Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNoul server : Despre cliente ! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Noul server : Despre cliente !

In jos 
+12
ReMiX13
PycoLLo
GodFather♥
--->Munie<---
Amidamaruu
ƁƛƊƁƠƳ
PN
ovidius12
Best Girl
tฬเรt lє๓0ภєl
JLShadow
[Owner]Angel
16 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeMier Feb 16, 2011 11:14 am

Momentan nu avem pentru serverul de pe dedicat un client stabil.

Din aceasta cauza va va fi disponibil pentru descarcare un client in versiune beta ce contine :

- Lvl vizibil in fata numelui
- Vede toate armele
- Vede mobii noi

Dezavantaje :

- Gardianul de bresle are bug - nu functioneaza !
- Depozitul are bug - te da afara din joc sau nu se vad itemele puse in el !

Din aceasta cauza, pana vom avea un singur client stabil, pentru gardian si depozit veti avea un update pentru clientul actual in romana (ca sa se poata conecta la serverul pe dedicat).
Levelul nu este vizibil si pe acesta si va trebui sa reveniti pe cel beta daca doriti acest lucru. Nu am apucat sa vad daca noii mobi se vad pe fostul client in romana, daca nu se vor vedea va trebui sa il folositi pe cel cu level.

Toate acestea vor fi accesibile pe noul site la download iar cand vom avea un client complet il vom posta si va vom anunta !


Ultima editare efectuata de catre [Owner]Angel in Dum Feb 20, 2011 11:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
JLShadow
Membru
Membru
JLShadow


Data de inscriere : 18/10/2010
Localizare : In spatele tau

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeMier Feb 16, 2011 11:23 am

intrebarea nr1 : bugurile alea de la gardian si depozit vor fii rezolvate nu e asa? (raspuns primit)


intrebarea nr2 : in legatura cu acel client beta...unde il vem gasi? (stiu ca este o intebare pusa cam prea devreme)


intrebarea nr3 : sv va ramane cu acealas "modificari" adica : lv 34 preturilela magazin si 1kk din prima...


Ultima editare efectuata de catre JLShadow in Mier Feb 16, 2011 11:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeMier Feb 16, 2011 11:24 am

Odata ce vom avea un client final desigur, iar acestea 2 nu vor mai fi conectabile !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
tฬเรt lє๓0ภєl
Membru Elite
Membru Elite
tฬเรt lє๓0ภєl


Data de inscriere : 05/05/2010
Localizare : Il caut pe god si nul gasesc...il caut pe god si nul gasesc...toate legendele sa apeleze la mine:X

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeMier Feb 16, 2011 10:30 pm

Domnule Angel o estimare a datei? Ceva? Cam pe cat o sa putem lua acest client? Serverul pana la urma a fost urcat sau inca nu?


Multumesc


EDIT:Raspunsuri aflate:) mz


Ultima editare efectuata de catre tฬเรt lє๓0ภєl in Joi Feb 17, 2011 8:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Best Girl
Membru
Membru
Best Girl


Data de inscriere : 28/01/2011
Varsta : 27
Localizare : moldova / criuleni

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 2:34 am

am o intrebare!:
acum cand sunt aceste 2 cliente cel vechi in limba romana nu mai functioneaza?
Sus In jos
ovidius12
Membru
Membru



Data de inscriere : 11/01/2011

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 6:46 am

[Owner]Angel a scris:
Odata ce vom avea un client final desigur, iar acestea 2 nu vor mai fi conectabile !
cand va aparea clintul bun??mie astea 2 numi merg nush dc:((( si nu pot creste si poate nu voi prinde eventele:(( PS:te rog sami spuid aca se poate cand vei baga noul client
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: ....   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 6:51 am

acum ca serverul e nonstop as propune urmatorul lucru:

introducerea leului pe server la un pret de 1kkk sau cat consideri tu ca e bine angel...ce zici? Smile


leul arata foarte bine si din pacate pe ro nu toti au avut sansa sa il aiba...ar fi frumos daca ar putea fi implementat pe acest server Smile\


Sus In jos
tฬเรt lє๓0ภєl
Membru Elite
Membru Elite
tฬเรt lє๓0ภєl


Data de inscriere : 05/05/2010
Localizare : Il caut pe god si nul gasesc...il caut pe god si nul gasesc...toate legendele sa apeleze la mine:X

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 8:23 am

leul=cal militar...deci nu vad vreo diferenta inafara e aspect:) e adevarat arata bine dar ...e frumos si leul alb dar orcum vad inutila propunerea
Sus In jos
ƁƛƊƁƠƳ
Membru
Membru
ƁƛƊƁƠƳ


Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Dc esti rau ka mn :) ?

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 8:35 am

Am incercat sa pun updateul la clientul in romana si imi da o eroare...

Si cand am downloadat clientul cel nou..la 99% mia dat o eroare si sa du`s tot downloadul.. Neutral

PS : am stat vre`o ora sa astept sa se downloadeze..cand am vazut eroarea miam smuls paru` din cap
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 12:02 pm

Daca folosesti ca antivirus avira sau avg, acestia vad ca virus clientul beta.
Daca doresti sa ti-l descarce opreste-l pana la copiere dupa care trece la exceptii fisierul care pare ca virusat.
Eu folosesc NOD32 si nu apare nimic. Nu prea sunt adeptul virusilor.

Cei carora nu va merge clientul puteti posta aici cu poza eroarea ce va apare si voi incerca sa va dau solutia !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Amidamaruu
Membru
Membru
Amidamaruu


Data de inscriere : 12/11/2010

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 12:15 pm

Angel eu am not32 cu licenta......da mil gaseste ca virus si nuj cum sa il opresc:D imi zici pls:)))
Sus In jos
--->Munie<---
Membru
Membru
--->Munie<---


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu-Severin

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeJoi Feb 17, 2011 9:32 pm

dezinstaleaza antivirusul Smile))))))))))))))
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 2:16 am

Pentru cei care folosesc antivirus care detecteaza clientul beta ca virus pot folosi clientul in romana updatat (al 2lea link de pe site) sau puteti dezinstala antivirusul si il luati pe acesta : Nod32 Antivirus4
In functie de sistemul dvs. de operare instalati versiunea pentru 32 sau 64bit.
Daca mai tarziu o sa va apara ca expira, intrati in antivirus la "Setup" -> "Username and password setup" si introduceti un alt user si o alta parola !
Puteti face rost de licente de pe urmatorul site care se updateaza aproape zilnic (neavand nevoie de ea decat o singura data sau de cel mult la 1-2 luni) : Licente NOD32
Ca sa functioneze userul si parola este foarte important sa le scrieti dvs. si nu sa dati copy&paste !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 3:11 am

Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ƁƛƊƁƠƳ
Membru
Membru
ƁƛƊƁƠƳ


Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Dc esti rau ka mn :) ?

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 10:33 am

deci am facut poza cu eroarea de la dezarhivare

cum intru in winrar`ul cu jokul ca sa il dezarhivez :
Noul server : Despre cliente ! 11763545

si dupa ce ii dau dezarhivare :
Noul server : Despre cliente ! 28538110

Ce sa fac ? Neutral Sa`l mai iau odata ?

Am reinstalat winrarul si tot asa face
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: ....   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 11:54 am

tฬเรt lє๓0ภєl a scris:
leul=cal militar...deci nu vad vreo diferenta inafara e aspect:) e adevarat arata bine dar ...e frumos si leul alb dar orcum vad inutila propunerea


inutila? Smile
ar trb sa stii ca leul iti ofera o viteza de miscare mult mai mare, pe langa faptul ca arata si super bine Razz
oricum, e doar o propunere....
angel va decide




pfff....nu mai merge sa downloadez clientul beta Neutral
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeSam Feb 19, 2011 8:01 am

Acele animale vor fi implementate DOAR separat, in cazul in care vor aparea. Sunt multi care schimba caii cu ele dar aia nu sunt administratori adevarati. Daca le pui, le pui cu tot cu sigilii king
Clientul versiune "beta" merge descarcat !

เηgєяυℓ๔є¢αzυт arhiva winrar este "corupta" deoarece nu s-a descarcat complet. Este o chestiune ce tine de internetul vostru. Redescarca-l !

Pentru clientul in romana :

Nume fisier:Metin2RoSpeed (new client) rar
Descriere:Metin2RoSpeed client in limba romana
Marime:616.7 MBTip:application/rar
Uploadat:17.02.2011 20:11
Numar download-uri:1143 ori
Ultimul download:19.02.2011 17:49
Protejat cu parola:Nu

Pentru clientul "beta" :

Nume fisier:Metin2RoSpeed (Client Versiune Beta) rar
Descriere:Metin2RoSpeed versiune Beta
Marime:771.2 MBTip:application/rar
Uploadat:16.02.2011 22:58
Numar download-uri:1978 ori
Ultimul download:19.02.2011 18:00
Protejat cu parola:Nu

Cam acestea sunt dimensiunile pe care ar trebui sa le aiba arhiva/arhivele descarcate !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
PycoLLo
Membru
Membru



Data de inscriere : 20/02/2011

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 5:07 am

tฬเรt lє๓0ภєl a scris:
leul=cal militar...deci nu vad vreo diferenta inafara e aspect:) e adevarat arata bine dar ...e frumos si leul alb dar orcum vad inutila propunerea
leul iti da viteza de miscare,atac mai amre ca si calul militar si aparare! Razz Razz Razz
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 5:10 am

PycoLLo a scris:
tฬเรt lє๓0ภєl a scris:
leul=cal militar...deci nu vad vreo diferenta inafara e aspect:) e adevarat arata bine dar ...e frumos si leul alb dar orcum vad inutila propunerea
leul iti da viteza de miscare,atac mai amre ca si calul militar si aparare! Razz Razz Razz


a, da uitasem de aparare si atac...e super...pe langa faptul ca arata si bine...


ce zici angel, il implementezi? Very Happy ...
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 3:01 am

angel poti sa nea dai o data cand ar putea fi gta clientul complet? Very Happy Twisted Evil
Sus In jos
ѕтя8кℓαω
Membru Elite
Membru Elite
ѕтя8кℓαω


Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 34
Localizare : ¢яαισνα

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:20 am

Angel dar dc nu il lasa-i pe cel vechi? era mai bun si cam toti am bagat bani in conturi si acum s-au dus
Sus In jos
http://survivorseries.winnerforum.net/
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]
Membru
Membru
[--::คภ๏ภเ๓ยร::--]


Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 29
Localizare : in anonimat :) Bacau ;x

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:36 am

נ๏ℓℓуנ๏кєя a scris:
deci am facut poza cu eroarea de la dezarhivare

cum intru in winrar`ul cu jokul ca sa il dezarhivez :
Noul server : Despre cliente ! 11763545

si dupa ce ii dau dezarhivare :
Noul server : Despre cliente ! 28538110

Ce sa fac ? Neutral Sa`l mai iau odata ?

Am reinstalat winrarul si tot asa face

Opreste antivirusu bounce bounce
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:21 am

Angel a putut ce face... In afara de oficial mai este un srv in care se vede nivelul ( nu dau nume ).. Oricum este reusit clientul Razz Mult norok in tot ce incerci sa mai modifici sa ne bucuram nespus de metin Very Happy
Sus In jos
----->>Viruss<<-----
Membru Elite
Membru Elite
----->>Viruss<<-----


Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 26
Localizare : La mare

Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 11:31 pm

[Owner]Angel a scris:
Daca folosesti ca antivirus avira sau avg, acestia vad ca virus clientul beta.
Daca doresti sa ti-l descarce opreste-l pana la copiere dupa care trece la exceptii fisierul care pare ca virusat.
Eu folosesc NOD32 si nu apare nimic. Nu prea sunt adeptul virusilor.

Cei carora nu va merge clientul puteti posta aici cu poza eroarea ce va apare si voi incerca sa va dau solutia !
io am ca antivirus bit defender total securyty 2010 si mil vede virusu cum fac?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul server : Despre cliente ! Empty
MesajSubiect: Re: Noul server : Despre cliente !   Noul server : Despre cliente ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Noul server : Despre cliente !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Detalii despre noul server
» Noul server (peste ceva timp) !
» Ce parere aveti despre noul sv?!
» Noul server : Mape noi !
» Noul server : Prezentare !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: