Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasaam o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Empty
MesajSubiect: am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :   am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 10:42 am

am niste intrebari despre noul client
1.daca il dwonloadez nu o sa ma mai scoata din server si nu o sa ma-mi dea faild to conected to server?
2.daca il dwonloadez o sa pot sa-mi fac bresla?
3.daca il dwonloadez o sa vad aceasi playeri si jucatori o sa fie numai clientul schimbat?
va rog frumos sa-mi raspundeti la nelamurire Very Happy
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Empty
MesajSubiect: Re: am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :   am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 10:50 am

iti raspund eu la intrebari 1 da te scoate dar nu asa de des te conectezi ceva mai repede si intrebarile 2-3 este aproape ca pe clientul cel vechi doar ca 90% este in romana Wink
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Empty
MesajSubiect: multumesc de raspuns   am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 10:57 am

ms de raspuns
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Empty
MesajSubiect: Re: am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :   am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 10:59 am

npc Wink raspuns primit T.C.
Sus In jos
Continut sponsorizat





am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Empty
MesajSubiect: Re: am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :   am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna : Icon_minitime

Sus In jos
 
am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Doresc sa se uite toti
» Toti galbeni sa se uite
» IMPORTANT sa se uite toti va rog frumos si ardeash Si Angel
» care vrea semi-om +9
» care vrea sami faca si mie o poza:D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: