Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAnunt: Schimbare iteme ilegale EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Anunt: Schimbare iteme ilegale

In jos 
+3
ReDTz
robiolic
[Owner]Angel
7 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeVin Mar 29, 2013 9:38 am

Ce este un item ilegal?

Item-ul ilegal reprezinta un item modat cu valori mult mai mari decat cele permise pe server.
Exemplu: Paguba medie 300%, Sansa la lovitura critica 500% etc.


Ce sanctiuni se primesc in cazul neraportarii unui item ilegal?

In cazul in care cineva se foloseste de un astfel de item sanctiunile sunt urmatoarele:

1. Banarea temporara sau permanenta a contului respectiv.
2. Stergerea definitiva a item-ului modat ilegal fara inlocuirea acestuia.


Detin un item ilegal si doresc sa raportez acest lucru. Ce se intampla?

Pentru o mai buna intelegere intre ambele parti (administrator - jucator), pentru ca jucatorii sa fie multumiti, am ales sa fac urmatoarele:

In cazul in care un jucator anunta ca detine un item ilegal si il restituie va avea urmatoarele beneficii:

1. Nu se va sanctiona in nici un fel persoana respectiva.
2. Item-ul modat ilegal va fi inlocui cu ORICE alt item modat la alegere.
3. Pentru fiecare item modat ilegal se vor primi 100 MD bonus.


Scopul oricarui jucator este de a castiga "ceva" in plus iar al meu de a pastra serverul cat mai curat.
Orice detinere de iteme ilegale poate fi trimisa la adresa administrator@metin2rospeed.ro de persoanele care detin astfel de iteme sau prin formularul "Reclamatii joc" disponibil pe site dupa logare, de catre persoanele care vor sa raporteze pe cineva atunci cand au dovada.




Sper ca aceste decizii sa multumeasca pe cat mai multi dintre voi si sa ajute la pastrarea unui server cat mai curat.
Distractie placuta!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
robiolic
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Sighetu-Marmatiei

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeVin Mar 29, 2013 11:21 am

[Owner]Angel a scris:
Ce este un item ilegal?

Item-ul ilegal reprezinta un item modat cu valori mult mai mari decat cele permise pe server.
Exemplu: Paguba medie 300%, Sansa la lovitura critica 500% etc.


Ce sanctiuni se primesc in cazul neraportarii unui item ilegal?

In cazul in care cineva se foloseste de un astfel de item sanctiunile sunt urmatoarele:

1. Banarea temporara sau permanenta a contului respectiv.
2. Stergerea definitiva a item-ului modat ilegal fara inlocuirea acestuia.


Detin un item ilegal si doresc sa raportez acest lucru. Ce se intampla?

Pentru o mai buna intelegere intre ambele parti (administrator - jucator), pentru ca jucatorii sa fie multumiti, am ales sa fac urmatoarele:

In cazul in care un jucator anunta ca detine un item ilegal si il restituie va avea urmatoarele beneficii:

1. Nu se va sanctiona in nici un fel persoana respectiva.
2. Item-ul modat ilegal va fi inlocui cu ORICE alt item modat la alegere.
3. Pentru fiecare item modat ilegal se vor primi 100 MD bonus.


Scopul oricarui jucator este de a castiga "ceva" in plus iar al meu de a pastra serverul cat mai curat.
Orice detinere de iteme ilegale poate fi trimisa la adresa administrator@metin2rospeed.ro de persoanele care detin astfel de iteme sau prin formularul "Reclamatii joc" disponibil pe site dupa logare, de catre persoanele care vor sa raporteze pe cineva atunci cand au dovada.




Sper ca aceste decizii sa multumeasca pe cat mai multi dintre voi si sa ajute la pastrarea unui server cat mai curat.
Distractie placuta!



DE UNDE SUNT ACESTE ITEME ILEGALE CA NUMAI DE VOI POT FI FACUTE NU DE PLAYERI!
Sus In jos
http://www.robiolic.blogspot.com
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeVin Mar 29, 2013 10:46 pm

S-au facut mai demult cel mai probabil, dar nu de mine pentru ca nu sunt atat de tampit ca sa imi stric singur jocul.
Acum incerc doar sa fac curatenie dupa altii.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 3:39 am

[Owner]Angel a scris:
S-au facut mai demult cel mai probabil, dar nu de mine pentru ca nu sunt atat de tampit ca sa imi stric singur jocul.
Acum incerc doar sa fac curatenie dupa altii.
Angel acest cuvant "altii" la cine se refera la cel sau cei care au avut acces la programul de creat iteme implementat pe site.
Adica toata lumea stie ca decat ardeash cu tine aveau acces la acest lucru sau au fost mai multi membri din staff din trecut care au avut acces,pentru ca majoritatea credem ca a fost ardeash dat fiind faptul ca era ga sau sgm sau sga sau ce vroia basca lui.
Si daca a fost ardeash si desi stiu ca vei evita raspunsul printr-o alta intrebare dc inca mai este pe lista de staff nu inteleg cu ce te ajuta daca el a facut lucrurile astea.
Daca era un gm care dadea un mute de 1h degeaba pariez ca primea avertisment sau suspendarea functiei,inteleg ca ardeash a ajutat mult sv-ul dar totusi mi se pare de prost gust daca el a facut itemele sa ramana inca in staff.
Si nu stiu daca iti mai amintesti de aia 2 INRI si SilverArr0w,am avut war cu ei 2 aparusera brusc intr-o zi si a dat cineva war cu ei am intrat si eu cu modul universal imi dadea ninjalaul 750k pe skill...
si omul inri dadea fara sabie 350k pe universal.
Si mai era un caracter cu armura modata care era contul lu angel el macar a fost controlat,pariez ca o sa intrebi si care este contul desi ti lam dat de 6 ori pana acuma si niciodata nu am primit rapsuns daca are sau nu iteme ilegale...
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 4:05 am

Nu evit aceaasta discutie. Altcineva in afara de ardeash NU a avut acces la partea de administrare din site. Cel mai probabil de la el au plecat.
In acest moment nu mai stiu nimic de el de cateva luni. Toate functiile de pe site/joc au fost retrase din momentul in care mi-am dat seama ca el ar putea fi "cauza", ramanand [GA] doar cu numele.
In curand lista staffului va fi "curatata" si se vor putea face noi inscrieri in echipa jocului.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 6:04 am

Aham ok nu stiu cat de folosit mai este forumul in ziua de azi pentru ca acum 2 luni era full acuma e cam ianctiv ma rog.
Stiu ca te mai intrebasera uni acest lucru si nu ai raspuns si daia am cresut ca vrei sa eviti raspunsul pt ca sunteti tovarasi,adica sti cum e cand e un tovaras la mijloc care il cunosti nu iti place sa il barfesti:)).
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 6:41 am

Dacă se deschid iar cererile o să fie foarte urât pentru că toţi ştim ca sdarf ,alias [GM]Piciu ,va venii şi îşi va lua Gm şi va face şi ce a făcut data trecută . Cât despre ilegale , mai sunt foarte multe pe server aşa ca baftă la identificat . bounce
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 9:18 am

Da ma rog sa o luam si putin logic Dragos.
Acuma mai toti care erau maturi sau lasat mai sunt cativa.
Restul sunt copii,nu e greu sa iei o cerere de pe un site sau sa scri ca stiu comenzile si sa inventezi ca am avut 5 servere si am fost gm pe 12 servere.
Sunt foarte multe lichele care vor sa ajunga gm si sdarf poate sa puna alt nume la gm asa ca....
Legat de itemele ilegale cred ca toti cei vechi care ne stim pe sv acele iteme care mai sunt sunt imprastiate la win bobo si greg.
Singurul loc in care vor aparea acele iteme sunt la un war Revange de la red vs breasla lor de la galbeni si la acel war o sa apara si greg.
Dar logic ca noi vom face video degeaba pt ca ei vor face ori bug ori vor folosi itemele alea si pana o sa intre angel pe joc warul se va termina de mult.
Asa ca daca angel vrea itemele ilegale inapoi trebuie sa dam un war cu toate ca vom pierde ca au iteme frumoase.
Si sa nu ne gandim ca cea ce a gasit angel 500 pm 300 pc greg cu toti astia ar putea sa aiba si iteme cu full rez pc pm si noi tot neo luam.
Deci singura breasla care nu are infrangere si remiza va ramane baza:))) sa nu mai completam ca tinem locul1 de cand sa dat rr la bresle.
Asa ca gj noua Cool
Sus In jos
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeDum Mar 31, 2013 5:26 pm

[Owner]Angel a scris:
S-au facut mai demult cel mai probabil, dar nu de mine pentru ca nu sunt atat de tampit ca sa imi stric singur jocul.
Acum incerc doar sa fac curatenie dupa altii.

Stai linistit ca nu faci curatenie dupa mine ca io stiu sa fac curat dupa mine daca ii cazu...

Acele iteme ilegale cu le spuneti voi pot fii greseala ambelor parti sau chiar de la fratele tau ce mai face modate in locul tau....daca eu deocamdata sunt plecat si nu pot intra... toti aruncati cu noroi pe cel lipsa... Eu raspund pt faptele mele oricand si nu cred ca am gresit cu nici o decizie ce am luat pe acest server..dimpotriva , cred ca am ajutat...

Am sa revin cat de curand daca mai am loc si o sa clarificam lucrurile...



PS scuzati scrisu .. ii de pe telefon bounce
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 2:21 am

Acum se leagă , gafele făcute de "Angel"(Angel deoarece tot apăreau şi când ardeash era plecat) erau făcute defapt de fratele lui . Acum înţeleg de unde aveau b0b0liNNo şi w1nNz0rR modate aşa multe , defapt fratele tău le făcea deoarece b0b0liNNo era foarte bun prieten cu el Very Happy . Mă miram eu ca Greg să-şi dea modatele . Cât despre tine ardeash , toată lumea ştie că dacă nu erai tu serveru astă nu mai era demult . Clientele , posedatele ţi se datorează ţie . Nimeni nu zice că nu ai ajutat la menţinerea acestui server . Dar 100% modatele lui Greg erau făcute de tine . Pe chat umpleai funcţiile cu oameni din breasla lui Greg , ba mai mult te certai cu oamenii tăi ,vechi, care-şi făceau treaba bine dar nu-i suporta Greg . geek
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeLun Apr 01, 2013 3:44 am

Acuma vreau sa citez ceva din ce ai zis ardeash "Acele iteme ilegale cum le spuneti voi pot fii greseala ambelor parti sau chiar de la fratele tau"
Ardeash cred ca toti intelegem cuvantul graseala ma maxim 1-2 hai 3 iteme cu bns cu 10-20 mai mult dar la bonusuri de 500-600,nu vreau sa stiu ce are greg pt ca am fost la ei in breasla si bobo abea astepta sa dea war cu noi dragose zicea ca doar sa dam war ca vine greg de iesim singuri de la war.
Trecand peste asta este si vina lui angel pentru ca teoretic el a fondat serverul din nimic,tot el este responsabil de cea ce se intampla pe el acuma daca a intrat si fratele lui sa faca iteme putea sa faca 1-2 iteme dar nu iteme cu 500 pm 500 pc rez pc 60 si alte nebunii,angel daca fratele tau a facut aceste iteme atuncia vorbeste si u cu el sa le lase mai moale ca dupa ce lai curatat pe bobo si win mia zis react ca bobo imediat a scos o armura cu rez pc 60 care o tinea bine,deci itemele vor tot aparea daca fratele tau este tovaras la catarama cu bobo si win.
Acum revin umpic si la ardeash pentru ca subiectul asta este de anul trecut noi (astia vechi care mai suntem) bombardam forumul si emailul lui sa faca un control la greg culema ironiei,cand il facea contul era gol:).Toate globurile alea care le primise de unde le primise ca de la xara nu angel NICI NU STIA CA EXISTA GLOBURI DE GM decat dupa ce i le aratasem paote angel stia decat comanda "/poly" si nu o stia si pe acea "/polyitem"care iti facea un glob.
In acelasi timp ai facut foarte multe lucruri bune pt server mai ales clientul ala blana dar ma rog uni aveau erori de pe win7 asa ca sa dus drq... clientul in sine era blana rau.
Itemele care au aparut cand tu erai deja plecat au inceput de la un sura INRI si un ninjalau SilverArr0w am fost la war cu bobo si win si iam intrebat "unu din astia 2 nu e greg" omu a zis in fata "nu ca itemele lui sunt la noi in mare parte,astia sunt alti" presulun ca alora 2 le daduse fratele tau iteme sau paote ca se plictisise sa faca iteme fratele tau asa ca a mai luat un tovaras a facut 5 iteme pac pac distractie.
Ma rog foarte multi au plecat pentru ca itemele alea inca apareau.
Acuma si angel are vina lui pentru ca cere prea multe dovezi sa fim sinceri eu unul joc de 3 ani sv-ul e deschis de 3 jumate cam asa,dao drq daca in oameni care iti joaca pe sv de 3 ani nu ai incredere sa faci un control fara poze atuncia...
Vorbeste si u cu fratele tau sa nu mai faca iteme si gata problema.
Scuze ca am sarit asa pe ardeash dar omul nu era angel o tiena pe alui ca el nu,atuncia cine mai putea sa fie,nu stiam ca angel are un frate asta schimba totul Cool
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 9:22 am

Nu înțeleg de ce se trag doar concluzii pripite . Nu înțeleg , atâta timp cât nu aveți niciun fel de dovadă că ARDEASH a făcut aceste * iteme ilegale * , de ce imediat aruncați vina pe el ? Și culmea este că ....toate astea se întâmpla-n absența sa . NU dau vina pe nimeni atâta timp cât NU exista dovezi . Dreptatea este legătura sfântă a societăţii omeneşti , ceea ce aici lipsește cu desăvârșire .
Discuțiile astea se poartă întruna de când nu mai este Ardeash pe server , cât a fost niciunul nu spunea nimic .
Cât despre banul lui Greg , vă tot plângeți de când l-a luat ...fiți realiști GREG NU MAI JOACĂ , ce motiv mai are? E fericit în lumea lui , are o viață de trăit nu de stat la calculator . Stați pe fiecare , stați și bănuiți aiurea ...ăla-i Greg , ba nu ăla-i Greg . POTOLIȚI-VĂ , este chiar ....jalnic ?
Ok , ăia din MAFIA te referi la mine , Ama , Alex ? Voi nu știți ce s-a întâmplat cum s-a întâmplat , dar totuși știți totul ...chiar dacă ați fost absenți . Ardeash a ales STAFF pe chat în funcție de cine credea că are capacitatea necesară și cine era destul de activ . Totuși explică-mi de ce Winzor și Bobolino n-au luat funcții cu care își doreau foarte mult și o spuneau la fiecare ocazie ?
Cât despre Inri și SilverArrow , Ardeash era de mult plecat și în scurt timp s-au făcut prea multe modate ...ceea ce spun eu că ar fi prea dubios .
Cât despre Helperi , în mare parte cei care au depus au fost admiși . Chiar cu minus la reputație , înjurături în topicuri au început să se bata cap în cap cine închide primu topicul , topicuri luate de acum 2 ani care nu mai aveau niciun fel de treabă cu prezentul .
După ce a plecat Arde , a fost și este un haos total . Chat mort , forumul este acum în cel mai rău stadiu cum n-a fost niciodată . Serverul este în cel mai rău stadiu , asta-i mai grav ! Arde a adus destule plusuri în acest server , opinia mea .



Ultima editare efectuata de catre *Pєутση in Mar Apr 02, 2013 9:37 am, editata de 2 ori
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡
Helper
Helper
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAмα. ✡


Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 9:22 am

Eu v-am mai zis vouă, de ce aruncați cu noroi în persoanele în lipsă ? Poate pentru că este mai ușor... Whatever..
Citat :
Pe chat umpleai funcţiile cu oameni din breasla lui Greg , ba mai mult te certai cu oamenii tăi ,vechi, care-şi făceau treaba bine dar nu-i suporta Greg .
Să îți reamintesc că MAFIA nu mai există de mult timp? Ok , și ce dacă pe chat aveau funcții cei mai mulți din breaslă? Poți să presupui ce vrei tu, dar care au luat funcții atunci din MAFIA au fost Andra, eu și Reep. Ți se pare că nu ne meritam funcțiile? Ți-am explicat, nu numai eu, în nenumărate rânduri că nu e vorba de favoritism aici. Iar la capitolul ceartă, erau anumite dispute, ai dreptate. Și probabil te referi la Lavi, dar dacă îți amintești, arde a încercat să rezolve disputele dintre ei, nu s-a certat el însuși cu nimeni de cât când cineva întrecea măsura. Voi chiar credeți că Greg nu a fost certat niciodată? Daca da, vă înșelați.

Citat :
Acum revin umpic si la ardeash pentru ca subiectul asta este de anul trecut noi (astia vechi care mai suntem) bombardam forumul si emailul lui sa faca un control la greg culema ironiei,cand il facea contul era gol:).
Deja m-am săturat să aud AȘTIA VECHI CARE MAI SUNTEM. Prin voi, "aștia vechi care mai sunteți", te referi la Taylor, la tine și la Xara care îi bombardați emailul. O veste nouă: Mailurile Xarei cel puțin erau trimise pe ambele mailuri, și al lui Angel și al lui ardeash. Deci iar aruncați cu noroi aiurea. Amândoi din câte îmi amintesc îi făcuseră control , dar cum întotdeauna bârfește cineva, probabil Greg a fost avertizat și a mutat toate itemele. Înca un lucru, chiar trebuie să vă amintesc cine i-a dat în final BAN lui Greg?
Deci de ce tot aduceți în discuție asta?

Citat :
Ma rog foarte multi au plecat pentru ca itemele alea inca apareau.
Și asta nu îți spune ceva? Sigur, explicația logică este că arde s-a apucat de spiritism și și-a cumpărat o tăbliță ouija.

Lăsând la o parte asta, tot ce este rău pe server ajungeți imediat la concluzia că arde este de vină.
Când arde a plecat, chatul a murit. NU MAI ESTE NICI UN PLAYER PE CHAT. Alt motiv pentru care vorbiți aiurea spunând de el.
Observați în ce stare a ajuns forumul? Pentru că niciodată nu a fost mai rău de atât, mai mult de cincisprezece oamenii în ultimele 24 de ore? Departe de adevăr.
Iar asta nu vă ridică semne de întrebare?
Adevărul este că ardeash nu a făcut numai bine serverului acesta, ci serverul ăsta are nevoie de el.
Dacă vreți să aruncați cu noroi în cineva, nu ați găsit persoana potrivită.
Ce v-am spus mai sus sunt FAPTE care s-au întâmplat, nu presupuneri pe baza relațiilor personale.
Nu e nici un secret ca Revange de atunci, unde erați voi, Taylor si BestKing, era în dușmănie cu MAFIA.
Iar voi vedeți lucrulile doar dintr-un punct de vedere, iar "rivalitatea" și înjurăturile dintre voi, îmi susțin teoria.
Înca un lucru pe care nu îl înțeleg deloc. Au trecut mai bine de șase luni de când Greg a luat ban. Aveți o pasiune pentru el sau ce ? Pentru ca orice discuție ÎL IMPLICĂ pe el. Ce v-a făcut , v-a vrăjit așa de tare ?! Lăsați-o baltă.
Și nu am spus toate lucrurile astea pentru că am ceva cu voi, NU AM, dar devin apăsătoare.
Cât despre arde , mi-am exprimat opinia mai sus. În ochii mei, el ținea serverul în picioare, iar faptul că îl judecați după o singură persoană (GREG, cine altcinveva ?! ) este dezamăgitor. Atât am avut de spus.
Sus In jos
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeMar Apr 02, 2013 11:14 am

Nu cred ca vrea nimeni sa facem aicia teoria batului si a chibritului.
Ca sa nu mai tragem concluzi pripite o sa pun doar 2 intrebari.
Angel fratele tau a facut iteme ilegale?(sau a mai facut si dupa ultimul control de acum 2 luni)
Ardeash inainte de a pleca ai facut vr-un item cu bonusuri mai mari decat cele normale?

P.S:Ar fi multe intrebari de pus dar cred ca mi sa luat de teoria asta.Putem continua inca 20 de ani si tot sa nu se afle nimic.
Sus In jos
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 2:22 am

Ama , nu cred că mi-ai explicat tu mie ceva vreodată . Tu postezi că a postat şi Andra şi vrei să te afli în treabă . Dacă tu crezi că eu nu aveam ceva mai bun de făcut decât să stau să trimit mail-uri aiurea e problema ta .

P.S: Singurii moderatori care îşi meritau funcţia erau Destiny Angel şi Andra , dar în primul rând Destiny pentru că el mereu era pe fază Very Happy . Lavi , Adi şi să zicem şi Unique erau cei care îşi meritau adminu .
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitimeMier Apr 03, 2013 5:18 am

Fratemiu nu a facut nici un fel de modat ilegal.Nu era scopul lui sa strice serverul.
De pe server nu se lipseste cateva luni, de mai multe ori, fara a anunta macar. Sunt jucatori care spun ca te-ai retras din aceasta cauza. Nu zic ca nu ai facut destule pentru server dar "dovezile" pe care le aduci tu cu vorbele nu prea bat faptele.
Mai mult, nu arunc cu "noroi" in nimeni ci doar trag anumite concluzii. De exemplu ip-ul de pe care ai postat acest mesaj in care tu spui ca esti din nou plecat cu lunile este din :

Country name: image Romania Romania
Area: Arad
City: Arad
latitude: 46.1833
longitude: 21.3167
Host: 79-113-210-***.rdsnet.ro
IP: 79.113.210.***

Se observa ca ai facut efortul de a acorda cateva minute de acolo, de departe unde zici ca esti tu.
Nu este prima inactivitate neanuntata, de cateva luni, dupa anumite "intamplari" majore asupra serverului. Succes in ceea ce faci mai departe.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Anunt: Schimbare iteme ilegale Empty
MesajSubiect: Re: Anunt: Schimbare iteme ilegale   Anunt: Schimbare iteme ilegale Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunt: Schimbare iteme ilegale
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» referitor la iteme ilegale
» Replay Iteme ilegale
» Iteme modate ilegale
» XxLexarxX si itemele ilegale verificati contu si dati de iteme
» ILEGALE sau SKILL HACK ?! Alegeti voi !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: