Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIntrebare Bossi :D EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Intrebare Bossi :D

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
virus12
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/11/2010

Intrebare Bossi :D Empty
MesajSubiect: Intrebare Bossi :D   Intrebare Bossi :D Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 10:48 am

O rugaminte la voi daca se poate sa imi rasp la cateva intrebari : Ce pica de la Bossi de lv 95-97 map1 ? Si daca pica ceva intre ce lv tot +-10 ?
Va multumesc anticipat !
P.S. : La Multi Ani ! , Un An nou fericit si numai impliniri pentru toti membrii forumului , jocului si Staff-ului , iar pentru jucatori inca ceva terminati cu hack-urile(cei care le folosesc sau vor sa le foloseasca) bounce bounce bounce
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Intrebare Bossi :D Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare Bossi :D   Intrebare Bossi :D Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 11:43 am

virus12 a scris:
O rugaminte la voi daca se poate sa imi rasp la cateva intrebari : Ce pica de la Bossi de lv 95-97 map1 ? Si daca pica ceva intre ce lv tot +-10 ?
Va multumesc anticipat !
P.S. : La Multi Ani ! , Un An nou fericit si numai impliniri pentru toti membrii forumului , jocului si Staff-ului , iar pentru jucatori inca ceva terminati cu hack-urile(cei care le folosesc sau vor sa le foloseasca) bounce bounce bounce

la cei de 95-97 nu pica nimic:)..decat licori in cel mai bun caz:) dak vrei sa iti pice iteme bune dute in map2:)..ca la cei de acolo pica:)
Sus In jos
virus12
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/11/2010

Intrebare Bossi :D Empty
MesajSubiect: ms   Intrebare Bossi :D Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 12:53 pm

XxXAdytzaXxX a scris:
virus12 a scris:
O rugaminte la voi daca se poate sa imi rasp la cateva intrebari : Ce pica de la Bossi de lv 95-97 map1 ? Si daca pica ceva intre ce lv tot +-10 ?
Va multumesc anticipat !
P.S. : La Multi Ani ! , Un An nou fericit si numai impliniri pentru toti membrii forumului , jocului si Staff-ului , iar pentru jucatori inca ceva terminati cu hack-urile(cei care le folosesc sau vor sa le foloseasca) bounce bounce bounce

la cei de 95-97 nu pica nimic:)..decat licori in cel mai bun caz:) dak vrei sa iti pice iteme bune dute in map2:)..ca la cei de acolo pica:)

in map 2 nu imi mai pica sigur am lv 99 Very Happy , eram doar curios....... ms
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Intrebare Bossi :D Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare Bossi :D   Intrebare Bossi :D Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 1:42 pm

Ai lvl prea mare:)

Rasp aflat....un mod sa dea T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebare Bossi :D Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare Bossi :D   Intrebare Bossi :D Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebare Bossi :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Review mapa de 99 / Respawn bossi.
» o intrebare
» O intrebare
» Intrebare...
» Intrebare :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: