Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCe ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute

In jos 
+10
Coca-Cola;x
❼Days
ǩhƪLL
Amethist
SexyKnif3
SpeakLonely
KlausePs
HardStyle
ReMyX13
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥
14 participanți
AutorMesaj
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥
Membru
Membru
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥


Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 10:43 pm

As vrea sa ma fac superrrr bun pe Metin2RoSpeeD :rocky:
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeVin Iul 29, 2011 11:27 pm

Tiasi da ban pe Forum,Chat si Joc
Sus In jos
HardStyle
Membru Elite
Membru Elite
HardStyle


Data de inscriere : 26/03/2011
Varsta : 28
Localizare : [BV] :X

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 8:45 am

in urmatoarele 5 min osa ascult muzica :band:
Sus In jos
KlausePs
Membru Elite
Membru Elite
KlausePs


Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In lumea mea :P

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 10:49 am

in urmatoarele 5 min as vrea sa imi iau o camila:))
Sus In jos
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥
Membru
Membru
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥


Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 2:18 am

in urm 5 minute as vrea sa fiu super-star Like a Star @ heaven
Sus In jos
SpeakLonely
Membru
Membru
SpeakLonely


Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 12:52 am

in urm 5 min o sa ma duc sa mananc Smile ca nu am mancat de la 8
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 12:53 am

in urm as vrea sa caut un joc misto Smile
Sus In jos
SexyKnif3
Membru
Membru
SexyKnif3


Data de inscriere : 07/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Mihailesti Jud.GR

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 1:36 am

in urmatoarele 5 minute as vrea sa ma duc in Tenerife sau Hawai Smile[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 3:59 am

As vrea sa plec in Caraibe! Smile
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 5:06 am

In urmatoarele .. asa vreau saaaa.... saaa... dau un headshot fain xD Smile)
Sus In jos
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥
Membru
Membru
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥


Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 10:40 am

In urm 5 min as vrea sa dansez break-dance :banana: pe muzica hip-hop :band: la ziua la un prieten :bday: si sa bem pana cadem :bautura: (nu stiu daca ar fi posibil )
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 1:42 pm

.·´¯`·-> Šπąκع βø¥ a scris:
As vrea sa ma fac superrrr bun pe Metin2RoSpeeD :rocky:
Ba deci ?cu ce o sa te ajute daca esti super bun in metin2rospeed?nu mai bine tiai dorii lucrurii in really? cum ar fii fete ?etc stiu eu masinii, banii , ....hjdeci esti obsedat dupa metin2 tu nu cred ca mai ai o viata reala , frumoasa sa zic asa , tatal meu mi-a povestit ce copilare frumoasa a avut si el nu avea Smile)pe atunci net , pc , tel , etc , si acum cand se uita la mine cat de multe am si cat am crescut nu ii vine sa creada , si credema profita de copilarie cat mai potii pt ca este ce-a mai frumoasa parte din viata unui om , deci bucurate in viata reala de cat in jocurii ...si astea:)E un sfat, incearca sa stai numa jumate de ora sa zicem maxim o ora pe zi la pc si restu afara cu prietenii , in oras la joaca stiu eu ce mai faceti voi , gagici alea alea:))
Eu de ex vreau sa ma inpac cu pr mea:P

EDIT: Te rog nu incerca sa te dai mare pe aici pentru ca stiu ca nu ai mai mult de 13 anii ,
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥ a scris:
In urm 5 min as vrea sa dansez break-dance :banana: pe muzica hip-hop :band: la ziua la un prieten :bday: si sa bem pana cadem :bautura: (nu stiu daca ar fi posibil )
, deci te rog frumos nu exagera cu bautul si cu chestii dinastea , pentru ca esti doar un copil , poate ca te crezii smecher pe aici ?dar daca ne mintii?nu inteleg ce e palpitant in asta?!
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 1:24 am

INT , MegaDonee a scris:
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥ a scris:
As vrea sa ma fac superrrr bun pe Metin2RoSpeeD :rocky:
Ba deci ?cu ce o sa te ajute daca esti super bun in metin2rospeed?nu mai bine tiai dorii lucrurii in really? cum ar fii fete ?etc stiu eu masinii, banii , ....hjdeci esti obsedat dupa metin2 tu nu cred ca mai ai o viata reala , frumoasa sa zic asa , tatal meu mi-a povestit ce copilare frumoasa a avut si el nu avea Smile)pe atunci net , pc , tel , etc , si acum cand se uita la mine cat de multe am si cat am crescut nu ii vine sa creada , si credema profita de copilarie cat mai potii pt ca este ce-a mai frumoasa parte din viata unui om , deci bucurate in viata reala de cat in jocurii ...si astea:)E un sfat, incearca sa stai numa jumate de ora sa zicem maxim o ora pe zi la pc si restu afara cu prietenii , in oras la joaca stiu eu ce mai faceti voi , gagici alea alea:))
Eu de ex vreau sa ma inpac cu pr mea:P

EDIT: Te rog nu incerca sa te dai mare pe aici pentru ca stiu ca nu ai mai mult de 13 anii ,
.·´¯`·-> Šπąκع βø¥ a scris:
In urm 5 min as vrea sa dansez break-dance :banana: pe muzica hip-hop :band: la ziua la un prieten :bday: si sa bem pana cadem :bautura: (nu stiu daca ar fi posibil )
, deci te rog frumos nu exagera cu bautul si cu chestii dinastea , pentru ca esti doar un copil , poate ca te crezii smecher pe aici ?dar daca ne mintii?nu inteleg ce e palpitant in asta?!
bai omule mai inceteaza cu criticile ce daca el vrea sa fie cel mai bun dp speed? trb lui ce face si ala daca bea? carei prb. tu nu bei?]

in urmatoarele 5 minute vreau sa ma culc ca mam trezit de la 5 Smile)
Sus In jos
Matze™
Membru Elite
Membru Elite
Matze™


Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 31
Localizare : iashinghton

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 4:14 am

eu m-ash pune sa dorm ca sunt treaz de ieri dimineatza..si acum e ceasul 15:14
affraid
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 6:26 am

In urmatoarele 5 minute as vrea sa dau timpu inapoi cu 10 minute Smile
Sus In jos
..::[TheBoy]::..
Membru Elite
Membru Elite
..::[TheBoy]::..


Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Acolo unde tu nu ai sta nici macar o zii din viata ta

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 8:30 am

in urmatoarele 5 min asi vrea sa mor ! sa merg in iad !Neutral
Sus In jos
X3Kill
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 28
Localizare : undeva departe

Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 9:11 am

un urm 5 min as vrea sa merg in iasi Embarassed Embarassed Twisted Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute   Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai vrea sa faci in urmatoarele 5 minute
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cele mai importante lucruri care trebuie sa le faci cand faci o imagine in photoshop
» Cate minute aveti jucate pe acest metin?:>
» Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu
» 100 de ani in 10 minute
» Doar 5 minute din viata.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: