Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAngel , te rog uita-te EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Angel , te rog uita-te

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥
Membru
Membru
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥


Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMar Ian 08, 2013 11:50 am

Salut , sunt AlexXX2011 , sau DauLectii , cum vreti sa imi spuneti ! Eu am jucat mai demult pe acest sv si m-am lasat din urmatoarea cauza : mi s-au furat modatele ! Nu aveam modate full dar aveam urm itm : Aveam armura , papuci , cercei si coif ! Retin foarte bine ca unele modate erau chiar foarte proaste ! Cine nu ma crede am foarte multi martori care pot preciza ce modate si cand le-am avut ! Am facut si un video cu o zi inainte sa imi fie furate modatele ! Erau 3 playeri cu mine ! Va rog frumos , cum imi pot recupera modatele ca sa pot sa ma joc linistit pe sv ? Imi place ff mult acest sv si vreau sa imi recuperez modatele ! Sincer, chiar nu as vrea sa iau totul de la 0 ! Daca te uiti Angel , sper sa ma intelegi ! Pe acest sv am donat si de vreo 4 ori ! O data am donat pe acest cont si de 3 ori pe contul v3dragon , care si acela era gol...

Respect Metin2RoSpeed Team @@ Crying or Very sad
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMar Ian 08, 2013 11:56 am

.·´¯`·-> Šπąκع βø¥ a scris:
Salut , sunt AlexXX2011 , sau DauLectii , cum vreti sa imi spuneti ! Eu am jucat mai demult pe acest sv si m-am lasat din urmatoarea cauza : mi s-au furat modatele ! Nu aveam modate full dar aveam urm itm : Aveam armura , papuci , cercei si coif ! Retin foarte bine ca unele modate erau chiar foarte proaste ! Cine nu ma crede am foarte multi martori care pot preciza ce modate si cand le-am avut ! Am facut si un video cu o zi inainte sa imi fie furate modatele ! Erau 3 playeri cu mine ! Va rog frumos , cum imi pot recupera modatele ca sa pot sa ma joc linistit pe sv ? Imi place ff mult acest sv si vreau sa imi recuperez modatele ! Sincer, chiar nu as vrea sa iau totul de la 0 ! Daca te uiti Angel , sper sa ma intelegi ! Pe acest sv am donat si de vreo 4 ori ! O data am donat pe acest cont si de 3 ori pe contul v3dragon , care si acela era gol...

Respect Metin2RoSpeed Team @@ Crying or Very sad


Nu te-a pus nimeni sa ii dai itemele/contul tau , staff-ul ingame nu are cu ce sa te ajute . Staff-ul nu este raspunzator de itemele voastre !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥
Membru
Membru
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥


Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMar Ian 08, 2013 12:03 pm

Nu am dat nici un item ! M-am saturat de fazele : Stafful nu raspunde de itemele voastre ... Nu intelegeti ! Nu am keylogger in pc , nu am dat contul altcuiva ! De unde pot stii ca nu stafful a luat itm ! Nu dau vina pe nimeni , dar m-am saturat de acelasi raspuns banal ! Dasta exista baza de date ! Va puteti uita oriunde , am martori care spun de moduri ... E exact ca pe Ro ... faci lvl , faci itm , si a doua zi iti dispare tot ! De ce ? Nimeni nu isi poate explica !
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMar Ian 08, 2013 12:48 pm

Sincer motive toti gasim , martori toti gasim , si tu te-ai gandit ca daca unul din "staff" a furat ati fura tocmai TIE ? Raspunsul este Nu ! Fura ceea ce este valoros sincer . Staff-ul nu are cum sa stea de "paza" la itemele tale . STAFF-UL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE ! .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMier Ian 09, 2013 2:37 am

Vorbeste cu Angel, ai la sectiunea actualizari un topic in care vezi cum poti lua legatura cu el pentru a se face verificari.
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMier Ian 09, 2013 2:52 am

Nu cred ca Angel ii va da itemle inapoi...ca nu il intereseaza pe el daca iau disparut itemele lui numai daca a folosit cineva vrun hack..!! PAREREA MEA

Angel , te rog uita-te Cooltext872305373
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitimeMier Ian 09, 2013 2:58 am

Nu am cum sa iti dau itemele dupa atata timp.Or fi fost sterse, vandute "legal" dupa aceea etc. In plus, de la noi nu au cum sa fie furate. Oricum, cumva de la voi pleaca. Din moment ce luati keylogger nici nu stiti cand il primiti, altfel nu l-ati lua. Daca dati contul la verisori, etc este normal sa va dispara.
Cat despre "acuzatiile" tale aduse staffului mai gandeste-te...
Ce sa fac eu cu itemele tale ? Am tot ce vreau in joc, la orice ora. Restul staffului nu are acces la baza de date cu conturile.



Subiect inchis!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Angel , te rog uita-te Empty
MesajSubiect: Re: Angel , te rog uita-te   Angel , te rog uita-te Icon_minitime

Sus In jos
 
Angel , te rog uita-te
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rog A Se Uita Angel !!!
» Uita-te [GA]Angel te rog razpunde-mi
» angel uita-te aici...
» GM sau GA uita-te
» BUG GM UITA`Te

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: