Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaangel uita-te aici... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 angel uita-te aici...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ladyinback
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/01/2011

angel uita-te aici... Empty
MesajSubiect: angel uita-te aici...   angel uita-te aici... Icon_minitimeSam Ian 22, 2011 1:37 am

faza e urmatoarea:sunt un jucator de metin2 vreau sa ii spun lui angel ca sv sau este praf..de ce e praf?pai.. te chinui vreo 10 min la log sa intri si dupa ce ai reusit se blocheaza la caracter ,incerci din nou,pana la urma dupa vreo 15-20 min de chinuiala intri,si cand ai intrat joci un pic se blocheaza si te da afara iar o iei de la inceput...(cu adevarat sv e bine gandit e chiar misto unul dintre cele mai faine pe care am jukt si tu angel esti de treaba ..numai ca sv nu prea functioneaza adica ceea ce v-am spus mai sus si asta il face din cel mai misto sv cel mai praf,asa ca tu angel ar trebuii sa rezolvi probleme sv (log, carcater ,si blocarile din joc) nu sa astepti numia donatii[daca te-ai suparat de ce am zis aici scz, dar asta e adevarul...).multumesc pentru intelegere si sper ca am fost inteles.cu respect.TEO.. Wink
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

angel uita-te aici... Empty
MesajSubiect: Re: angel uita-te aici...   angel uita-te aici... Icon_minitimeLun Ian 31, 2011 10:02 am

serverul nu este praf ci este foarte bun si chiar o sa te miri dece . srv are lag si te scoate si dc ? te scoate pentruca suntem PREA MULTI nici un alt srv nu cred ca are atat de multi jucatori incat sa te scoata deci nu mai vb cu gura fara tine ca chiar daca am gresit ce am spus srv este foarte frumos!
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

angel uita-te aici... Empty
MesajSubiect: Re: angel uita-te aici...   angel uita-te aici... Icon_minitimeLun Ian 31, 2011 10:23 am

Suspect si cam ce ai vrea sa spui prin acest topic? Smile tineti parerile pentru tn Wink nu intereseaza pe nimeni parerila tale Wink
.... Un mod / super-mod sa dea T.C...
Sus In jos
Crimminal.GiRl(larysa)
Membru
Membru
Crimminal.GiRl(larysa)


Data de inscriere : 02/01/2011
Localizare : Prin luume:X

angel uita-te aici... Empty
MesajSubiect: Re: angel uita-te aici...   angel uita-te aici... Icon_minitimeLun Ian 31, 2011 10:38 am

TC cat
Sus In jos
Continut sponsorizat





angel uita-te aici... Empty
MesajSubiect: Re: angel uita-te aici...   angel uita-te aici... Icon_minitime

Sus In jos
 
angel uita-te aici...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rog A Se Uita Angel !!!
» Angel , te rog uita-te
» Uita-te [GA]Angel te rog razpunde-mi
» SCUZATIMA CA AM POSTAT AICI DAR AJUTAMA ANGEL TE ROG!
» GM sau GA uita-te

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: