Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasavreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?

In jos 
+2
ByDark
djshooterxx
6 participanți
AutorMesaj
djshooterxx
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/07/2010

vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:20 am

dak poate sa imi faca add **********

Warn1 nu ai voie sa postezi id de mess!





Edit by Isabella!
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: upsssssssss:O   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:26 am

1::O nai voie cu id pe forumm!!!

2: nu iti va face:P nu tre s mai zic motiv

3: vei primi un warn cred:-?
Sus In jos
deyu19 ;x
Membru Elite
Membru Elite
deyu19 ;x


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Mures

vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: Re: vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:53 am

dupa cum zice si ><вyeɴιɢмα>< nu ai voie cu id Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
<<Pro-Slayer>>
Membru
Membru
<<Pro-Slayer>>


Data de inscriere : 10/12/2010

vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: Re: vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitimeLun Dec 13, 2010 7:57 am

poi si cei care nu pot sa faca cont ce fac? ca de exemplu nici eu nu pot face cont....
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: Re: vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 9:28 pm

Incercati din ora in ora asha a zis ga intr-un topic.
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: Re: vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitimeVin Dec 17, 2010 1:37 am

fara id
Sus In jos
Continut sponsorizat





vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Empty
MesajSubiect: Re: vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?   vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U? Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau si io un cont pe metin.....shi nu pot sa fac poate sa imi faca GM-U?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lsasati topikul descis ca vreau sa abge comentari toti nu vreau sak muati
» vreau sami fac si eu cont si nu pot
» Vreau sami fac si eu CONT!!!!!!!
» Vreau si eu cont pe metin2rospeed
» Metin am jucat inainte metin voi juca in continuare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: