Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaReview mapa de 99  / Respawn bossi. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Review mapa de 99 / Respawn bossi.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Review mapa de 99  / Respawn bossi. Empty
MesajSubiect: Review mapa de 99 / Respawn bossi.   Review mapa de 99  / Respawn bossi. Icon_minitimeDum Iun 08, 2014 1:18 pm

Hellooo .
Pai sa incepem .

Mapa de 99 ? Ar trebui sa ii fie aplicat accelasi tratament ca si mapei de 90 . Adica ? Mobiilor sa le fie scos statusul "agresiv" , marit xp-ul (de 5 ori , sau cat sa marit la mapa de 90 + inca de 2 ori) .

De ce sa fie scos statusul agresiv? Mobii dau dmg mare , si daca vin 2-3 grupe pe tine deja esti mort .

De jos nu ai sanse sa bati , deoarece te tin pe jos ( ca la duel , da asa sunt construiti mobii ) .

Metinele au drop bun , chiar foarte bun . Pica arme de 75 in prostie , otele si multe altele.

------------

Respawn bossi.

Ar trebui modificat respawnul urmatorilor bossi :

Vrajitoarea de gheata - > Respawn de 8 ore ( de la inceputul serverului tre sa astepti 8 ore sa se spawneze ).

Generalul yongan -> Respawn de 3 ore . Ar trebui de maxim 20 minute , ca neah , suntem cativa care ne batem pe el + ca ne trebuiesc chei pt dragon si e aiurea sa stai 2 zile sa faci 12 chei si sa intri la dragon si sa nu iei tu o gheara / balanta si sa o ia altu.

Cam atat pe moment..

Astept pareri.
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Review mapa de 99  / Respawn bossi. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 99 / Respawn bossi.   Review mapa de 99  / Respawn bossi. Icon_minitimeDum Iun 08, 2014 1:23 pm

Well,pro la amandoua.Deja imi e rau cat timp stau sa cresc de la level 84,apai la 99,n-o  sa am chef sa imi ocup cateva saptamani bune din vara sa stau sa cresc in prostie.

Respawn-ul la bosi,chiar trebuie remediat,de cand joc n-am vazut decat odata vrajitoarea,azi si am fost in V4 destul timp,deci o puteam zarii...
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Review mapa de 99  / Respawn bossi. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 99 / Respawn bossi.   Review mapa de 99  / Respawn bossi. Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 1:06 am

Nu gasesc sefii de apar. Va pot adauga la vrajitoare sa apara inca 1 la 1 ora de ex. deoarece nu gasesc unde sa o editez.
Dragonul observ ca avea respawn la 1milion de secunde. Voi adauga la 1 ora.
Momentan voi scoate statusul de agresiv de la mobii din mapa de 99.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Review mapa de 99  / Respawn bossi. Empty
MesajSubiect: Re: Review mapa de 99 / Respawn bossi.   Review mapa de 99  / Respawn bossi. Icon_minitime

Sus In jos
 
Review mapa de 99 / Respawn bossi.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Review mapa de 90.
» Review server dupa 2 luni de fuctionare.
» Tutoriale monstri !:) , asa-zisisi BOSSI!
» O singura mapa numai cu metine!
» Eveniment Boss&Metin Respawn

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: