Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaE ptr Angel  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 E ptr Angel

In jos 
+2
♫JυѕтOνєя™♫
sebiccc
6 participanți
AutorMesaj
sebiccc
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/09/2010

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:38 pm

Angel
Sati spun ceva eu numai vr sa joc in viata mea ,,Metin2speed,, din cauza ta,sa-ti spun si de ce ,,din cauza ta,,
pt. ca ai resetat serverul de 2 ori prima data aveam 90 Sad dupa aia aveam 80 iar acum m-am saturat numai suport numai joc in viata mea!!! Nu-mi mai trimite mesaje ca nu vr. sa mai joc ne-ai injurat pe toti si ai inchis metinul ia gandeste-te unpic eu is GA si tu ai lv 100 si eu resetez conturile Iti place???? nu cred ca tiar placea No No No Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad nici mie nu-mi place,dar asta esti tu. Imi pare rau ca am spus asta dar Adio Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:43 pm

sebiccc a scris:
Angel
Sati spun ceva eu numai vr sa joc in viata mea ,,Metin2speed,, din cauza ta,sa-ti spun si de ce ,,din cauza ta,,
pt. ca ai resetat serverul de 2 ori prima data aveam 90 Sad dupa aia aveam 80 iar acum m-am saturat numai suport numai joc in viata mea!!! Nu-mi mai trimite mesaje ca nu vr. sa mai joc ne-ai injurat pe toti si ai inchis metinul ia gandeste-te unpic eu is GA si tu ai lv 100 si eu resetez conturile Iti place???? nu cred ca tiar placea No No No Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad nici mie nu-mi place,dar asta esti tu. Imi pare rau ca am spus asta dar Adio Sad Sad Sad Sad


Drum bun cale batuta!
Sus In jos
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: auuuuuuuuuuuuuuuuuuu   E ptr Angel  Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:46 pm

nu fa aceeas greseala ca mn... No

Asa am facut si eu si acum ajung sa regret Rolling Eyes

Totusi e un sv.... bun rau ai prieteni in el... eu cel putin nici pe iei nui mai am...

Vezi tu cf..Sad ... tie greu sa cresti iar....
Sus In jos
sebiccc
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/09/2010

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:52 pm

Nu ma intelege gresit dar numai suport
Sus In jos
calculato
Membru
Membru



Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 31
Localizare : cTa

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 12:18 am

DISTRUS toti am pierdut ceva , nu numai tu
Sus In jos
http://cabanaova.ro
sebiccc
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/09/2010

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 12:27 am

NUMAI joc speed acuma joc mt2 reclama = ban
Sus In jos
Toxic SpaXer
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 09/06/2010
Varsta : 113
Localizare : Aici
Comentarii : warn max=reclama
by rony

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 12:34 am

sebiccc a scris:
NUMAI joc speed acuma joc mt2 dinamik [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

N-ai voie cu reclama pe forum
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 1:30 am

Frate..
Zici ca esti geamanu` lu enigma:))
sebiccc lol! lol!
Sus In jos
ByEnigmaRevine
Membru
Membru
ByEnigmaRevine


Data de inscriere : 27/11/2010

E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: ssssssssssssssssssssssss   E ptr Angel  Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 1:36 am

si eu pe aici Rolling Eyes cucu sunt inca in viata Shocked pot sa vad ce scri Laughing =)))

EE asa eram si eu cand eram mai mic acum catev luni=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





E ptr Angel  Empty
MesajSubiect: Re: E ptr Angel    E ptr Angel  Icon_minitime

Sus In jos
 
E ptr Angel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANGEL FA CEVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
» help ANGEL
» Lista Veteranilor nu Sterge topik.
» Pt [Ga]Angel ..:D
» Angel de ce am lag ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: