Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasareferitor la iteme ilegale EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 referitor la iteme ilegale

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
feryyy23
Membru
Membru
feryyy23


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : doar prin satelit

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 7:42 am

Deci in primul rand sa va mai zic una tare si buna nu neaparat angel sau ardeash e vinovat pt creare iteme ilegale e vb de un gm care poate selecta pietrele gm 100% resistent paguba medie si 100% rezistent pc deci is numa 2 din cele 5 sau 9 pietre folosite de gm pe arme armuri : Acuma in al 2-lea rand modatele primite de un gm sunt in asa fel facut ca sa deie dmg mare daca un gm ar fi dat un papuc sau o arma sau o armura sau ceva din setul lui de iteme modate de angel sau ardeas unui player : respectivul player ar fi deja unu cu un item ilegal corec pana aci??? bun sa continuam : Si in am 3-lea rand va mai precizezi ca totti care au itemele respeective inprumutate de la un gm no sa dati de le veci pururea findca daca un gm face negot cu un player de nivel 1 apoi cel de nivel 1 cu altu de nivel mai mare si tot asa de vreo 4 ori pana in lv 69 deja se pierde urma negotului respectivi playeri is sterg caracterele ramanad cu ultimul player activ dar care e ala ???? care e utimul player care primeste iteme ? si tot sa pot sa va mai zic si altele pace voua nu UITATI TRAITI IN ROMANIA SI E TARA CU CEA MAI MARERATA DE INSELACIUNE SI FURT :::: :horseshi :horseshi :horseshi :band: :band:
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 10:11 am

Omule tu iti dai seama ca ai zis numai bazaconii acolo.
Si acum incepe o teorie daia lunga de a mea si o sa fiu injurat presimt.
Deci u nici macar nu ai habar ce vorbesti vorbesti in lipsa de activitate pentru ca:
1:Greg avea iteme dinalea dinainte de a fi "[GM]Greg" avea un cont Gregorius.
2:Tu ca un om care nu iti da seama ce vorbeste ar trebui sa se informeze pentru ca larga lui greg avea piatra de gm,pietrele de gm pot da urmatoarele:(rez pc,prez pm,aparare sabie,rez magie.pietrele sunt +0,1,2,3).
3:Greg are sau avea mai multe conturi inainte de a pierde functia de gm omul isidaduse lvl pe mai multe conturi evident angel nu a gasit lvl dat dar ma rog aveau lvl50 seara a doua zi 126,125.
4:Un gm NU PRIMESTE "set de gm"cum ininuati toti un gm primeste STATUS.Daca ii dai unui gm un mod cu bns maxime pai ala pune ce vrea el si la un war muta modul si poate sa ramana fara el.
5:Ce sa iti mai zic se poate verifica ip-ul
6:Ce sa iti mai zic pietrele de gm sunt decat pentru arma si sunt piatra traumei,paranoia,prostie,masacrului.
7:Daca omul avea 100% dadeam 1-4 pe el nu 9k critica si 4 normal.Un simplu calcul matemtic:Un modat sura 250int da pe un player nemodat 14k cu risipa critica,pe un modat cu 20% rez pc va da 12k critica,pe un modat cu 40% rez pc 9-10k.Nu ai habar ce scrii + ca nu sti nici macar ce iteme avea omul pentru ca acuma el nu mai joaca sau o juca pe fight4glori bafta lui nu ma intereseaza.
Dar itemele lui le daduse lu bobo si win si astia 2 in 3 luni leau peirdut pt ca a fost mandria prea mare acum mai au 2-3 si tin cu dinti ca de dumnezeu bag mana in foc.Greg le tinuse 4 luni si abea folosea o armura cu pc 40.Acum urmeaza sa zica angel ceva presimt si va da si t/c Smile .
Sus In jos
feryyy23
Membru
Membru
feryyy23


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : doar prin satelit

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 11:25 am

TheBestKing™ a scris:
Omule tu iti dai seama ca ai zis numai bazaconii acolo.
Si acum incepe o teorie daia lunga de a mea si o sa fiu injurat presimt.
Deci u nici macar nu ai habar ce vorbesti vorbesti in lipsa de activitate pentru ca:
1:Greg avea iteme dinalea dinainte de a fi "[GM]Greg" avea un cont Gregorius.
2:Tu ca un om care nu iti da seama ce vorbeste ar trebui sa se informeze pentru ca larga lui greg avea piatra de gm,pietrele de gm pot da urmatoarele:(rez pc,prez pm,aparare sabie,rez magie.pietrele sunt +0,1,2,3).
3:Greg are sau avea mai multe conturi inainte de a pierde functia de gm omul isidaduse lvl pe mai multe conturi evident angel nu a gasit lvl dat dar ma rog aveau lvl50 seara a doua zi 126,125.
4:Un gm NU PRIMESTE "set de gm"cum ininuati toti un gm primeste STATUS.Daca ii dai unui gm un mod cu bns maxime pai ala pune ce vrea el si la un war muta modul si poate sa ramana fara el.
5:Ce sa iti mai zic se poate verifica ip-ul
6:Ce sa iti mai zic pietrele de gm sunt decat pentru arma si sunt piatra traumei,paranoia,prostie,masacrului.
7:Daca omul avea 100% dadeam 1-4 pe el nu 9k critica si 4 normal.Un simplu calcul matemtic:Un modat sura 250int da pe un player nemodat 14k cu risipa critica,pe un modat cu 20% rez pc va da 12k critica,pe un modat cu 40% rez pc 9-10k.Nu ai habar ce scrii + ca nu sti nici macar ce iteme avea omul pentru ca acuma el nu mai joaca sau o juca pe fight4glori bafta lui nu ma intereseaza.
Dar itemele lui le daduse lu bobo si win si astia 2 in 3 luni leau peirdut pt ca a fost mandria prea mare acum mai au 2-3 si tin cu dinti ca de dumnezeu bag mana in foc.Greg le tinuse 4 luni si abea folosea o armura cu pc 40.Acum urmeaza sa zica angel ceva presimt si va da si t/c Smile .
ma tarane un gm nare functia de implementor esti tu dus cu pluta de nu realizezi ce am zis euh si da pietrele gm sunt si de+9 nu numa +6
sau cum zici tu acolo si mah mai dati cu seama si de urmatoarele fati un sv asa de chici si vezi ce poate face un gm da mah iti da status de gm ai dreptate asta am uitat dar cu un status de gm nai ce face in fata unui mod ful svs ori ce ai face destetule :
Sus In jos
feryyy23
Membru
Membru
feryyy23


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : doar prin satelit

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 11:52 am

TheBestKing™ a scris:
Omule tu iti dai seama ca ai zis numai bazaconii acolo.
Si acum incepe o teorie daia lunga de a mea si o sa fiu injurat presimt.
Deci u nici macar nu ai habar ce vorbesti vorbesti in lipsa de activitate pentru ca:
1:Greg avea iteme dinalea dinainte de a fi "[GM]Greg" avea un cont Gregorius.
2:Tu ca un om care nu iti da seama ce vorbeste ar trebui sa se informeze pentru ca larga lui greg avea piatra de gm,pietrele de gm pot da urmatoarele:(rez pc,prez pm,aparare sabie,rez magie.pietrele sunt +0,1,2,3).
3:Greg are sau avea mai multe conturi inainte de a pierde functia de gm omul isidaduse lvl pe mai multe conturi evident angel nu a gasit lvl dat dar ma rog aveau lvl50 seara a doua zi 126,125.
4:Un gm NU PRIMESTE "set de gm"cum ininuati toti un gm primeste STATUS.Daca ii dai unui gm un mod cu bns maxime pai ala pune ce vrea el si la un war muta modul si poate sa ramana fara el.
5:Ce sa iti mai zic se poate verifica ip-ul
6:Ce sa iti mai zic pietrele de gm sunt decat pentru arma si sunt piatra traumei,paranoia,prostie,masacrului.
7:Daca omul avea 100% dadeam 1-4 pe el nu 9k critica si 4 normal.Un simplu calcul matemtic:Un modat sura 250int da pe un player nemodat 14k cu risipa critica,pe un modat cu 20% rez pc va da 12k critica,pe un modat cu 40% rez pc 9-10k.Nu ai habar ce scrii + ca nu sti nici macar ce iteme avea omul pentru ca acuma el nu mai joaca sau o juca pe fight4glori bafta lui nu ma intereseaza.
Dar itemele lui le daduse lu bobo si win si astia 2 in 3 luni leau peirdut pt ca a fost mandria prea mare acum mai au 2-3 si tin cu dinti ca de dumnezeu bag mana in foc.Greg le tinuse 4 luni si abea folosea o armura cu pc 40.Acum urmeaza sa zica angel ceva presimt si va da si t/c Smile .


Si mah sati mai zic una una care tu un taran nare cum sa le stie sami dea mie un gm numa itemele ne bonusate numa simple coifu gm cerceii gm colieru gm sctu gm si papuci gm nebonusate si te bat cu o simpla atingere de sabie numi trebe status gm sau pietre pe iteme numa itemele simple copil destept ce esti ca deja ma enervezi la cata de mult te scoti din ca,cat si da ce nu sati afca si tie angel un control pe toate conturile sa te vad atuncea : Banuiesc si nu numa dar is si sigur ca pe cand ar afce angel contolul deja conturile tale ar fi goale de frica Smile)))) si mah mai invata sa fi gm ca nu ai invatat destul
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:22 pm

Iteme de gm cred ca te refei la cele epice care se gasesc si la shop. Cu alea nebonusate nu ai ce face nici impotriva unuia cu iteme cu 1k pv.Sau daca te refereai la iteme bonusate la valorile maxime , pe speed gm'u nu primeste asa ceva.
Zici ca gm chiar daca are status nu are cum sa omoare un modat? O risipire din partea unui gm cu status e de ajuns si pici fara ca asta sa fie critica, si fara ca gm ul respectiv sa aiba vreun item pe el Wink. Daca tu crezi ca 32k int la sts + str si restu de sts tot la 32k =0 lasa-te de metin si dute si abureste i pe altii cu aiurelile astea.

Si un [GM]nu poate da iteme deoarece nu are acces la comenzile de iteme + multe alte comenzi.Poate sa dea level, grad si competentele secundare P,G,M de la panou de gm (m 20094 asta i codu pentru panou/npc'u de control)Din cate stiu eu doar ce e peste [GM] are acces la iteme ( [SGM] [GA] etc).


Ultima editare efectuata de catre Bonduelle in Joi Apr 04, 2013 12:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
feryyy23
Membru
Membru
feryyy23


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : doar prin satelit

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:29 pm

Bonduelle a scris:
Iteme de gm cred ca te refei la cele epice care se gasesc si la shop. Cu alea nebonusate nu ai ce face nici impotriva unuia cu iteme cu 1k pv.Sau daca te refereai la iteme bonusate la valorile maxime , pe speed gm'u nu primeste asa ceva.
Zici ca gm chiar daca are status nu are cum sa omoare un modat? O risipire din partea unui gm cu status e de ajuns si pici fara ca asta sa fie critica, si fara ca gm ul respectiv sa aiba vreun item pe el Wink. Daca tu crezi ca 32k int la sts + str si restu de sts tot la 32k =0 lasa-te de metin si dute si abureste i pe altii cu aiurelile astea.

Si un [GM]nu poate da iteme deoarece nu are acces la comenzile de iteme + multe alte comenzi.Poate sa dea leval, grad si competentele secundare P,G,M de la panou de gm (m 20094 asta i codu pentru panou/npc'u de control)Din cate stiu eu doar ce e peste [GM] are acces la iteme ( [SGM] [GA] etc).


mai ciupanar tu sti cei ala item gm sau numa te prefaci prost item gm 260,000 % critica si la fel patrunzatoare asta numa pe papuci si stai ce zici de 10.000 int pe arma in loc la pv asta numa pe o arma pe caare am probato si euh inainte so ieie angel un 55k pe risipire la m1 ce zici de asta copilas nai auzit si nai vazut de astea nu si mai vb de metin ca euh nu stiu si restu mah ambulant invata matin tu si nu euh ca eu leam vazut aproape pe toate din metin si sincer ce rost are un gm in joc cand are de respectat regul stricte ata cat tim nu vrei sa strici un client inpartind iteme de aste in stanga si in dreapta nu vad ce ar putea face deact sa vaneze hecker unde e cazul dar pe metinul asat nu e cazul ca sa rezolzat treaba re pachetand fisierele pc si epk deci mah chiar nu iteleg mintea vostra de copil ori sunteti baturi in cuie ori naveti treaba nici cu metinul nici cu viata una din 2 asta e clar
Sus In jos
feryyy23
Membru
Membru
feryyy23


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : doar prin satelit

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:40 pm

Bonduelle a scris:
Iteme de gm cred ca te refei la cele epice care se gasesc si la shop. Cu alea nebonusate nu ai ce face nici impotriva unuia cu iteme cu 1k pv.Sau daca te refereai la iteme bonusate la valorile maxime , pe speed gm'u nu primeste asa ceva.
Zici ca gm chiar daca are status nu are cum sa omoare un modat? O risipire din partea unui gm cu status e de ajuns si pici fara ca asta sa fie critica, si fara ca gm ul respectiv sa aiba vreun item pe el Wink. Daca tu crezi ca 32k int la sts + str si restu de sts tot la 32k =0 lasa-te de metin si dute si abureste i pe altii cu aiurelile astea.

Si un [GM]nu poate da iteme deoarece nu are acces la comenzile de iteme + multe alte comenzi.Poate sa dea leval, grad si competentele secundare P,G,M de la panou de gm (m 20094 asta i codu pentru panou/npc'u de control)Din cate stiu eu doar ce e peste [GM] are acces la iteme ( [SGM] [GA] etc).



si mah sati mai zic [GM][SGM][GA] astea chiar nu conteaza e doar un nume la functie cand ti se da functia pe care ti-a selectato angel deja ai acces la itemele gm si nu zi mie ca alea din shop ales pt tine dar astea de care zic euh ai acces la ele doar cu functia de GM SGM si GA si OWNER deci baiatu poti sa incerci si sa vezi pe ori ce client vrei tu itemele aste exista si pe oficial si pe alea modificate : si nu vb aiurea ca umpli spatiul gol numa ::
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 12:48 pm

Omule pe speed NU EXISTA PIETRE DE GM si exista pietre+9 decat daca le IMPLEMENTEZI U PE SERVER pe orice server vei gasi pietre pana la +3 dela client.
U imi spui mie de iteme modate ilegal cand habar nu ai cu ce se mananca jocul asta si bonusul maxim este 32k poti sa scri u 9999999999999 ca tot 32k iti va puncta.
Zici ca ai sv de metin dar nu sti cu ce se mananca metinul vai mama ta,app vezi ca ai facut dublu post.
Ma inveti u pe mn metin care joc de mic copil:)))
Nu inteleg ce ai vrut sa zici in ultima fraza am inteles ca angel ti-a dat nu stiu ce apoi 55k exprimate lucid omule.
Tot odata daca nu sti sa respecti un staff de pe chat,forum,joc atunci esti cam paralel cu jocul asta.
Nu veni u aicia cu 2 basini si un dup infipt in fund sa ma inveti pe mn metin ca iti dau clasa de x ori: )))).
Vezi cum vorbesti ca nu esti la tn petarla aicia.
Si un gm are responsabilitati pt ca asta treaba lui u vrei sa fie un gm care sa te injure si sa iti dea mute si kick pe suparare,pai inseamna ca esti un alt frustrat de pe serverul asta Smile)).
Daca vrei sa facem teoria batului si chibritului spunemi ca iti explic pe litere.
ACCES LA CREAT ITEM ARE DECAT ANGEL a avut si Ardeash car e scos din schema acuma.
Vezi cat dublu post mai faci ca asta trebuia sa fie avertismentul2 deja:)).
Sus In jos
feryyy23
Membru
Membru
feryyy23


Data de inscriere : 15/06/2011
Localizare : doar prin satelit

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 1:04 pm

TheBestKing™ a scris:
Omule pe speed NU EXISTA PIETRE DE GM si exista pietre+9 decat daca le IMPLEMENTEZI U PE SERVER pe orice server vei gasi pietre pana la +3 dela client.
U imi spui mie de iteme modate ilegal cand habar nu ai cu ce se mananca jocul asta si bonusul maxim este 32k poti sa scri u 9999999999999 ca tot 32k iti va puncta.
Zici ca ai sv de metin dar nu sti cu ce se mananca metinul vai mama ta,app vezi ca ai facut dublu post.
Ma inveti u pe mn metin care joc de mic copil:)))
Nu inteleg ce ai vrut sa zici in ultima fraza am inteles ca angel ti-a dat nu stiu ce apoi 55k exprimate lucid omule.
Tot odata daca nu sti sa respecti un staff de pe chat,forum,joc atunci esti cam paralel cu jocul asta.
Nu veni u aicia cu 2 basini si un dup infipt in fund sa ma inveti pe mn metin ca iti dau clasa de x ori: )))).
Vezi cum vorbesti ca nu esti la tn petarla aicia.
Si un gm are responsabilitati pt ca asta treaba lui u vrei sa fie un gm care sa te injure si sa iti dea mute si kick pe suparare,pai inseamna ca esti un alt frustrat de pe serverul asta Smile)).
Daca vrei sa facem teoria batului si chibritului spunemi ca iti explic pe litere.
ACCES LA CREAT ITEM ARE DECAT ANGEL a avut si Ardeash car e scos din schema acuma.
Vezi cat dublu post mai faci ca asta trebuia sa fie avertismentul2 deja:)).



mai baietas am zis asa am avut in mana o arma care avea int 10,000 in loc la pv . deci sati mai zic o data ca la copi de gradinitza acuma se modeaza arma cu pv 10,000 ca sa ai viatza mai multa la caracter ai inteles pana aci ?? bun dar in loc de pv 10.000 a pus nush cine era angel sau farteso care a facut modu dar in loc de pv 10.000 a pus int 10.000 ca la sura pui int 20 ca atat iti permite dar sa gresit la arma si sa pus int 10.000 in loc de pv 10.000 ai inteles mah copile si dadeai risipire cu sura la m1 risipirea la m1 magia mah dadea 55.765 cam asa ceva ma rog dupa 55.- ,, nu mai conta cat era in jur la ceva marunt dar din 2 risipiri de alea lam batut si pe dangeros si pe winzor si pe restu banda acu intelegi si la schmeat nush care pe unu din gm-uri sa vada daca folosesc hack sau ceva coade si atunci a constatat gm- ul respectiv ca aveam int 10.000 pe arma si asta a fost a luato angel si a schimbato la loc a pus pv 10.000 cum era normal sa fie si mah nu zi ca joc de mic copil metin ca nu te crede nici cainele meu si numi zi ca scriu gresti asta e tu ai intelez jumatate restu intelege cealalta jumatate nu am cum sa ma abtin cand vad unu ca tine ca se infoaie in pene cu metinu lui de 10 ani sau ma rog ai 13 ani sa nu te inceci cand tragi in piept
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 2:38 pm

Pretenash tu nu ai inteles inca ca GM nu are iteme cu bonusuri maxime (260.000 critica cum ai zis tu) ci are doar statusuri?Tu stii sa faci diferenta intre un mod si un status? GM primeste status copacule de cate ori sa ti se mai spuna? Sau tu habar nu ai ce e ala? Daca nu stii ce inseamna status zi mi ca iti desenez, poate o sa intelegi.
"Iteme de gm" nu exista pe servarul asta. Ai vazut si tu topicul lui Angel cu ilegalele si te ai gandit sa mai deschizi si tu unu in care sa ne arati cat de prost si batut in cap esti.

Sura ala care zici ca esti tu si care dadea 55k pe risipa normala la m1 se numea UNUTARE din cate mi amintesc . L-ai facut si tu pe w1n si dang3rous cu arma aia si pe mine ca m ai uitat Smile .Te ai bucurat si tu de ea cateva ore =)) .Dupa ce ti a fost luata ai ajuns din nou pielea p*** pe servar , cum ai fost dintotdeauna.
De chemat nu a chemat nimeni gm ul ca folosesti hack, ci i-au fost trimise mailuri la Angel de catre playeri ca sa ti se verifice contul Smile .

Si pana la urma care e rostul topicului tau? L ai deschis ca sa te dai mare ca ai avut si tu o arma asa zisa ilegala sau ce?

Mai treci si tu pe la ora de romana ca trebuie sa stau 3 ore ca sa inteleg ce ai vrut sa zici .
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 11:56 pm

Pustiu se vede ca nu sti sa citesti esti vai steaua ta partea mea poti sa ai 30 de ani ca tot nu sti cu ce se mananca metinul.
App arma aia de care zici u nu era ilegala era grasita se mai intampla se bucura proprietarul pana il reclameaza unul.
Daca u nu sti sa ti de o arma grasita nu ilegala esti prea prost:)))
Nu iti are rost topicul asta dc drq lai deschis ca sa zici ca aveai o arma cu 10k int.
Esti foarte "tare" daca u crezi ca pt faptul ca ai avut o arma cu 10k int pt maxim 24h.
Tu crezi ca aia te facea jucator bun:))?
Te-ai bugurat acolo umpic ca lai batut pe win si alti pt ce te-ai bucurat daca acuma nu mai ai arma si nici nu poti dovedi ca ai avut arma aia ca sa te creada careva deci esti tot asfaltul pe care calc eu zilnic Wink .
Sus In jos
xLionN
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/01/2012
Varsta : 25
Localizare : Acasa

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 1:38 am

N-are rost sa va bateti capul cu asta ca si asa nu stie ce vorbeste...Inainte ar trebui sa gandeasca inainte sa posteze ceva.Ar trebui sa invete sa scrie si pe urma sa vina aici si mai spune ca stie metin.Poate metin de 2 bani;)
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitimeJoi Apr 04, 2013 2:35 am

Ce ar fi sa nu mai faceti alte subiecte daca am inchis deja unul?????? Shocked
Ti-am mai sters o data un astfel de subiect postat aici si l-ai refacut. Subiectul ramane inchis 1 zi dupa care va fi sters!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





referitor la iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: referitor la iteme ilegale   referitor la iteme ilegale Icon_minitime

Sus In jos
 
referitor la iteme ilegale
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» GA referitor la comanda iteme
» Replay Iteme ilegale
» Iteme modate ilegale
» Anunt: Schimbare iteme ilegale
» XxLexarxX si itemele ilegale verificati contu si dati de iteme

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: