Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaVa rog un raspuns!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Va rog un raspuns!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
bibanu
Membru
Membru



Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Bukuresti

Va rog un raspuns!! Empty
MesajSubiect: Va rog un raspuns!!   Va rog un raspuns!! Icon_minitimeMier Oct 27, 2010 8:07 am

Am donat prin SMS shi prin transfer bankar shi ash dori sa shtiu kand shi unde se vor da itemele inapoi shi daka pot schimba ce am luat ku alte iteme adika in lok de sabia dexon pe kare am luato prin SMS sa imi iau alt ceva pumnale ark lance orice alt ceva ash putea??
Sus In jos
3my098
Membru
Membru
3my098


Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 28
Localizare : ai vrea uh sa stii:))

Va rog un raspuns!! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog un raspuns!!   Va rog un raspuns!! Icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 9:24 am

nu cred
dar asteapta raspunsu lu ardeash sau angel
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Va rog un raspuns!! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog un raspuns!!   Va rog un raspuns!! Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 3:50 am

Stimati jucatori,
In prima saptamana se vor primi inapoi itemele cumparate (nu se accepta iteme cu poze sau orice altfel de schimburi facute intre jucatori chiar si cu iteme platite). DOAR CEI CARE AU DATELE NECESARE PENTRU A LUA ITEMELE POT INTRA IN POSESIA LOR.

Cei care vor primi despagubire sunt urmatorii :

- Persoanele care au depus bani la banca in perioada 1 august - 10 octombrie, precizand numele real si localitatea pentru a verifica daca este adevarat.
- Persoanele care au cumparat iteme de la [Owner]Angel prin sms/cartela valorica precizand numele real, cat si numarul de telefon daca este cazul, date cerute de [Owner]Angel la efectuarea comenzilor anterioare. Restul inseamna ca nu se incadreaza in perioada de despagubire chiar daca au donat prin sms si sunt rugati sa astepte primul event care va incepe saptamana viitoare, incepand de Luni, 1 noiembrie 2010.

Cei care se incadreaza in una dintre cele doua categorii de mai sus pot primi despagubire de Luni pana Duminica (in prima saptamana) intre orele :

Luni -> 20:00 - 21:00
Marti -> 20:00 - 21:00
Miercuri -> 20:00 - 21:00
Joi -> 09:00 - 12:00 / 18:00 - 20:00
Vineri -> 11:00 - 14:00 / 19:00 - 21:00
Sambata -> 12:00 - 14:00 / 18:00 - 21:00
Duminica -> 12:00 - 14:00 / 18:00 - 21:00

Va rugam ca donatiile sa inceapa dupa prima saptamana de despagubiri, si anume, de pe 1 noiembrie deoarece in aceasta saptamana vom avea foarte mult de lucru. De asemenea, va rog ca sa nu imi trimiteti toti mesaje private cand voi fi pe chat pentru ca ma voi ocupa EXCLUSIV de cei care au donat. Daca totusi insistati, veti fi trecuti la lista de ignore.



Va multumesc pentru intelegere !


Citeste pe forum inainte sa faci un topic inutil!TC
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





Va rog un raspuns!! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog un raspuns!!   Va rog un raspuns!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Va rog un raspuns!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» un raspuns ca ma inv.
» De ce nu ma lasa sa deschid clientul chiar daca l-am redezarhivat?
» HELp cu un raspuns:)!
» Problema cu Metin2RoSpeed-Citeste Angel Te Rog Frumos Cat Mai Repede
» am o nelamurire la care toti as vrea sa se uite si sa-mi raspuna :

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: