate cele bune. SFX
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Empty
MesajSubiect: Re: Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !    Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 2:37 pm

SFX a scris:
Buna, Din pacate cred ca voi credeti despre mine ca sunt un NOOB nesimtit care a mintit ca ia host si cand a fost pus in fata faptului implinit a disparut
nu este asa . Din pacate am luat banned 4ever pe chat din motivul ca am facut reclama in pm la Isabela reclama nam facuto cu intentie dar asta este ea sia
facut doar treaba dupa ce am luat banned nam mai putut sa iau legatura nici cu tine (ma refer la Angel) nici cu Ardeash am mai incercat sa intru pe chat dar nu puteam sai dau pm lu ardeash si de Angel mai greu dadea asa ca o rugam pe Isabela sai spuna lu Ardeash sami dea pm dar el imi dadea mai greu si iesieam... Si tot am incercat sa dau de voi 2 dar nam reusit sper ca nu credeti despre mine ca sunt un nesimtit dinacela care a spus ca o sa cumpere host pentru server si cand a fost pus in fata faptului sa cumpere host a disparut . NU viam explicat in randurile de mai sus cea ce sa intampla si imi pare foarte rau imi cer scuze sper sa vorbim pe chat sau in alta parte si sa vedem ce se mai poate face.
Imi cer scuze pentru ca am postat in acest loc . Va urez o noapte placuta si toate cele bune. SFX

Imi pare rau pentru tine ai facut reclama ai fost banat nu e vina mea...Si daca sunt considerata vinovata pentru asta nu is probleme sa fiu sanctionata Razz eu cred ca am respectat regulamentul...
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
SFX
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 30
Localizare : Pe Scaun ..

Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Empty
MesajSubiect: Re: Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !    Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Icon_minitimeVin Mar 04, 2011 2:40 pm

Isabella a scris:
SFX a scris:
Buna, Din pacate cred ca voi credeti despre mine ca sunt un NOOB nesimtit care a mintit ca ia host si cand a fost pus in fata faptului implinit a disparut
nu este asa . Din pacate am luat banned 4ever pe chat din motivul ca am facut reclama in pm la Isabela reclama nam facuto cu intentie dar asta este ea sia
facut doar treaba dupa ce am luat banned nam mai putut sa iau legatura nici cu tine (ma refer la Angel) nici cu Ardeash am mai incercat sa intru pe chat dar nu puteam sai dau pm lu ardeash si de Angel mai greu dadea asa ca o rugam pe Isabela sai spuna lu Ardeash sami dea pm dar el imi dadea mai greu si iesieam... Si tot am incercat sa dau de voi 2 dar nam reusit sper ca nu credeti despre mine ca sunt un nesimtit dinacela care a spus ca o sa cumpere host pentru server si cand a fost pus in fata faptului sa cumpere host a disparut . NU viam explicat in randurile de mai sus cea ce sa intampla si imi pare foarte rau imi cer scuze sper sa vorbim pe chat sau in alta parte si sa vedem ce se mai poate face.
Imi cer scuze pentru ca am postat in acest loc . Va urez o noapte placuta si toate cele bune. SFX

Imi pare rau pentru tine ai facut reclama ai fost banat nu e vina mea...Si daca sunt considerata vinovata pentru asta nu is probleme sa fiu sanctionata Razz eu cred ca am respectat regulamentul...
Dar eu nam spus ca esti vinovata . Tu ti-ai facut doar treaba vina a fost a mea am incalcat regulamentul imi asum raspunderea.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Empty
MesajSubiect: Re: Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !    Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 10:08 am

Noi nu ne bazam pe ce zice un jucator sau altul. Dedicatul a fost achizitionat si este intretinut datorita jucatorilor care comanda !
Subiect mutat unde ii este locul !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Empty
MesajSubiect: Re: Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !    Il Rog Pe Angel & Ardeash  sa se uite !  Icon_minitime

Sus In jos
 
Il Rog Pe Angel & Ardeash sa se uite !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel
» Evoluare iteme !
» Sa se uite aici angel va rog
» Angel sau Ardeash !
» Sa se uite Angel sau arde

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: