Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMentenanta (general) ! - Pagina 2 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Mentenanta (general) !

In jos 
+21
C0SM1N
ScRe3nN
Neymar.:*
Danger2010
Dr4g05
FeAr!!:X
MoonAndBack
LazyCow
cristinel99
rammstein482
DeadMau5
Creionel
Aiuritu
mihalex
diedeath
GEORGE98
.Úniqúe
OV1D1UU
^_^ZCF^_^
ReMyX13
[Owner]Angel
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Danger2010
Membru Elite
Membru Elite
Danger2010


Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Brasov

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 6:49 am

=))) doamne FeAr cand nu iti mergea jocul ziceai ca [Owner]Angel si [GA]ardeash nu sunt in stare sa faca un server si acuma ,,bravo 3x bravo respect angel esti asa de atent cu toata lumea si te ocupi de srv'' mda...
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 12:17 pm

FeAr!!:X a scris:
Imi place de [owner]Angel, zice mereu lucruri interesante, este ff detreaba cear si in cea mai stupida situatie el incearca sa te ajute, sieu il consider ideal pentru a fi un [owner ] pe un sv de metin 2 cheers Mentenanta (general) ! - Pagina 2 2698908354 lui ca este atat de atent cu toata lumea... cheers Mentenanta (general) ! - Pagina 2 362949161 Mentenanta (general) ! - Pagina 2 3586073573 Mentenanta (general) ! - Pagina 2 2698908354 Mentenanta (general) ! - Pagina 2 2698908354 Mentenanta (general) ! - Pagina 2 2698908354 3xbravo pentru[Owner]Angel Mentenanta (general) ! - Pagina 2 3664977809










DAmi terog si mie cate un+ la reputatie... What a Face affraid

imi cer scuze nu am vazut ce a scris baiatul asta..se vede ca esti nou Angel nu te ajuta cand ai probleme asta e problema daca te ajuta erau si acum 400 de jucatori online dar incet incet o sa fie 10-20 o sa vedeti voi :-j
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: heiii ovidiule   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 12:28 pm

ovidiuleee `asc la mne:)) te oftici pt k tia-u furat modu !si in + ce vr sa faca angel ei sunt fraieri k dau itemele!!! Smile ce trb are angel?lea ciordit el si app intra ma saracie:| iti dau eu set mod pe gratis eu nu mai joc de 1 an;)
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 7:00 am

RogerFaKe'r a scris:
ovidiuleee `asc la mne:)) te oftici pt k tia-u furat modu !si in + ce vr sa faca angel ei sunt fraieri k dau itemele!!! Smile ce trb are angel?lea ciordit el si app intra ma saracie:| iti dau eu set mod pe gratis eu nu mai joc de 1 an;)

da mie modu. daca il ai Razz
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 9:35 am

RogerFaKe'r a scris:
ovidiuleee `asc la mne:)) te oftici pt k tia-u furat modu !si in + ce vr sa faca angel ei sunt fraieri k dau itemele!!! Smile ce trb are angel?lea ciordit el si app intra ma saracie:| iti dau eu set mod pe gratis eu nu mai joc de 1 an;)

bine ma gasesti pe OV1D1UU.Cred ca nu stii ce e ala set mod.Si angel nu da iteme gratis de ai zis aia.Dai 150 pe un set mod.Chiar sunt curios ce set mod ai tu:)) macar sa mi'l arati.
Sus In jos
Neymar.:*
Membru Elite
Membru Elite
Neymar.:*


Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 28
Localizare : fetesti

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: :))))))))))))))))   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 1:06 pm

normal k nu e super bun are itm panarama tari si etc:)) si unele cu rez
Sus In jos
FeAr!!:X
Membru
Membru
FeAr!!:X


Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 28
Localizare : pe WC!

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 5:05 am

BlackDeathly a scris:
=))) doamne FeAr cand nu iti mergea jocul ziceai ca [Owner]Angel si [GA]ardeash nu sunt in stare sa faca un server si acuma ,,bravo 3x bravo respect angel esti asa de atent cu toata lumea si te ocupi de srv'' mda...
1. atunci eram io nervos... Smile 2. acum au evoluat si numai apar erori att de des Smile la cat muncesc saraci de ei,,, merita un bravo nu?
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 12, 2012 2:27 pm

De acum inainte mentenanta va fi facuta doar Joi, ora 12, cand nu este prea multa lume online pe server.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
C0SM1N
Membru
Membru



Data de inscriere : 02/12/2012
Varsta : 26
Localizare : Olt

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 02, 2012 3:33 am

Foarte bine Angel pentru ca joi am ore pana la 14 si e PERFECT !
Sus In jos
gigicu01
Membru
Membru



Data de inscriere : 02/01/2013

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 02, 2013 9:17 am

mult mult mult mai bine cheers
Sus In jos
mitsa.knz
Membru
Membru
mitsa.knz


Data de inscriere : 01/01/2013
Varsta : 26
Localizare : Undeva'n Balcanii

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 06, 2013 12:41 am

La ce ora se va tine eventul ?
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 06, 2013 6:36 am

Astazi, ora 21. Exista subiect separat pentru eveniment, nu mai faceti off-topic.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
andoni
Membru
Membru



Data de inscriere : 16/12/2013

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 4:24 am

E foarte bine asa, in weekend sunt plecat, de obicei, la bunici si acolo nu am net, etc. Ar fi f bine numai daca downtime-ul asta sanu se prelungeasca pe mai multe zile daca apar probleme la server...
Sus In jos
albert0126
Membru
Membru
albert0126


Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 33
Localizare : IASI

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Angel ce probleme mai sunt cu mis 100 ca eu nu pot face ,bat monstru si nu mi se face mis.:(   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 23, 2014 9:37 pm

[Owner]Angel a scris:
Mentenanta se va face de acum inainte in fiecare Joi, ora 12-13, pentru a nu va mai deranja Duminica si va dura cel mult o ora !
Sus In jos
albert0126
Membru
Membru
albert0126


Data de inscriere : 28/02/2014
Varsta : 33
Localizare : IASI

Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: SAl all   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 24, 2014 5:31 am

Sal lume ,cat va dura Mentenanta? Sad Sad Sad Sad Rolling Eyes 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta (general) !   Mentenanta (general) ! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Mentenanta (general) !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Mentenanta 16 Mai
» Mentenanta 2 Mai
» Mentenanta 26 Mai
» Mentenanta 9 Mai
» Mentenanta 23 August

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: