Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBuna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click

In jos 
+2
αℓєχ ;x
Loo
6 participanți
AutorMesaj
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:41 am

Buna:XAlls dupa cum zice si titlul sunt noua pe acest forum si metin si as dori sami fac prieteni cheers cheers Embarassed
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:55 am

Salut, dar trebuia sa postezi la rubrica : "esti nou , prezintate "
Oricum esti binevenita!


Ultima editare efectuata de catre αℓєχ ;x in Dum Dec 19, 2010 5:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:55 am

αℓєχ ;x a scris:
Salut, dar trebuia sa postezi la rubrica : "esti nou , prezintate "
Oricum esti binevenit!
e fata oricum bafta
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 5:59 am

acolo nu intra nimeni si deasta am postat aici..
Sus In jos
tud0rr
Membru
Membru
tud0rr


Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : undeva departe....nu e treaba ta :P

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: SALL   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 6:37 am

Salut sunt Tudor pirat IMI PARE BN DE CUNOSTINTA geek
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:07 am

Bun venit
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: shhhhhhhhhhh   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:11 am

Facetimi lok facetimii lok cheers cheers

Am intrat si eu king


Smile) boona frumoaso:X:> bine ai venit spor la joc si in toate;Wink:X

Tiam zis vreodata ca sunt singurel?Smile):$:>

Sau ca imi place numeele tau;Wink
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:12 am

><вyeɴιɢмα>< a scris:
Facetimi lok facetimii lok cheers cheers

Am intrat si eu king


Smile) boona frumoaso:X:> bine ai venit spor la joc si in toate;Wink:X

Tiam zis vreodata ca sunt singurel?Smile):$:>

Sau ca imi place numeele tau;Wink
Smile))
Sus In jos
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 9:59 am

Si mie pe altau byenigma ...
Si zimi pe e reagat esti

P.S:Ops bagami ID-ul ilikemeandilikeyou
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: hoppp   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 10:01 am

hop:X:)) si uite asa am iar 10 puncte:>:X hai ca am lipici la fete:))
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:56 pm

Loo a scris:
Si mie pe altau byenigma ...
Si zimi pe e reagat esti

P.S:Ops bagami ID-ul ilikemeandilikeyou

nu ai voie cu id uri si enigma imi plagiaza stilul de a agatza
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Continut sponsorizat





Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Empty
MesajSubiect: Re: Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click   Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» tOTI CARE AU PSOTAT IMAGINCI PS SA DEIE CLICK
» Cine nu crede ca sunt DJ BL3ND sa deie click
» Sunt cam noua pe forum :X
» Cine ai vrea sa fi? (JOC)
» Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: