Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBuna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu

In jos 
+3
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
^_^ZCF^_^
JustMe
7 participanți
AutorMesaj
JustMe
Membru
Membru
JustMe


Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Undeva departe

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:25 am

Buna Dimineatza Tuturor Smile as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:6k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventual jos si int.. coif:Semi om +15 ,rez magie si otrava . si jos int,scut Imun la necunostinta si int..,Cercei aparare sabia 15% semi om+15 si int, Colier 6k pvp si sabie si int Smile, papuci 6K aparare cu sabia 15% int .Va multumesc Daca am gresit cu cv sa spuneti.
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: .   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:34 am

max pv e 6k acum Razz
Sus In jos
JustMe
Membru
Membru
JustMe


Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Undeva departe

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:50 am

da scuzati 6 k.. pv max
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:57 am

Mda , e bun Smile . ]
Sus In jos
Pain
Membru
Membru
Pain


Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 1:06 am

da dar stii ca trebuie sa stai cu saptamanile sa pice asa dak nu ai bulan nu? Shocked
Sus In jos
JustMe
Membru
Membru
JustMe


Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Undeva departe

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 1:09 am

man, sa stii ca ptr. mine e usor mi`e mi`a picat.. Neutral . In fine eo vr sa dau o mana de ajutor ` Laughing Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu 517a5034713760b27f22581


Ultima editare efectuata de catre DreamCriminal in Sam Iul 16, 2011 10:40 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 1:17 am

:bravo:
Sus In jos
SpeeDutzu
Membru Elite
Membru Elite
SpeeDutzu


Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 24
Localizare : Constanta

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 11:28 am

20 int pe sabie Neutral Sad Surprised Shocked

poate te referi la aia modata Wink
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: .   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 8:46 pm

max int intra 17 pe sabie si scut Razz
iar ca bonus jos intra 15 Wink
Sus In jos
JustMe
Membru
Membru
JustMe


Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Undeva departe

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 8:27 am

Da ... imi cer scuze Razz Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu B7e8b7b0cd15c1247cfa7eb
Sus In jos
Pain
Membru
Membru
Pain


Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 5:34 am

Si in total camd cata int trebe sa ai adik pertotal al ce ai spus tu ,de ex mie la protectie cu ce ai spus tu akma imi da 161% aparare cam cat trebuie sa iti dea?
Sus In jos
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 10:42 am

:bravo:
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Empty
MesajSubiect: Re: Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu   Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int  20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare  eventu Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna Dimineatza Tuturor :) as vrea sa ajut si eu cu cv nush daca o sa va fie cu folos . As vrea sa va spun ce bonusuri trb ptr.Sura BM :Armura:8k , Aparare Cu sabia 15% si int. arma semi om +15 int 20 critic si sansa 15% La lovituri patrunzatoare eventu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» care vrea semi-om +9
» Angel o propunere , daca este nevoie te ajut
» Dau semi om bun pe batalie +9 buna rau
» vand armura 54 +9 sura
» Schimb armura mod sura !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: