Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaLa revedere... - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 La revedere...

In jos 
+13
Hokage Cosmin
ArowStrK
OptimuS
alexis01
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
pepsyl3mon
.Úniqúe
Alexutzu88
kiduletzz
(HellDreamer)
GodFather♥
♫JυѕтOνєя™♫
NinjaxesRO ^_^
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Ar trebui sa plec de pe RoSpeed ?
Da!
La revedere... - Pagina 2 Vote_lcap29%La revedere... - Pagina 2 Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Nu!
La revedere... - Pagina 2 Vote_lcap71%La revedere... - Pagina 2 Vote_rcap
 71% [ 12 ]
Total voturi : 17
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Alexutzu88
Membru Elite
Membru Elite
Alexutzu88


Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Constanteazn:X:X:X

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 2:02 pm

gata sa terminat sondaju e 08.01.2010 e seara gata sa terminat=))))
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 2:06 pm

Alexutzu88 a scris:
gata sa terminat sondaju e 08.01.2010 e seara gata sa terminat=))))

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Frate ma refeream 08.01.2011 seara=)) lol!

Si app...suntem in 2011=))))))))))))))))) nu 2010 Smile)
Sus In jos
Alexutzu88
Membru Elite
Membru Elite
Alexutzu88


Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Constanteazn:X:X:X

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 2:07 pm

yos inapoiat cu un an si e seara nu e seara=)) ma rog defapt e dimineatza=)))
Sus In jos
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥
Membru Elite
Membru Elite
|╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥


Data de inscriere : 29/04/2010
Varsta : 28
Localizare : PiaTra NeamT` [City of Dreams ;x ]

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 12:31 am

To iara vrei sa pleci?! scratch ..da`ti 2 palme,revino`ti si taci :-w..6voturi sa ramai,deci stai sau ii spon lo god sa te lege No
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 12:36 am

Fraude4Ever a scris:
.ѕυρєяяєρтιℓα a scris:
mah=)))))))))))))))))))) crezi ca doar tie iti placea de ia =)))))))))))))))))))???Smile))))))))))))))

Te omor cu mana mea=)) sa nu imi spui ca si tie iti placea Neutral =))...




ba da Smile)
Sus In jos
alexis01
Membru
Membru
alexis01


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 2:55 am

Fraude4Ever a scris:
God las-o balta, nu dau inapoi de data asta !

HellDreamer...cred ca nu intelegi cat de mult insemna pt mine acea fata...




In primu rand salut Fraude... Nu te cunosc nici in joc nici in viata reala... dar faci o mare greseala... cu timpu am tot observat ca voi...ati luat jocu muuult prea in serios... toti...chiar si eu... pentru o amarata de arma v-ati putea batea daca-ti sta unu langa altu' sunt sigur... nu mai adoptati atitudinea asta... pana la urma e privat... e for fun... nu muriti din atat... iar chestia cu tipa aceea din joc... pai banuiesc ca o cunosti si personal... vb cu ea... pe messenger... sau face2face... nu o aborda pe metin2... daca are prieten... nu te sfatuiesc... totu' tine de papagalu' tau... baga si tu vrajeala acolo ... nu pleca acum din cauza unei ***** care nu-ti face pe plac......



@.. Nu stiu ce a facut AntiNoob ... chiar mi-as dorii sa aflu... in fine succes...

Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 3:07 am

alexis01 a scris:
Fraude4Ever a scris:
God las-o balta, nu dau inapoi de data asta !

HellDreamer...cred ca nu intelegi cat de mult insemna pt mine acea fata...




In primu rand salut Fraude... Nu te cunosc nici in joc nici in viata reala... dar faci o mare greseala... cu timpu am tot observat ca voi...ati luat jocu muuult prea in serios... toti...chiar si eu... pentru o amarata de arma v-ati putea batea daca-ti sta unu langa altu' sunt sigur... nu mai adoptati atitudinea asta... pana la urma e privat... e for fun... nu muriti din atat... iar chestia cu tipa aceea din joc... pai banuiesc ca o cunosti si personal... vb cu ea... pe messenger... sau face2face... nu o aborda pe metin2... daca are prieten... nu te sfatuiesc... totu' tine de papagalu' tau... baga si tu vrajeala acolo ... nu pleca acum din cauza unei ***** care nu-ti face pe plac......



@.. Nu stiu ce a facut AntiNoob ... chiar mi-as dorii sa aflu... in fine succes...




Ai o mare dreptate!
Sus In jos
OptimuS
Membru
Membru
OptimuS


Data de inscriere : 11/08/2010
Varsta : 31
Localizare : behind U

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 8:00 am

Sunteti PENALI, =)), face sondaj omule, ca de...e mare vedeta. Pleci, bine, Nu pleci, iar bine, nu va inteleg de ce trebuie sa alarmati 95% din oamenii de pe server ca plecati Smile))....Hai salut, din partea mea faci ce vrei si ce consideri tu...
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 8:30 am

AngelWill a scris:
Sunteti PENALI, =)), face sondaj omule, ca de...e mare vedeta. Pleci, bine, Nu pleci, iar bine, nu va inteleg de ce trebuie sa alarmati 95% din oamenii de pe server ca plecati Smile))....Hai salut, din partea mea faci ce vrei si ce consideri tu...

Nu cred ca e mare diferenta intre mintea ta si a papagalului de la avatarul tau...
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 8:44 am

Fraude4Ever a scris:
AngelWill a scris:
Sunteti PENALI, =)), face sondaj omule, ca de...e mare vedeta. Pleci, bine, Nu pleci, iar bine, nu va inteleg de ce trebuie sa alarmati 95% din oamenii de pe server ca plecati Smile))....Hai salut, din partea mea faci ce vrei si ce consideri tu...

Nu cred ca e mare diferenta intre mintea ta si a papagalului de la avatarul tau...

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) buna asta Very Happy
Sus In jos
ArowStrK
Membru Elite
Membru Elite
ArowStrK


Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Medgidia
Comentarii : Timpul va vindeca toate ranile si va sterge amintirile..

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 8:47 am

fraudel stai aici...eu de bine ce am venit parca vreau sa plec iar cand am vazut ce specimene sunt Smile....dar incerc sa le ignor crk asa ar trb sa faci si u Razz
Sus In jos
http://metin2ro.ilive.ro
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 8:49 am

Nu pleca frate!Sa imi dai pm pe chat daca vrei sa pleci sau nu..
Sus In jos
ZzSurAzZ
Membru
Membru
ZzSurAzZ


Data de inscriere : 07/01/2011

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 10:04 am

nu trebuie sa pleci!
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 10:10 am

Fraude4Ever a scris:
AngelWill a scris:
Sunteti PENALI, =)), face sondaj omule, ca de...e mare vedeta. Pleci, bine, Nu pleci, iar bine, nu va inteleg de ce trebuie sa alarmati 95% din oamenii de pe server ca plecati Smile))....Hai salut, din partea mea faci ce vrei si ce consideri tu...

Nu cred ca e mare diferenta intre mintea ta si a papagalului de la avatarul tau...


=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Smile)))))=)))))))))))))))))))buna tare asta:))))))))))
Sus In jos
ιυℓιαηмαη
Membru
Membru
ιυℓιαηмαη


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : pe scaun...:D

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 10:27 am

din patea mea si din partea multelor persoane de pe forum iti urez drum bun si cale batut ai grija sa nu te loveasca usa in ..... Embarassed
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 10:39 am

Ms all pt sfaturi si incurajari cheers se pare ca raman...mai multi au votat sa nu plec What a Face lol!

Se pare ca nu a sosit inca timpul sa plec^^

Rog un Mod/Helper sa dea TC Smile
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 10:42 am

Fraude4Ever a scris:
Ms all pt sfaturi si incurajari cheers se pare ca raman...mai multi au votat sa nu plec What a Face lol!

Se pare ca nu a sosit inca timpul sa plec^^

Rog un Mod/Helper sa dea TC Smile

TC for my brother....nu uita fraude THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAA(tc:))) )
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 2:02 pm

Fraude si eu am vrut sa ma las dar miam dat seama ca este o mare prostie!Am vazut ca nu teai lasat si iti zic ca ai luat 1 decizie foarte buna!AntiNoob este un noob care nu stie altceva decat sa fure! Very Happy
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 09, 2011 7:41 am

Daca pleci ca tia picat ceva bun ... nu mori ... daca pleci din cauza uneia (o fata adica) lasa naiiba nu e singura sa sti Wink ... daca pleci din cauza lui AntiNoob ... dovedesti ca nu ai curaj in fatza lui ... cei drept PT TOTI eu iau jocul in serios pt ca nu muncesc degeaba aiurea ... cred ca asa ar zice si Fraude daca nu ar fi vb de arma,AntiNoob si o fata proasta ... nu vreau sa pleci orikum Evil or Very Mad What a Face
Sus In jos
Continut sponsorizat





La revedere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La revedere...   La revedere... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
La revedere...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» La revedere!
» La revedere !
» la revedere alll
» Cred ca imi iau la revedere ptr totdeauna!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: