Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....

In jos 
+4
.........
Măduu`❥
ByDark
GodFather♥
8 participanți

Cum e mada?
Cea mai frumoasa!!!
Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_lcap7%Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Foarte frumoasa!!!
Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_lcap0%Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Foarte frumoasa si de treaba!!!
Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_lcap21%Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Vreau ca pysoiuu sa fie calcat de masina si mada e cea mai tare!!!
Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_lcap71%Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Vote_rcap
 71% [ 10 ]
Total voturi : 14
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:14 am

fac si eu topicuri deastea sa ma simt bine cine vrea ca pysoiu si diavolita aia sau cum o cheama $@ $3 |_@$e

adik cine vrea ca aia sa se lase sa posteze aici si un motiv ca m-am saturat de ea ....apropo votati-o pe blonda...
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: shhhhhhhh   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:17 am

REvenush taty;)) se ajunge prea departe serios.. cand e vb de glm e glm dar deja se trece la substantivu mitocan Shocked
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:18 am

><вyeɴιɢмα>< a scris:
REvenush taty;)) se ajunge prea departe serios.. cand e vb de glm e glm dar deja se trece la substantivu mitocan Shocked

asta e putin imi pasa mie dak ma faci mitocan
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: ddddd   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:20 am

doamne fer:P nam nimic cu tine.. dar se ajunge prea departe... ce crezi ca rezolvi prin topiku asta...
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:21 am

><вyeɴιɢмα>< a scris:
doamne fer:P nam nimic cu tine.. dar se ajunge prea departe... ce crezi ca rezolvi prin topiku asta...

pisoiu o sa fie calcat de masina si noi o sa fim fericiti:))))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Măduu`❥
Membru Elite
Membru Elite
Măduu`❥


Data de inscriere : 16/10/2010
Varsta : 31
Localizare : Timisoara..❥

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:22 am

O.M.G..=)))))))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
.........
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/12/2010

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:56 am

ieu vriau sia miori
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 10:00 am

DiAvOlIta a scris:
ieu vriau sia miori

ce e cu vocabularu asta ai murit si nu ai cuvinte sa descrii cat de nasoala esti?Smile))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: pfff   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 10:03 am

bai serios gata:O nu ca mas baga pt ia sau ca as cunoasteo dar e urat sa razi de o pers care nu stie a scrii sau a citi etc...
Shocked am simtit asta pe una din iubitele mele doar ca a scris odata prsto diten mata:| proasto si duten mata ala le gresise.. si toti analfabeto nush ce serios e chiar urat:O:O:| punetiva asa in locu iei Shocked mai ales ca poate fata e suparata in spatele pc-ului si poate chiar plange ca radeti de ia:O daca sunteti mai destepti lasati voii de la voii si lasatio pe ia sa commenteze ca asa daca vigrula comnetati si voii dati dovada ca sunteti mai inapti decat ia:O
Sus In jos
TsZoPIx
Membru Elite
Membru Elite
TsZoPIx


Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Marte [;;)]

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 12:57 pm

AnNa a scris:
ieu vriau sia miori
daca araty si gandesty la fel ca si scrisul tau `

nu vreau sa`mi imaginez asa ceva:))
enigma.. nu e urat sa razi de o persoana care se crede zeita pamantului si se ia de prieteni tai
daca e suparata si plange.. e vina ei .
a vazut la primele TP ce comentari sau lasat.,. si trebuia sa inceteze . ca sa nu mai ardem de ea.
si odata ec stia ca e asa analfabeta nu trebuia sa se bage in seama..
ori cine greseste cand scrie cate ceva nimeni nu`i perfect .. dar in halu ala..Neutral
nu observi kum atrage atentia la toti...demonstrand ce?
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 1:31 pm

AnNalfabeta a scris:
ieu vriau sia miori

Nu e forumul pt tine=)) lasa'te...invata mai intai alfabetul...pot sa jur cam cum inveti uh alfabetu'...(A.....B.....C.....D.....huh? Cie urmieaza dupe D?! Alfiabet priost)

Nici 4 clase nu ai... Evil or Very Mad
Sus In jos
AntiNoob
Membru Elite
Membru Elite
AntiNoob


Data de inscriere : 02/12/2010

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 2:24 pm

Reaven taca-ti ciocu'!
Ce topic mai e si asta? Neutral
Varianta mea:sa te calce trenu si sa te loveasca un meteorit in fata..asa..din plin..sa te poceasca pe viata Wink
Ca meriti :>
=))))
Ai facut topicul asta numai pt a acumula mesaje :-"
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 3:03 pm

Aiurea!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Empty
MesajSubiect: Re: Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....   Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa .... Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine vrea ca diavolita sau pysoiu sa ....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine vrea sa raman mod?
» Cine ai vrea sa fi? (JOC)
» Memeuri ::. cine vrea
» Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click
» Imagini 3D pt cine vrea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: