Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasavreau sami fac si eu cont si nu pot EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 vreau sami fac si eu cont si nu pot

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
sport123
Membru
Membru



Data de inscriere : 17/12/2010

vreau sami fac si eu cont si nu pot Empty
MesajSubiect: vreau sami fac si eu cont si nu pot   vreau sami fac si eu cont si nu pot Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:23 am

VA rog frumos ma puteti ajuta sami fac un cont plz plz plz......de saptamani intregi vreau sami imi fac si sa -mil donwloandez..... daca se poate sami faceti voi unu cu numele de logare ( ID) --> monster24 parola mio trimiteti prin pm... Va multumesc...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

vreau sami fac si eu cont si nu pot Empty
MesajSubiect: Re: vreau sami fac si eu cont si nu pot   vreau sami fac si eu cont si nu pot Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:24 am

mane 1.fa-ti singur cont si nu cred ca ai stat de sapt intregi...inregistrarile sunt deschise din 2 in 2 ore in fiecare zi ....2.daka cauta-ai bine gaseai inca 200 de astfel de topicuri
Sus In jos
ToXiC
Membru
Membru
ToXiC


Data de inscriere : 04/01/2011

vreau sami fac si eu cont si nu pot Empty
MesajSubiect: Re: vreau sami fac si eu cont si nu pot   vreau sami fac si eu cont si nu pot Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:26 am

Da-mi mie PM,iti dau eu un cont
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

vreau sami fac si eu cont si nu pot Empty
MesajSubiect: Re: vreau sami fac si eu cont si nu pot   vreau sami fac si eu cont si nu pot Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:27 am

Cont iti faci dimineata intre orele 7-9 Wink sau din 2 in 2 ore cand Xampu`l este deschis Wink

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





vreau sami fac si eu cont si nu pot Empty
MesajSubiect: Re: vreau sami fac si eu cont si nu pot   vreau sami fac si eu cont si nu pot Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau sami fac si eu cont si nu pot
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau sami fac si eu CONT!!!!!!!
» unde sami fac cont????
» Vreau si eu cont pe metin2rospeed
» vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?
» Lsasati topikul descis ca vreau sa abge comentari toti nu vreau sak muati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: