Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO propunere EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O propunere

In jos 
+9
leonardo123
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
rtcosmin
JustMe
^_^ZCF^_^
.Úniqúe
Coca-Cola;x
Matze™
IngerasAlb
13 participanți
AutorMesaj
IngerasAlb
Membru
Membru
IngerasAlb


Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Dapoi , Numa ce am aterizat ! Nush unde

O propunere Empty
MesajSubiect: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 1:36 am

M-am Gandit la aceasta propunere. Cei care au moderator pe chat shika michael etc.. sa primeasca in joc functia de CM ( cum e pe ro ) pe durata rezolvarii bug-ului Moderatorii Sa deblocheze playerii cu comanda /transfer . Veau PRO /CONTRA nu altceva Smile
Sus In jos
Matze™
Membru Elite
Membru Elite
Matze™


Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 31
Localizare : iashinghton

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 2:16 am

big up cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 4:27 am

as da pro da chiar cu problema asta cu bugu cre ca nar avea timp angel sa faca asa cv
Sus In jos
IngerasAlb
Membru
Membru
IngerasAlb


Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Dapoi , Numa ce am aterizat ! Nush unde

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 4:31 am

Sincera sa fiu daca ar da la toti moderatorii ar dura maxim 1 ora! Totul se face din navicat lite scrie nume lv si comenzile !
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 4:31 am

PROOOOOOOOOOO
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O propunere Empty
MesajSubiect: .   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 5:23 am

contra....si asa abia te baga in seama pe chat un moderator...mai lipseste sa il faci cm Wink ...isi ia lumea in cap...
care vrea sa doneze Razz ...nu cred ca angel va strica aceasta "traditie" Wink


Ultima editare efectuata de catre ٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ in Dum Iul 17, 2011 7:24 am, editata de 1 ori
Sus In jos
IngerasAlb
Membru
Membru
IngerasAlb


Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Dapoi , Numa ce am aterizat ! Nush unde

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 5:37 am

Se pare ca nu prea sti sa citesti! Asta le v-a fi functia! Doar pe durata bugului si accesu redus nu GM ci CM
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O propunere Empty
MesajSubiect: .   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 7:25 am

vai...ce greseala mare...un g in loc de c.... :-s
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 7:30 am

٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
vai...ce greseala mare...un g in loc de c.... :-s


PN , BufyGiRl are dreptate fiindca moderatorii dupa chat sa fie cm , mod pe jok da sa fie sa scoata pleyerii din bug sa usureze munca gm,Ga,Owner
eu recunosc fiind mod pe chat nu prea bag membri, vizitatori inseama doar cei care au nelamurii da nu crezi ca m-am saturat sa`mi dea pm unu salut esti gm scoatem bugul pls etc....Smile?
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O propunere Empty
MesajSubiect: .   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 7:55 am

:-s daca teai saturat renunta la functie Razz
asta e scopul vostru....sa ajutati pe toti....sunt zeci de playeri care nu stiu totul despre metin Wink ...
sau crezi ca toti sau nascut avand cunostiinte despre acest? :-s....
eu unul nu...invata pe parcurs Razz



PS: uite o idee....fa un topic la tutoriale cum sa deblochezi caracterele folosind unlock, iar cand unul iti cere ajutorul si esti prea ocupat dai linkul Wink


vezi ce usor e?Razz
Sus In jos
IngerasAlb
Membru
Membru
IngerasAlb


Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Dapoi , Numa ce am aterizat ! Nush unde

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 9:00 am

I-a mai dte tu si comenteaza in alta parte teai trezit tu sa dai contra nu vezi ca toata lumea e PRO . Eu personal dau PM la Angel si o termina Smile
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O propunere Empty
MesajSubiect: .   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 9:16 am

toata lumea? :O
eu vad numai 3 Razz ...dintre care unul e mod pe chat si normal ca ii convine Wink


si miam expus parerea :> ...daca nu accepti si critici at dc ai facut topicul? Smile
Sus In jos
IngerasAlb
Membru
Membru
IngerasAlb


Data de inscriere : 25/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Dapoi , Numa ce am aterizat ! Nush unde

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 11:08 am

CM primeste doar pe durata bugului da nu te mai baga nu vezi ca tu critici orice topic? :@
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeDum Iul 17, 2011 12:21 pm

BufyGiRl a scris:
I-a mai dte tu si comenteaza in alta parte teai trezit tu sa dai contra nu vezi ca toata lumea e PRO . Eu personal dau PM la Angel si o termina Smile
care toata lumea e pro? =))) io unu aici de fata sunt contra
Sus In jos
JustMe
Membru
Membru
JustMe


Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Undeva departe

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 7:40 am

Nu o sa faca asa ceva angel Smile totusi buna ideea.. ` Smile ` :bravo: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 8:28 am

٩(●̮̮̃•̃)۶ÞN٩(●̮̮̃•̃)۶ a scris:
:-s daca teai saturat renunta la functie Razz
asta e scopul vostru....sa ajutati pe toti....sunt zeci de playeri care nu stiu totul despre metin Wink ...
sau crezi ca toti sau nascut avand cunostiinte despre acest? :-s....
eu unul nu...invata pe parcurs Razz



PS: uite o idee....fa un topic la tutoriale cum sa deblochezi caracterele folosind unlock, iar cand unul iti cere ajutorul si esti prea ocupat dai linkul Wink


vezi ce usor e?Razz

crezi ca renunt asa ca vrei tu ?Smile
Si eu ti-am zis ca ii ajut ,tu ce ma iei ca parca nu ias ajuta Smile
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O propunere Empty
MesajSubiect: .   O propunere Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 8:42 am

nu te iau eu Smile) ...uh sg ai zis ca teai plictisit sa tot raspunzi Razz ...si eu nu vreau sa renunti Wink ...tiam oferit o solutie pt plictiseala Razz
Sus In jos
rtcosmin
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:40 am

Pro ar fi un lucru care chiar ar fii de folos la multi playeri. Eu de exemplu nu pot sa accez decat 2 caractere de lvl 50 fara iteme iar cel de 109 nu merge:( .
Sus In jos
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡
Moderator
Moderator
*๖̶̶̶̶̶̶̶ۣۜAda . ♡


Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 27

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 4:03 am

Eu as zice PRO Smile .
Sus In jos
leonardo123
Membru
Membru
leonardo123


Data de inscriere : 29/05/2011

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 5:08 am

DACA NU ACCEPTI CRITICI DC AI MAI FACUT TOPINCU? Mie nu mi se pare o idee buna pentru a toti moderatori ba o sa se laude ba isi iau lumea in cap....ASTA E PAREREA MEA CUM TIO RESPECT S IEU PE A TA RESPECTO SI TU PE A MEA
Sus In jos
B3ny01
Membru
Membru



Data de inscriere : 21/06/2011

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 5:35 am

leonardo123 a scris:
DACA NU ACCEPTI CRITICI DC AI MAI FACUT TOPINCU? Mie nu mi se pare o idee buna pentru a toti moderatori ba o sa se laude ba isi iau lumea in cap....ASTA E PAREREA MEA CUM TIO RESPECT S IEU PE A TA RESPECTO SI TU PE A MEA


Ma...nu intelegi nu?...Smile) Whatever... Macar da-ti si tu cu o parere originala:| nu copia ...

Sus In jos
♥Michael♥
Membru
Membru
♥Michael♥


Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Undeva' Langa Arad !

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 7:29 am

Bai PN nu comenta aiurea esti contra si gata ! Sa-ti zic ceva nu tra sa ai cunostinte in metin ca sa stii k un moderator de pe chat nu poate scoate bug ! Primesc zilinc o tona de pm-uri cu scoatemi bugul...Ceea ce e chiar enervant...Dar tu de unde sa stii cand tu petreci timpu pe forum ca sa vanezi posturi sa fim seriosi Wink

La idee sunt PRO nu pt k sunt Moderator ,eu oricum nu voi avea functia asta k am ip dinamic ! Deoarece gm-i nu prea sunt pe joc... si playerii vb ca in satra !
Sus In jos
^_^ZCF^_^
V.I.P.
V.I.P.
^_^ZCF^_^


Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 30
Localizare : undeva'n romania

O propunere Empty
MesajSubiect: .   O propunere Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 8:04 am

♥Michael♥ a scris:
Bai PN nu comenta aiurea esti contra si gata ! Sa-ti zic ceva nu tra sa ai cunostinte in metin ca sa stii k un moderator de pe chat nu poate scoate bug ! Primesc zilinc o tona de pm-uri cu scoatemi bugul...Ceea ce e chiar enervant...Dar tu de unde sa stii cand tu petreci timpu pe forum ca sa vanezi posturi sa fim seriosi Wink

La idee sunt PRO nu pt k sunt Moderator ,eu oricum nu voi avea functia asta k am ip dinamic ! Deoarece gm-i nu prea sunt pe joc... si playerii vb ca in satra !



ce teai enervat maxi? Razz ;Wink
face rau la sanatate Smile
e tare greu sa faci un topic cum sa scapi de bug :-s ...si sa dai linkul in loc de o explicatie? Smile ....crezi ca toti sau nascut asa destepti ca tine ???? ...eu unul nu cred asta Razz ...
iar cand primesti pm cu "scoatemi bugul" raspundele frumos: "nu am aceasta optiune" Wink ....nu e nevoie sa te enervezi ca iti creste tensiunea Razz

PS: nu vanez posturi :-s ....demonstreaza uh ca fac asa ceva si apoi mai comenteaza Smile :>
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 11:40 am

eu sunt pro,am mai vazut pe alt server functia de [GH] (game helper) dar nu avea nimic in comun cu un gm,era doar un player normal,fara tratament special,nu vad de ce nu ar fi o idee buna :S
Sus In jos
Alleeexxxx
Membru
Membru
Alleeexxxx


Data de inscriere : 27/07/2011
Varsta : 27

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 10:34 am

Eu voi da contra la acest topic deoarece unii din cei care sunt mod o-sa isi ia lumea in cap si dupa aceea nu ne v-a mai raspunde nimeni la intrebari.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitime

Sus In jos
 
O propunere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o Propunere!
» Propunere !
» o propunere:D
» O propunere
» Propunere.....................

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: