Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPropunere ptr. sv :) .. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Propunere ptr. sv :) ..

In jos 
+5
Vanessa
dRuId.#
Neymar.:*
OV1D1UU
ς๏гtєz
9 participanți
AutorMesaj
ς๏гtєz
Membru
Membru
ς๏гtєz


Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe aici,pe acolo :)

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMar Aug 28, 2012 10:34 pm

Ce-ar fii dacă bonusurile cu care adăugam si schimbăm (Cele de sus 1-4) sa fie în grupă câte 250 sau 200 ?! Ne-ar fii mai uşor să bonusăm itemele ! Smile
Pro sau Contra ?! Aşptept părerile voastre cheers


Ultima editare efectuata de catre ς๏гtєz in Mier Aug 29, 2012 12:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 12:08 am

Pro
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 1:31 am

da...ar fii super ideea nu mai stai sa iit umpli inv de bonusuri
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 2:06 am

Sa spunem ca asi fi Pro , dar nu te-ai gandit ca pot aparea buguri ? Nu acum , dar cu trecerea timpului poate vor aparea .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: pro/contra   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 4:43 am

depinde... pro in cazul celor de sus... bonusurile free... fara iang.. dar cele rosii? de joss? tu iti dai seama ca daca sar pune in grupa de 200 / 250... cati bani ar costa? gen 1kkk? sau mai bine de att... cine le mai ia.. cine mai sta de ele..
si pro si contra intr`un fel...
Sus In jos
ς๏гtєz
Membru
Membru
ς๏гtєz


Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe aici,pe acolo :)

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 9:11 am

ByEnigma ♥ a scris:
depinde... pro in cazul celor de sus... bonusurile free... fara iang.. dar cele rosii? de joss? tu iti dai seama ca daca sar pune in grupa de 200 / 250... cati bani ar costa? gen 1kkk? sau mai bine de att... cine le mai ia.. cine mai sta de ele..
si pro si contra intr`un fel...
Am specificat acolo ca bonusurile de sus Smile)
Sus In jos
StreetArt
Membru
Membru
StreetArt


Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 25
Localizare : Constanta,RO

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 11:49 am

Pro
Si Druid, da un ex de bug Smile
Sus In jos
Vanessa
Membru
Membru
Vanessa


Data de inscriere : 05/07/2012
Varsta : 28
Localizare : Craiova ♥

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: cortez    Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 12:32 pm

Ce-ar fii dacă bonusurile cu care adăugam si schimbăm sa fie în grupă câte 250 sau 200 ?! Ne-ar fii mai uşor să bonusăm itemele !
Pro sau Contra ?! Aşptept părerile voastre

'' bonusurile cu care adaugam si schimbam.. sunt si cele rosii Smile) nu stau sa ne certam pe dastea acm:)) oricum pro..
Sus In jos
cяσss.
Membru
Membru
cяσss.


Data de inscriere : 07/07/2010
Localizare : Iasi

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 12:44 pm

Ðяuiđ. a scris:
Sa spunem ca asi fi Pro , dar nu te-ai gandit ca pot aparea buguri ? Nu acum , dar cu trecerea timpului poate vor aparea .
Tu mereu de gandesti la buguri? Nu la orice chestie implementata vor aparea buguri , asa lasa serverul normal si gata , fara buguri Neutral ..
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 10:44 pm

cяσss. a scris:
Ðяuiđ. a scris:
Sa spunem ca asi fi Pro , dar nu te-ai gandit ca pot aparea buguri ? Nu acum , dar cu trecerea timpului poate vor aparea .
Tu mereu de gandesti la buguri? Nu la orice chestie implementata vor aparea buguri , asa lasa serverul normal si gata , fara buguri Neutral ..

Tu , ti-ai dat cu parerea despre topik ? Sau in legatura cu spusele mele ? Nu inteleg care ti-ar fi problema , " Tu mereu te gandesti la buguri ? " , dar la ce sa ma gandesc ? Sa fiu un copil tamp :asdf si sa dau PRO si fara sa citesc ? Mai bine imi exprim eu opinia asa si PUNCT .
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
,,;;[TheBoy];;,,
Membru Elite
Membru Elite
,,;;[TheBoy];;,,


Data de inscriere : 04/09/2011
Varsta : 28
Localizare : In IAD, printre ingeri

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeMier Aug 29, 2012 11:52 pm

sa mai facut propunerea asta de mai multe ori..
si a fost tratata cu indiferenta.. ca acum Smile
Sus In jos
(\/)д®ζω§
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/06/2012
Varsta : 26

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 10:55 pm

mai bine sa bage evantaiu asta : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
StreetArt
Membru
Membru
StreetArt


Data de inscriere : 27/06/2012
Varsta : 25
Localizare : Constanta,RO

Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitimeVin Aug 31, 2012 2:14 am

Ar fi misto sa se implementeze pachetele de 200-250 bnsuri, dar ar fi mult mai tare sa se implementeze lingourile de 1kkk Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere ptr. sv :) .. Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr. sv :) ..   Propunere ptr. sv :) .. Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere ptr. sv :) ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere!!!
» O propunere....
» Propunere V3/V4
» PROPUNERE!!
» Propunere:">

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: