Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIdee sa te uiti [GA]Angel EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Idee sa te uiti [GA]Angel

In jos 
+3
Suspektu
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Tavi
7 participanți

Doriti acest lucru?
Da
Idee sa te uiti [GA]Angel Vote_lcap60%Idee sa te uiti [GA]Angel Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Nu
Idee sa te uiti [GA]Angel Vote_lcap40%Idee sa te uiti [GA]Angel Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Total voturi : 5
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:31 am

Atunci cand sunt la reclamati chat,forum sau joc unele sunt cum fac reclama la alte jocuri,forumuri sau chaturi.

Ar fi mai bn daca reclamatia tiar trimite direct prin PM [Ga]Angel deoarece uni poate se uita pe acele site si intra si asa iti pierzi playeri.

Restu dativa si voi cu parerea.
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:33 am

sunt pro chestia e ca mai rar intra angel.... mai bn ar fii dak vati face fiecare topicu lui si sa scrieti/editati cate warnu-ri are fiecare... de ex sa zicem etoro are warn 2... sau stiu eu care... si tot asa pana ajunge la3.. cand ajunge la 3 luati leg cu angel ...
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 12:42 pm

†gιgσℓ¢σℓαѕяℓ$→Øߧ€§$iøn† a scris:
sunt pro chestia e ca mai rar intra angel.... mai bn ar fii dak vati face fiecare topicu lui si sa scrieti/editati cate warnu-ri are fiecare... de ex sa zicem etoro are warn 2... sau stiu eu care... si tot asa pana ajunge la3.. cand ajunge la 3 luati leg cu angel ...

mai asha pot face sh io k tu ai warn1 =)) dak nai proba nu pre te crede nime... oricum sunt CONTRA! Angel deja are multa treaba la jok, ii mai punetzi ceva la constiitza? hai sa fim sinceri akm, kiar dak ala sar duce pe situ zis 1 player in + sau 1 in - nu face diferentza nu? si oricum cui ii place Metin2RoSpeed nu pleak asha de repede Smile
Sus In jos
SpaWnN
Membru
Membru
SpaWnN


Data de inscriere : 13/10/2010
Varsta : 29
Localizare : In gradina Canada/L.A:))

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 11:45 pm

†gιgσℓ¢σℓαѕяℓ$→Øߧ€§$iøn† a scris:
sunt pro chestia e ca mai rar intra angel.... mai bn ar fii dak vati face fiecare topicu lui si sa scrieti/editati cate warnu-ri are fiecare... de ex sa zicem etoro are warn 2... sau stiu eu care... si tot asa pana ajunge la3.. cand ajunge la 3 luati leg cu angel ...
mOOOOOOOOr=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) am pikat dp scaun knd ti-am vaz pOza =)))))))))))))))Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))))))))))))) si cu ideea..st prO Wink)
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:11 am

rockmetal2 a scris:
Atunci cand sunt la reclamati chat,forum sau joc unele sunt cum fac reclama la alte jocuri,forumuri sau chaturi.

Ar fi mai bn daca reclamatia tiar trimite direct prin PM [Ga]Angel deoarece uni poate se uita pe acele site si intra si asa iti pierzi playeri.

Restu dativa si voi cu parerea.


Regula sa nu scrieti chaturile(siteuri)
Nu mi se pare corect.Angel dupa mine se intorc playerii stai linistit ! E pierderea lor daca nu stau pe chat se mai plictisesc ! Lasai sa se duca peste tot!
Cu jocu sunt pro!
Cu forumu nu sunt e la fel ca la chat deci ...!


Eu sunt PRO cu chestia asta!
Sus In jos
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn
Membru Elite
Membru Elite
†ן๏к3г†→Øߧ€§$iøn


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 33
Localizare : la WC

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:17 am

spawn a fost un noroc ca miam pus odata poza cu mn Smile)) o minune care apare de craciun Smile))))))
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro/
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 10:20 am

Cele din joc pot fi aduse in privat la mine dar oricum pot zice un nume pana ii banez eu...
Reclamatiile se vad doar de inregistrati asa ca nu prea are rost..
Tot aia e la urma urmei...
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 10:22 am

Tiam dat o idee prin pm poate o aplici parerea mea este ca e foarte tare Wink

Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitimeVin Dec 24, 2010 10:24 am

Ok atunci inchid topicul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Idee sa te uiti [GA]Angel Empty
MesajSubiect: Re: Idee sa te uiti [GA]Angel   Idee sa te uiti [GA]Angel Icon_minitime

Sus In jos
 
Idee sa te uiti [GA]Angel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Angel tu nu te uiti deloc la pm-uri ???
» Tauli Daca Te Uiti O Sa Fii Lamurit :|
» REptila te rog sa te uiti
» O idee noua...
» Nujti daka nu te uiti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: