Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAngel tu nu te uiti deloc la pm-uri ??? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ???

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
alexis01
Membru
Membru
alexis01


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ??? Empty
MesajSubiect: Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ???   Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ??? Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 1:52 am

Angel dece nu te uiti in casuta de pm-uri ?:S... unele din ele sunt foarte importante...


Scuze ca-i topicu inutil dar asa e....! Ti-am dat deja 2 pm-uri in legatura cu o problema... nici pana acum nu am primit raspuns...sau sa vad ca s-a rezolvat....




Mai arunca si tu 1 ochi chiar daca stiu ca esti ocupat dar 5 minute nu te omoara... Te rog...! uita-te la " materialele " ce ti le-am trimis... si fa-i ceva... ca nu se mai poate !!!




Salut !...
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ??? Empty
MesajSubiect: Re: Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ???   Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ??? Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 1:55 am



Angel are treaba cu sesiunea...+f multe pm-uri..deci nu se poate uita la toate intr-o zi.. asteapta cu timpul o sa se uita si la tn la pm-uri.


T.C
Sus In jos
 
Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Idee sa te uiti [GA]Angel
» Deci mori daca te uiti
» Tauli Daca Te Uiti O Sa Fii Lamurit :|
» REptila te rog sa te uiti
» help ANGEL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: